The Girl in the Photographs

Mladá pokladníčka Colleen (Claudia Lee) žije v malom mestečku Spearfish v Južnej Dakote. Jej pokojný život sa však mení vo chvíli, keď začne dostávať fotografie zakrvavených a dobitých žien, ktoré jej predkladá neznámy fotograf. Polícia sa týmto prípadom odmieta zaoberať, pretože môže ísť len o žart, a taktiež nebol v podstate spáchaný žiadny trestný čin. V rovnakom čase prichádza do Spearfish fotograf z Los Angeles, aby tu našiel mladé talenty pre svoju prácu. Colleen sa k ich tímu pridá v nádeji, že by jej mohli pomôcť, ale fotky sa neprestávajú objavovať. Keď zmizne jej najlepšia priateľka, začína jej byť jasné, že nejde o žiadny žart. Čím ďalej, tým viac je jasné, že ide o prácu nezastaviteľného psychopata, ktorý sa k nej dostáva čoraz bližšie, a násilie sa z fotiek postupne prenáša do jej života. (Marceloo)

Deyw

Naprosta zbytecnost..namet dobrej, vypadalo to na zajimavou detektivku..ale bohuzel je to uplnej srot a snad jedina hvezdicka je za ty dva blbouny a jejich masky...neni tu nic vic.. ()

zsn

Takové Scary Movie současné doby. Postava mizející za postavou - to mi připomíná horory mého mládí. ()

MareT.

Neco mi na tom filmu prislo...znepokojujici! A finale bylo dosti krvave. Kdyby se zapracovalo ma postavach, tak bych dal i 4:) ()

Corpsegrinder

Až do půlky filmu jsem vůbec nevěděl o čem film vlastně má bejt a na konci jsem si říkal že to snad tvůrci nemůžou myslet vážně. Zápletka je naprosto debilní a duo zabijáků ve složení ošklivej teplouš a přerostlý mimino je špatná volba. Přes hodinu se ve filmu VŮBEC NIC nestane, pokud nepočítáte asi dva únosy který skončí zabitím mimo záběr, v druhým případě úplně mimo scénu. Film vůbec negraduje ani poslední dvacetiminutovkou kde se konečně začne vraždit, ačkoliv je gore slušný a lidi co by podle hororovýho klišé měli přežít to nedaj, tak mi přišlo že to tvůrci natočili honem rychle aby to jakože mělo co nabídnout i jako horor. Hlavní hrdinka se ani nepokusí o útěk takže vše působí dost antiklimaticky. Samotnej závěr vůbec nedává smysl. Hvězda za těch pár minut vraždění a sympatický obsazení kladnejch hrdinů. ()

lucijelucije

Tuctová hovadina bez nápadu. Jen masový vrah je vykreslený jako řádný psychopat, kterému asi meze nic neříkají. Ale tyhle motivy vidíte tolikrát, a upřímně sledovat tuhle věc bezmyšlenkovitě, s dlaní na tváří je tak ohrané, že jsem se fakt nudila. Heslo pro The Girl in the Photographs, čím víc masakru a krve tím líp a tohle už opravdu není in. ()

MIMI.kry

Líbilo se mi, že film začíná pozvolna. Nejdřív nějaké to přepadeníčko, občas milá prodavačka Colleen objeví nějakou nehezkou, brutální fotografii nebo jí občas někdo unese někoho z kamarádů, aby se The Girl in the Photographs držel žánru. Jinak si příběh plyne obyčejným maloměstským životem a spíše než horor film chvilkami působí jako obyčejný příběh o holce, které je město malé a rozhodně si nepředstavuje, že stráví celej život za kasou v nějakém zapadákově. Do příběhu se kromě ní, posedlého, úchylného, amatérského místního fotografa vloudí i skupina vtipných fotografických profíků z LA, kteří si o místních lidičkách, a zvláště pak o amatérských fotografech, myslí svoje. Domnívala jsem se, že půjde spíše o nějakou blbinu a film si pustila z nouze, ale zas tak o ničem to není. Dala bych tři hvězdy, suprová pointa to ovšem vytáhla na celé čtyři. Nebojte, i nějaký ten slasher ke konci bude, mně se líbila i ta omáčka okolo. A ne zcela nepodstatná. ()

Rathalos

Tak toto mi vobec nesadlo,zo zaciatku trosku vzrusenia,na konci a medzitym neskutocne ubijajuca nuda plna kecov,cize vysledkom je jedna hviezda za snahu...:-) ()

mira.l

Jedna hvězdička ze soucitu za ten úvod, základní myšlenka nebyla zase tak špatná, ale .... ale ani nevím od kterého momentu to šlo úplně do kytek. Nicméně posledních cca 15 minut to totálně zazdilo, to už bylo spíš k smíchu a samotný závěr (tady se posaď, děvče mezi ty mrtvoly a řekni "sýýýr", ať to na fotce vypadá pěkně) tomu už jen nasadil pomyslnou korunu. ()

Miagy

Dievča na fotografiách je presne takým typom horou, pri ktorom je potenciál výborný, nápad skvelý, herci ako tak pôsobivý, scenár a kamera sú fakt super. Nezaostáva ani hudba, či akási uveriteľnosť filmu, ktorá občas - ba priam takmer väčšinou slasherom chýba. Tu je porušených niekoľko pravidiel klasického horou. Záporáci sú takmer hneď odhalený, vraždia s určitým vopred známym cieľom. V podstate sa nesnažia o nič iné, len o svoj cieľ. Absolútne chýba symbolika pomsty, postavy pred vrahmi takmer vôbec neutekajú, absentuje tak aj lov na mačku a myš. Ak by som si odmyslel šasti na chate a z "párty" fotografovania, bol by z toho celkom slušný, inovatívny slasherík. Takto hodnotím len na 60%. ()

dannyd14

Vyše hodinu sledujeme príbehy postáv, ich pocity a myšlienky, kvalitne budovanú atmosféru v jednotlivých scénach, ktoré sú pre obyčajného diváka natoľko drsné, že mu môžu spôsobiť aj psychickú ujmu, aby sa nám v závere všetko obrátilo úplne naruby a zrazu bol čím skôr koniec, lebo, ja, režisér Nick Simon, som lenivé prasa, ktoré má v hlave taký obrovský zmätok, že nevie či točí pomalo gradujúci slasher alebo masovú vyvražďovačku ako v zombie filmoch. Čo týmto chcel básnik povedať, netuším, ale ak si chcete pozrieť podobný kvalitný Home Invasion horor, tak radšej siahnite po Girlhouse. 1* za známe tváre ako Katharine Isabelle a Kal Penn a tá druhá za nádhernú a sympatickú Claudiu Lee. ()

Easykill

Mohlo to být o drobínek lepší, takhle z toho vyšel čistý průměr. Ale nevadí i tak to má své plusy. Atmosféra mi přišla taková spíš detektivní, hororová vůbec. Z bratrů úchyláků, šel strach jen chvíli, ale dojem mi to nezkazilo. Skvělá komediální vsuvka je "Kumar", idiocie jeho fotografa je parádní. Hlavní hrdinka je kusanec, čekal jsem, že na konci přijde klasické klišé a nepřišlo, což bylo milé překvapení. Gore moc nečekejte, ale finální vyvrcholení to vykompenzuje. ()

Martin29

Dva nejspíše homosexuálové (jeden z nich je v každém záběru vyslečený od pasu dole) vraždí lidi fotí to a fotky posílají ženské co se jednomu z nich líbí. Ta na to upozorní policii, ale ta to neřeší jelikož, když nejsou těla nejsou zločiny a navíc na fotkách nelze poznat tváře.Nebylo to špatné jen ten konec mohl být lepší nicméně závěrečné scéna hodně dobrá. Některé vraždy jsou jen navíc hodně dobré Jinak se jedná snad o první film kde chlápek řekne, že je někdo tak nadržený, že by píchal i hada :-) P.s. Díky za titulky Dracarys ()