poster

Marguerite

 • Francie

  Marguerite

 • Slovensko

  Marguerite

Komedie / Drama

Francie / Česko / Belgie, 2015, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ***

  Vyberte si - buď je to jeden z nejlepších českých filmů letošního roku anebo jeden z nejslabších francouzských za poslední léta. Můj pohled je takový, že ve snaze propojit komedii s dramatem vznikla z Marguerite zbytečně přehnaná karikatura, která ve finále není ani k smíchu, ani k pláči. Jedna věc je zpěv falešnější než kecy našich politiků, umění udělat z toho něco víc než jen jedno dlouhé odpoledne v kině je ale věc druhá.(9.11.2015)

 • Nebešťan
  *

  Dáme Vám vědět.(10.11.2015)

 • Mates Hradecky
  ****

  Shlédnutí tohoto filmu s nálepkou distributora- KOMEDIE jsem odkládal, 127 min se smát ženě, která neumí zpívat? Bavil jsem se výborně, ale o humor tu nejde. Je to především silný příběh o potřebě být milován, být obdivován a hlavně o velké samotě a opuštěnosti. Byl natočen na základě skutečné postavy - bohaté Američanky, známé též pod přezdívkou "královna kraválu". Režisér nikoliv ke škodě přesunul děj do Paříže dvacátých let a zaplnil snímek mnoha svéráznými figurkami. Ovšem jeho hlavní síla spočívá v úchvatném hereckém výkonu Catherine Frot v hlavní roli.(11.11.2015)

 • majo0007
  ***

  Cakom prásk nie je film zlý. Problém je v tom, ako sa už píše v hlavičke - Komedie / Drama a to mi teraz nešlo moc dohromady. Zo začiatku je vám to na smiech, a potom tú postavu vlastne ľutujete, a to nehovorím o závere. Za pozretie určite hodné a za stvárnenie barónky nemám žiadne výčitky.(2.4.2016)

 • kaylin
  ***

  Celkem příjemný film, a to hlavně díky hereckým výkonům, i když ten příběh se v poslední době zdá trochu ohraný, a to díky tomu, že se na divadelní prkna dostala hra "Glorious!", která běží i v našich divadlech. "Marguerite" je inspirovaná Florence a je to na ní vidět. Film je dobrý, ale není přímo vynikající.(17.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace