Mistr filmové parodie Jim Abrahams si vzal tentokrát na mušku slavné mafiánské filmy počínaje Coppolovým Kmotrem a konče Scorseseho Casinem. A tak můžeme znovu sledovat pohnuté osudy přední mafiánské rodiny, která se z chudých sicilských přistěhovalců vypracovala na nejvýkonnější zločineckou organizaci ve Spojených státech. Tentokrát se ale navíc pořádně zasmějeme, protože v mafiánských filmech je materiálu k parodování víc než dost. (oficiální text distributora)

AdaMM

já se bavil skvěle... i když tam byla hluchá místa, celkově to byla dost povedená parodie, a protože jsem za posledních pár měsíců viděl několik klasik z mafiánských filmů, bylo to o to lepší :) ()

stOKYi

Tak ja som sa na tomto filme smial naozaj od začiatku až do konca. Niektoré scény sú naozaj neopakovateľné ako napríklad stretnutie na konci filmu keď sa Christina Applegate dozvie že je matka syna, ktorý dostal meno po matke. Pre mňa osobne naozaj nezabudnuteľná scéna pri ktoréj sa vždy zasmejem a právom patrí táto komédia medzi tie moje najobľúbenejšie. (4.9.2007) ()

tom88

To ako fakt sa na tomto niekto zasmial? Debilita najhrubšieho zrna. Paródia na mafiánky, ktorá nemala nikdy vzniknúť. Každý jeden gag bol úplne neprirodzený a totálne na silu. Vrchol nevkusu. A dej? Čo? Chce se mi zvracet ! 25% ()

Gothar

Casino, The Godfather 1 a 2 patria k mojim najobľúbenejším filmom a zrejme práve preto je Mafia! skvelou paródiou pri ktorej sa vždy pobavím. Nedosahuje kvalít Hot Shots!, obsahuje trošku nechutného humoru, ale aj tak je to neskutočne zábavná "podívaná". Zaujímavé je to, že slovenský dabing je tu veľmi podarený. 90 % ()

noriaki

Jedna z mála devadesátkových parodií která přežije srovnání s dvojicí Žhavé výstřely & Bláznivá střela víceméně se ctí. Dojem trochu kazí neexistující děj a občasný fekální humor, a fakt že část herců se do komedie moc nehodí. Ale to je jen malá daň za spoustu povedených scén. ()

Schobul

Ad Tosim: A v originále snad ještě lépe - He helped me out once when I was down on MY LUCK. - Financial trouble? - No, MAI LUCK, the chinese ambassador... ()

Brain-D

Já fakt nevím, rozhodně je to horší než skvělé Žhavé výstřely, které měli fakt nášup vtipů při kterých jsem se trhal smíchy. Tady už tak ne, ale i tak dobrá parodie. ()

huli601

Presne takéto komédie mám rád. Paródia na mafiánske, gangsterské filmy + Forrest gump, Detská hra a Jurský park. No proste super:). ()

Jello Biafra

Vcelku zábavná paródia od tvorcov žhavých výstrelov paroduje predovšetkým Godfathera ale aj iné mafiánske filmy ako napríklad Casino, Scarface a nájdeme tu parodické scénky aj na Forresta Gumpa. Je tu síce zopár trapností ale tie zábavnejšie scénky jednoznačne prevyšujú. Dosť ma rozosmialo že hlavný "kmotr" celého filmu do Ameriky priplaval pekne kraulom. ()

sedm.1

Trochu lepší průměr,co se týká parodií.Pár opravdu výborných forků,na celý film ale opravdu jen pár.Ale ona je ta stopáž vlastně tak krátká,že to ani nevadí,takže film pobaví,ale mezi top parodie se nemá šanci dostat ani náhodou,stejně jako do odpadových parodií,tam by jí to neslušelo též! ()

Mr.Jackass

Vcelku zdařilá parodie, ale bohužel si vzala na paškál mafiánské filmy, které jsou moje nejoblíbenější a proto jen za 3 * ()