Režie:
Chang-beom YoonScénář:
Pil-joo ParkEpizody(50)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Ji-hye Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yeoleum hyangki (2003) (seriál)
Sang-woo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
9huimal 2aut (2007) (seriál)
Sangryusawhe (2015) (seriál)
Dong-geun Yoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Mi-hee Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madam Angteuwan (2016) (seriál)
Paeseon wang (2012) (seriál)
Černý rytíř: Muž, který mě hlídá (2017) (seriál)
Seon-yeong Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bubueui segye (2020) (seriál)
Geumhonryeong: Joseon Honin Geumjiryeong (2022) (seriál)
Mi-kyeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Jeong-woo Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Joon-geum Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Děti Slunce (2016) (seriál)
Kwon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Navillera (2021) (seriál)
Hotel delluna (2019) (seriál)
Saikometeurl geunyeoseok (2019) (seriál)
Dong-joo Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Ji-hoon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Kwaegeolchoonhyang (2005) (seriál)
Ye-ryeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Sang-myeon Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Dae-cheol Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Kan-hee Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
1%ui eoddungut (2016) (seriál)
Miseu hammurabi (2018) (seriál)
Hoe-hyeon Yeo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Chul-ho Park
Jižní Korea
Yoon-kyung Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (seriál)
Se-wan Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Roboti aniya (2017) (seriál)
Škola 2017 (2017) (seriál)
In-hyeok Yoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deo keitu (2016) (seriál)