Ve spárech ďábla

• USA The Possession of Hannah Grace (více)

Otřesný obřad vymítání ďábla se vymkne kontrole a vyžádá si život mladé ženy. O několik měsíců později má Megan Reedová (Shay Mitchellová) službu v noci v pitevně, kam přivezou znetvořené mrtvé tělo. Megan, která je uvězněna sama v podzemních chodbách, začne mít strašlivé vidiny a zmocní se jí podezření, že tělo je posedlé nemilosrdnou démonickou sílou. (Falcon)

horor2

Neurazí - nenadchne a je to škoda, protože trailery vypadaly hodně dobře. Když porovnám třeba s Tajemství smrti slečny Neznámé, které je podobné, tak hodně velká bída. Pár momentů bylo celkem dobrých a začátek sliboval skvělou hororovou podívanou, jenže bohužel... :-( Slabších 60% ()

LukyValient

Kdyby si to udrželo konstantní tempo a ubralo se lekaček, tak tomu možná i ty 4 hvězdy dam. Žádná amatéřina, vizuál se hodně poved, příběh klidně mohl jít víc do hloubky. Jako jo.. to co, naleznete zde v sekci "podobné" z toho je dost cejtit, ale asi mi to vůbec nevadilo :) ()

Hovadin

Dlouho jsem se přemlouval na tenhle film podívat. Duchařina a navíc z márnice? No rozhodně nic pro mě. Ovšem když jsem se na film podíval, byl jsem opravdu zklamán. Lekačky film neobsahuje vůbec a atmosféru to taky moc nemá. Když to srovnám s "Tajemství smrti slečny neznáme", tak ďábel prohrává na plné čáře. Děj strašně předvídatelný. ()

heavy66

Exorcist, márnice, přísné cíle pro omezení spotřeby elektrické energie, a nakonec Perníková chaloupka - Jeníček s Mařenkou čarodějnici....ne, ne, to by bylo moc jednoduché, zajděte si na to do kina! ()

K1NGSLAYER

Dost mě unesl celkem zajímavý trailer. To bych nebyl já, aby se mi tohle nestalo. Hned úvodní scéna samotného filmu diváka vtáhne nějakým způsobem do děje, který později není až tak zajímavý. Každopádně prostory márnice zde přidávají na mrazivosti a správné strašidelné atmosféře. Lekačky stejně jako ve všech hororech roku 2018 strašně předvídavé. Až samotná Hannah Grace na mě vyvíjela jakýsi hororový "nátlak". Pokaždé když se mělo něco dít jsem měl husí kůži. Z toho důvodu to nepočítám jako špatný horor, bohužel ani dobrý. Ty "křupavé zvuky", když na někoho Hannah zaútočila rozesmály několikrát celé kino. Co na to říct? Takové průměrné béčko. Po cestě domů z kina jsem si říkal, že bych tomu dal 3,5*. Bohužel po srovnání myšlenek dávám 2. ()

jkpj22

Úžasný interiér. Sám o sobě si zaslouží tři hvězdy. Úvodní exorcismus mě však moc nepobavil, lekačky byly opravdu laciné a nefunkční a konec trochu přitažený za vlasy. Dávám přesto tři hvězdy. Snad toho nebudu litovat. ()

Valenta28

Kvalitně natočený, klidný a plouživý hororový zážitek. Hezké herečky, výborné záběry a efekty, nic není přemrštěného (vše je akorát). Film má tendenci vyděsit a udivit - ano i ne. Nápad s tělem, které je v márnici a zažilo několikrát exorcismus je výborný. Ovšem neustále je tento film doplněn určitým stereotypem, který mi nikdo nevyvrátí. Zkrátka exorcismus a démoni, to už tu bylo hodněkrát. Průměr. ()

J.Mayen

Vyborny, skvely, strasidelny, pobavil jsem se, a tem kritikum tady, kdyz se vam to nelibi a je to pro vas 100x omlety, tak napiste vlastni scenar a jedte neco na vlastni pest natocit do Hollywoodu, vy vecne nespokojeny maniaci. ()

Pecan206

Vcelku vydařený horor, jež se odehrává v prostorách márnice, kde se ocitá bývalá policistka jakožto zaměstnankyně vs nevydařaný subjekt z vymítání ďábla, kterým je mrtvola mladé dívky, která ještě nehodlá říci své poslední slovo. Za mě 3,5* ()

elanista1

Predvídateľný atmosferický hororček v márnici s lacnými ľakačkami, sympatickou titulnou postavou a dobrou antihrdinkou. Ale sú to fakt slabučké 3*, lebo záver po zobudení sa slečny už bola paradoxne nuda a viac ma bavilo to napätie z neznámeho v prvej polovici filmu. ()

tsatsiki

Takový průměrný horor, atmosféra dobrá, dobrá hudba a herecké výkony, akorát jak to bylo takové komorní,  tak místy už mě to přestalo bavit, ale lekačky tam byly a příběh zajímavý.Za mě 60%. ()

punco odpad!

V skratke, absolútne žiadna atmosféra, nehororové prostredie(supermoderná márnica), úplne odfláknuté finále a na tak krátku stopáž poriadna nuda !!! ()

Naghavi

Rozhodně palec nahoru! Nevím, co zdejší uživatelé pořád očekávají? Když je prostředí márnice dobře nasnímané, baví a děsí mne to...Za mně lepší, než Autopsy Of Jane Doe, protože tahle špatně vymítaná skoromrtvola byla víc při životě, než ta Janča odtamtud...Ke konci malé WTF, baba na noční snášela oheň líp, než Till Lindemann! :) 75% ()