K smíchu

USA, (2018–2020), 8 h 50 min (Minutáž: 22–32 min)

Tvůrci:

Dave Holstein

Hudba:

David Wingo

Jim Carrey, Catherine Keener, Frank Langella, Judy Greer, Justin Kirk, Cole Allen, Juliet Morris, Juliocesar Chavez, Ginger Gonzaga, Kelly Coffield Park (více)

Série(2) / Epizody(20)

Jim Carrey hraje v tomto komediálním seriálu Jeffa, jehož alter ego Mr. Pickles je ikonou dětské televizní zábavy, vzorem laskavosti a moudrosti pro vnímavé mladé mozečky a rodiče, kteří s ním vyrostli. Jeffovi se tak na silné značce podařilo vybudovat úspěšné mnohamilionové impérium. Když se však jeho rodina – manželka, dva synové, sestra a otec – začne postupně rozpadat, Jeffův život má k pohádce daleko. Zbožňovaná celebrita se rázem ocitne v krizi, kterou nedokáže zvládnout. Následkem toho začne tenhle dobrák v krutém světě pomalu přicházet o zdravý rozum, což je sice legrační, ale současně velmi skličující. (HBO Europe)

Recenze uživatele Remivsremi k tomuto seriálu (20)

Zelená znamená jedem (2018) (S01E01)

Pozvolné vyzkoušení hladiny vody. Postupné plné vnoření očekávám v dalších epizodách, ale potenciál je zde cítím okamžitě. ()

Poseroutka (2018) (S01E02)

Chaos, vtip, trudomyslnost a lidskost. Seriál v sobě skrývá hodně vášně a citů. ()

Sbohem, mami (2018) (S01E04)

Smutné i veselé zároveň. Plné naděje a kruté každodenní reality. ()

Tvé nové já (2018) (S01E05)

Jestli dojde k naznačen věci, přijde neskutečný psychický kolaps a rozklad mysli. Chci to vidět. ()

Dobrůtka (2018) (S01E06)

Drtič odpadků tomu dodal hodně podlý moment. ()

Kincugi (2018) (S01E07)

Hromada povedených scén. F you, vánoční nákupy, závěrečná exploze. A je to stále tak melacholické a nadějné zároveň. ()

Philliam (2018) (S01E08)

Výborná ukázka života Pickle rodiny. Jeffova povaha je pro všechny okolo něj, kdo sdílí stejnou střechu nad hlavou, na pováženou. On se pro ostatní rozdá, jeho morální standard je příliš vysoko a vybírá si to daň ve vztazích. A přitom dokáže změnit život úplně cizích lidí. ()

Poručík Pickles (2018) (S01E09)

Přichází první pořádné ukázky šílenství a nyní očekávám skutečné ponoření do králičí nory. ()

Jednoho dne (2018) (S01E10)

Většina epizody šla proti tomu, co jsem od začátku seriálu očekával a ve skrytu duše i chtěl. Přišel ale kouzelný očistec. Jeff měl nakročeno k rozhřešení. Úplný závěr přichystal právě tu až zlovolnou esenci, kterou jsem vyhlížel, ale kvůli průběhu finální epizody jsem byl z výsledku posmutnělý a rozčarovaný. Uvidíme, do jakých extrémů zajde druhá řada. Ale doufám v zachování té bolestivé noty, co se nese celou první řadou. Snad kompletní nahlédnutí pod oponu šílenosti nezničí seriál a utrží si dostatečnou uvěřitelnost. ()

The Cleanest Liver in Columbus, Ohio (2020) (S02E01)

Zúčtování se závěrem první sezóny. Nedopadlo to zle, ale naznačená cesta asi nebude všem po chuti. Přesto je krásné, že příběh stále není nějak limitovaný a může se vydat jakýkoliv směrem. Depka, vykoupení i naprostá fantasmagorie. ()

Up, Down and Everything in Between (2020) (S02E02)

Kdyby epizoda neměla hudební části, během kterých se zobrazili nejdůležitější části, tak bych byl na průměrném hodnocení. ()

I'm Listening (2020) (S02E03)

Buduje se tady hromada nových věcí a pociťuju mírný restart. Některé postavy se možná vytratí nadobro. Zvědavý jsem ale stále stejně. ()

Episode 3101 (2020) (S02E05)

Epizoda obsahuje všechny potřebné informace, ale rozhodně jen tak nezvládnete sledovat tohle provedení na jeden zátah. ()

The Death of Fil (2020) (S02E06)

Nějak se odbíhá od původního konceptu. A výsledek je docela nezáživný. ()

The Acceptance Speech (2020) (S02E07)

Druhá řada začíná být rozčarování. Téměř nic se neděje, a tak nějak se témata stále točí v kruhu. ()

A Seat on the Rocket (2020) (S02E08)

Pořád se mi nedaří naladit na novou vlnu seriálu. ()

The Nightingale Pledge (2020) (S02E09)

Konečně! Epizoda překypující emocemi. Smutné i povzbuzující zároveň. ()

The Puppet Dalai Lama (2020) (S02E10)

I druhé finále dokázalo ždímat emoce. Ne však zcela naplno. ()