House of the Dead

• Německo House of the Dead (více)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

spiritus odpad!

Hra byla perfektní automatovou odreágovačkou, kterou jsem si rád zahrál. Ovšem film je pravý opak. Měl jsem co dělat, abych se vůbec udržel do konce. ()

Eldoth

Nebýt cca desetiminutové nonstop low budget akce uprostřed filmu, kde se to bullet timy jen hemží a padlí zombíci se počítají v řádu stovek + príma flashback jednoho z hrdinů ...tak bych šel s hodnocením mnohem níže. Tohle se Uwemu povedlo ...absurdno chytá nový rozměr. ()

JM87 odpad!

Náhodou se mi stalo, že jsem si v době, kdy jsem ještě neznal kouzlo torrentu, nejlepších filmů na csfd, vyhledávání podle režiséru pujčil tuto VHS ve videopujčovně. A už tehdy, v době, kdy mi přišly fajn serialy jako Ordinace v růžové zahradě a Ulice mi toto přišlo jako totalní ultrasranec. Uwe Boll je dement, neumí točit filmy a už vůbec nechápu, proč na ně dostává peníze. Fakt si nekažte večer, ani jako špatnej vtip to není dobrý. ()

arcticsky

Velmi slušná a zábavná superbéčková střílečka s prvky hororu. A navíc jako parodka Matrixu dosti ucházející! Viděl bych to na 55%, takže s celkovým hodnocením zde absolutně nesouhlasím! ()

Kratoc

Uwe Boll - je třeba více dodávat? Nechápu, kde tenhle člověk bere peníze na to, aby natáčel takovéhle věci, ale je pravda, že chvílemi to docela pobavilo. Obzvláště, když máte rádi krvelačné zombíky ;) ()

Mr.Mick odpad!

Už aj domáce video nejakého osemdesiat ročného páru niekde na na dovolenke v Rimavskej Sobote má viac spoločné s umením a zábavou ako táto kopa hnoja. ()

Horak

Videl jsem 2x v jenom tydnu a podruhy uz mne to docela lezlo na mozek, prestoze jsem se vyborne bavil. Tento film ze me udelal "fanouska" Uwe Bolla, rezisera ktery by v soucasnem filmovem svete asi jen stezi hledal konkurenta. Casto kladena otazka "Kdo tomu blaznovy tydle kraviny dotuje?" zustava stale nezodpovezena. Vzhledem k tomu, ze je pred dokoncenim jeho verze pc hry Dungeon siege (ktera navic silne pripomina Pana prstenu) za 60mil USD, tak je tato otazka cim dal tim aktualnejsi. Neni to snad dalsi verozvest hollywoodskych scientologu?:) ()

Uškudasket

Z kultovní herní předlohy se stal bravurní filmový odpad.Trapná a netalentovaná účast filmových aktérů, zblitkový příběh a nulová originalita vás budou provázet ve zbylých 90 minutách tohohle pekla.Pod olšovými ,,prackami” Uwe Bolla vzniklo další filmové zpracování herního skvostu.Proboha, jak mu to v tom Hollywoodu prochází točit takové ,,sračky”. ()

Wendigo

Nehvězdičkuji. Film je opravdu špatný, akční scény mě nudily, příběh nulový, závěr pitomý. Ale pusťte si to s titulkami přeloženými automatickým translatorem a máte 90 minut neopakovatelné a k ničemu nepřipodobnitelné zábavy. Prostě nářez. ()

Kacenka_

strašné, trápné, otrasné, nudné... ale tá kamera a tie prestrihy z hry proste konečne niečo originálne ;-) ... som zvedavy či nenatočia aj Typeing of the Dead :-D.. [kto nepozná nech sa nesmeje] ()

paolito

Tento film je vskutku fekál, ale na rozdíl od dalších režisérových počinů jsem se u něj zasmál, u takových dialogů to totiž ani jinak nejde... ()

sadlokan

Kapitán přes ponorky se jmenuje Jurgen Kirk a pašuje zbraně maskovaný kubánskejma doutníkama.V prostředku se to droubet zadrhne,ale pak následuje Jateční ulička až do konce!!! ()

Grimlok odpad!

Viděl jsem posledních dvacet minut filmu. Nevim jestli to bylo dvacet minut, nevim jestli byly poslední. Pro mě byly určitě poslední. Odpad. btw. už jste podepsali petici proti Bollowi??? ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (více)