Ve spárech ďábla

• USA The Possession of Hannah Grace (více)

Otřesný obřad vymítání ďábla se vymkne kontrole a vyžádá si život mladé ženy. O několik měsíců později má Megan Reedová (Shay Mitchellová) službu v noci v pitevně, kam přivezou znetvořené mrtvé tělo. Megan, která je uvězněna sama v podzemních chodbách, začne mít strašlivé vidiny a zmocní se jí podezření, že tělo je posedlé nemilosrdnou démonickou sílou. (Falcon)

petikacka

No, tak PITEVNA byla určitě lepší...Tady to člověk dopředu čeká akorát neví na co...Dobrej pokus, ale pro mě miliontá kopie VYMÍTAČE, který prostě nejde překonat... Za mě 60% ()

DavidHolub

Atmosféra v márnici, byla naprosto skvělá. Lekačky bohužel nefungovaly a některé scény byly vážně, jak z nějakého béčkového hororu. Ale je to něco jiného. Za mě: 6/10 ()

Extrakritik

Dobrá srágora,vhodná maximálně pro náctiletý.Tělo dívky bylo nahé,ale nemusíte se bát,pohoršeni nebudete.Film je určen americkému divákovi,tudíž žádnou frndu neuvidíte. ()

Bozvav

Nebylo to tak úplně marné, ta atmosféra opravdu ponurá byla, jako problém vidím jistou nedotaženost příběhu a i jeho předvídatelnost. Taková průměrná záležitost, herci dobří. Za mne 50%. ()

Rathalos

No po zhliadnuti tohto hororu musim povedat,ze by si to zasluzil aj vyssie hodnotenie,pozitivom je prostredie marnice,mraziva atmosfera,nechybalo napatie a maskeri sa nadherne pohrali s telom herecky,ktora bola posadnuta diablom,skvela praca,chvalim,takze davam pat hviezdicky,bavilo ma to...:-) ()

BOURQUE

Po silnejšom začiatku tá kvalita pomerne rýchlo klesne pod tú imaginárnu hladinu. Je dané prostredie a aj príbeh dokáže udržať pozornosť diváka – ale všetko je na hrane. Priemerné herecké výkony. Príliš jednoduchý záver. Veľmi malá rola per S. Katic, za čo je škoda. Osobné hodnotenie: 68% (***) ()

figliar

Z prostredia márnice sú všetky horory ako cez kopirák. Zápletka nový zamestnanec vs posadnutá mŕtvola je už taká obohraná, že nič nové, a ani v tomto filme, už nejde vymyslieť. Koniec priehľadný a predvídateľný, chcelo by to viac napätia a lepšie využitie temnej atmosféry, tak ako v o 2 triedy lepšom filme The Autopsy of Jane Doe. ()

helloween93

Úplná ztráta času, hrozný děj, herecké výkony, dialogy, filmu chybí jakákoliv gradace děje nebo finále, neoriginální, lekačky o ničem. Jako Slender Man má velkou konkurenci v kategorii nejhorší kino horror roku 2018. Smutné je, že za oběma horrory stojí studio Sony. Tenhle propadl koncem roku 2018. ()

MickeyStuma

V hororovém žánru prostředí pitevny, márnice a krematoria vždy tvůrce přitahovalo a přitahuje i nadále. I v české kinematografii máme jeden takový, dokonce ceněný, kousek pod názvem 'Spalovač mrtvol' (1968). Český distribuční název dalšího snímku už ledasco napovídá, o čem že to vlastně všechno zase bude. Vymítání ďábla tu máme však pouze na začátku, v podstatě jako takový malý prolog. A tak, když už tímto víme oč běží, můžeme se plně vcítit do situace mladé Megan Reed, coby nové zaměstnankyně právě ve výše představeném zařízení, kde se začnou dít věci vskutku podivné a vlivem prostředí děsivé. Námět je tedy daný a příběh pro správné uchopení značně jednoduchý. Samozřejmě hýří předvídavostí, neboť v jádru věci nepřináší nic nového, avšak atmosféru a napětí buduje dobře a diváka zbytečně nezatěžuje složitostmi. Ocenění si zaslouží Kirby Johnson, která ve své roli využila své schopnosti takzvané hadí ženy. V určitých záběrech si tvůrci CGI efektem sice dopomohli, ale jinak je veškeré její zkroucení a vykloubení kloubů skutečné. Klobouk dolů. ()

Rockerman

"Hanička" byla fajn, Megan docela hezká, občas i příjemné mrazení bylo, ale jinak tu není nic, co by to pozvedlo z obvyklého průměru. ()

littlesatan

Film byl udělán velmi dobře, ačkoliv bych dala přednost filmu The Autopsy of Jane Doe. Některé scénky byly až moc primitivní a bohužel tak ztratily tu pravou horrorovou atmosféru. ()

JetDryerFan

Za mě příjemné překvapení. Film se nesnaží přehánět svou strašidelnost a spíš skvěle využívá prostředí, kde se odehrává. Už po druhé scéně je sice jasný (spoiler), že karty na otvírání dveří, světla na pohybová čidla a výtah budou hrát velmi důležitou roli, což se taky později potvrdí, takže trochu nuda. Ale závěr filmu se s tím nijak nemaže, tak není prostor vymýšlet bůhví jakou pecku na závěr, která by to mohla akorát pokazit. 65% ()

Vabr

SAKRA LIDI ZASE TO VYŠLO!!! JE MI JEN 13 A PROŠLO TO!!! Povím Vám, že to v kinech ani nehlídají, pokud nejste extrémně malý nebo holka, která se nenamaluje ani neoblíkne jako 15 letá ku**a. Ale naštěstí jsem kluk. Tohle je můj 2. zakázanej vstup na horor! Opravdu pokud Vám je 13 i dokonce skoro 13 let, tak to zkuste!!! Šel jsem to zase kupovat a rozepl jsem si bundu, abych vypadal na 15. Šel jsem k pokladně a byl tam chlap a ženská, tak jsem šel k pokladně, u které byl chlap, protože jsem si myslel, že je větší možnost na úspěch. Řekl jsem trochu otráveně : ,,Dobrý den, 3 krát na Ve spárech ďábla.'' Ten týpek na to jen : ,,A bude nějaká studentská sleva nebo maté kartičku?'' Samozřejmě žádnou nemám, ale i tak jsem dělal, že ji hledám v peněžence a řekl jsem, že nemám. On pak ukázal na monitoru, že je volných asi 8 míst a že ty místa dá trochu doprostřed. Já souhlasil a prodal mi to! Šli jsme, štípač nám lístky štípnul a sedli jsme si na místa. Seděli jsme bohužel v 1. řadě, ale to ani nevadilo. HODONOCENÍ FILMU. Když jsem viděl trailer, tak mi bylo hned jasný, že to musí být horší než Tajemství smrti slečny Neznámé. Celej ten vstup a kupování lístků bylo mnohem akčnější a napínavější než tenhle film. Asi 3 krát jsem se lekl, ale pak mi došlo, o co se film snaží a pak jsem se moc nebál. Ve filmu bylo pár klišé. Můj kámoš se teda filmu bál. Postavy mi nějak nevadily, ale ani se mi nelíbily. Jediná dobrá postava byla hlavní postava Megan. Než jsem na tenhle film šel, tak jsem se asi měl podívat na hodnocení, ale u babičky není wifi, takže jsem nevěděl, že je film průměrnej. Kámoš se díval na informace ohledně toho, kolik lidí si zamluvilo místo a byly volný jenom 3 místa, potom u pokladny zhruba 8 a když jsme se koukali na film, tak nebyla ani půlka kina plná. Nakonec o to takovej zájem nebyl. Způsoby smrtí se pořád opakovaly, jen 1 smrt byla jiná. Konec byl od začátku jasnej a čekal jsem celkem od filmu víc. Tu ženskou snad nepálí oheň. Efekty byly dobrý. Když byla scéna na záchodě, tak za mnou seděli 2 lidi a za něma další 4 lidi a oni říkali : ,,Hele ona nespláchla! Tak spláchni to je slušnost! Spláchni! Hej ona nespláchla!'' Někteří lidi se i skoro celej film smáli. Ze začátku mě to celkem štvalo, ale pak jsem už taky nemohl a musel jsem se občas zasmát i já. VYHODNOCENÍ: PŘÍŠTĚ SI POZORNĚ ZKONTROLUJU HODNOCENÍ NA ČSFD!!! ()

Johny M.

Ne tak skvělý jako The Autopsy of Jane Doe, ale rozhodně slušný. Komenty zde jsou taky slušný (ale slušný sra*ky). ()

helraiser

Tak na rovinu se musím přiznat, že jsem čekal trochu více, ale na druhou stranu se zase nejedná o žádnej průšvih. V podstatě se jedná o průměrnej filmek o posednutí démonem v trochu netradičním hávu. Za zkouknutí to rozhodně stojí, ale nečekejme zázraky, jako hororová jednohubka zcela dostačující. ()

emdvojka odpad!

Otázka znie, prečo? Prečo hodnotím tento film, tak odpudivo. No odzrkadluje sa vňom nuda, nenápaditosť a nekonečné kliše. Kto to už nevidel? Tmavé chodby, vyľudnenej márnice z blikajucím svetlom a z niečím neznámym na konci dlhej chodby. Či nefunkčný telefón, výťah, či všetko možné podlámajúce kolená v tej najhoršej chvíli. A prída sa aj vyčínanie diabla, ktorého nemožno len tak vymôcť z teľa človeka. Pomôže len zložitá cesta v zložitej situácii, kde na každom rohu čaká niečo, ako búbáčik, aby sa predlžovala hra na mačku a myš a aby sa aj neoriginálne a uvlečené finále stalo akýmsi zadosť učenením, že za tento film aj keď stojí za prd makový, ste nevyhodili tie peniaze zbytočne. Je naivné si myslieť, že nie...nakoľko zbytočné, je tu úplne všetko.... ()

ViktorS

Je to ako taký mix viacerých hororov. Miestami je to fakt celkom strašidelné, ale veľakrát človek dokáže sám predvídať čo sa stane. Je to taký jednoduchý dej, kde pri prvom pozretí je jasné, že to nebude nejaký prelomový horor. ()

phoenixer

Nebylo by to vubec spatny. Je tam misty opravdu dobre budovane napeti, jenze cele to jde se zaverem do kopru. Zacne to byt radoby akcni, divne a scena u pece to doslova pohrbi. Ty dve hvezdy davam hlavne kvuli prvni polovine, ta druha je spis odpad. ()