House of the Dead

• Německo House of the Dead (více)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

vooddoo odpad!

Naprosto otřesná kamera, střih, absolutně režijně nezvládnuté, triky jsem už také viděla lepší... Herci úplně pitomě přehrávají... Hledám na tomto filmu alespoň něco pozitivního, bohužel to nenacházím... Už to nikdy nechci vidět! ()

Dalik

Tu jednu hvezdicku jsem dal z nostalgie ke hre, podle niz je to natocene. Jinak se jedna o dalsi americkou hloupost, kde na zacatku je hodne lidi, postupne jsou likvidovani a nakonec zbyde nejvetsi sympatak. Film nezachrani ani celkem uchazejici efekty. ()

VincentXI

Chcel som dať najprv odpad ale keď sa na to pozrem s druhej strany tak musim dat 4 lebo tento film my utkvel v pamäti a normalne som sa pri tom nenudil . ()

Ladisec odpad!

Mám rád horory, ale tohle opravdu nejde, to bylo poprvý co sem horor vypnul po patnácti minutách. A asi sem udělal moc dobře ()

tomma odpad!

Shlédnuto čistě ze studijních důvodů, abych poznal i odvrácenou tvář pohyblivých obrázků. Ano, navštívil jsem peklo, ale v pořádku jsem se vrátil zpět! ()

marlenna odpad!

Když jsem četla komentáře, řekla jsem si, to musím vidět. A došla jsem k závěru, že Uwe, budiž pochválen, je filmový génius. Kam se hrabe nějaký Lynch, tohle by se mělo učit na filmových školách. Samozřejmě jsem nelenila, a podělila jsem se o tento filmový hokus pokus. Nedobrovolný divák po třiceti minutách, půlce flašky Božkova a doma udělaného popcornu prohlásil, že je to super komedie. Takže načněte methylalkohol z místních tržnic a nebojte si pustit tuhle filmovou lahůdku. ()

ado7 odpad!

Film natočený na motívy Playstation hry. Ako antireklama je to výborné - aj na hru :o) Tento film nezachránia ani celkom dobré efekty a polonahé babenky s poskakujúcimi prsami. Tfuj tfuj tfuj!!! Monoskop je zábavnejší!!! ()

Anstoss odpad!

Nejhorší na tomto filmu je, že už má téměř kultovní parametry. Tento snímek je totiž tak hrozný, že už je skoro povinností ho vidět. Je to jako s „Hvězdnou pěchotou“ v Super Staru. Ano, stávka DJů určitě mnoho z vás má ještě v paměti. Rozdíl mezi Turkovou písní a filmy Uwe Bolla je ten, že u té skladby jste se alespoň zasmály a měla trvání asi tři a půl minuty. House of the Dead má 90 minut a o zábavě to nemůže být ani řeč. Herecké výkone, děj, napětí nebo pointu tu budete hledat marně, ale jest-li chcete říct, že jste viděli jeden z nejhorších filmů posledních let, tak to holt budete muset protrpět. 0/10 ()

Bloodoom odpad!

upotávka celkem ušla. tak jsme si to půjčili a jsem velmi rád, že jsme předtím a i při tom trošku požívali radosti. jinak bychom to asi vypli, ale pokud je člověk totálně mimo tak se to dá vydržet :D ()

BonesBoris odpad!

První Bolovina kterou jsem měl tu čest vidět.Takhle se filmy rozhodně točit nemají.To i amatéři na Youtube maj promakanější scénáře.Uwe Fuj!!! ()

czKarlos

House of the Dead je jeden z prvních zombie filmů, které jsem kdy viděl. Další klasická Bollovka stylu „Když se ti to nelíbí, tak na to nečum!“ … Skvělý humor stylu: Kdyby tam nejeli, mohli ještě žít … A čtyři hvězdičky dávám, protože neBollovskej HotD 2 byl o moc horší … Sice tam nebyl kryt objektivu, ale ten výbuch … Film plný akce, zombie, krve, nečekaných záběrů a střev … Pro příznivce Bollovek je to dobrá volba! ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (více)