Kobiety mafii vypráví svižným tempem příběh mafiánské rodinky prolínající se s kariérou policistky, která je přeložena díky neortodoxnímu přístupu ke zločinu. Skončí ve speciálním týmu jako agent v utajení. I zde však nemá mnoho štěstí a právě pro viditelné výsledky téměř zhatí šéfovi zištné propojení s podsvětím. Proto začíná jednat na vlastní pěst. (PP66)

Grázl83

To byla kravina, navíc strašně dlouhá. Po první třetině filmu, která byla dobrá (až na samé zbytečné sex scény) najednou překlik žánru a strašný propad dolů. Celkové scénář dost hloupý, absurdní, nereálný. Ale po vizuální stránce to špatné nebylo. ()

Saxos

Vegovi polský mafiánský krimi prostě jdou. Ví přesně kolik namíchat násilí, drog, bouráků, vypatlanejch krimošů, bab, sexu, policajtů, aby vzniklo něco poměrně koukatelného. Závěr: doporučuji. ()

frenkie

Nejnovější počin režiséra Vegy se veze na vlně jeho předcházejících kousků, především Pitbulla a spol. I zde se ponoříme do prostředí polské mafie, vykreslené svérazným režisérovým způsobem jako bandu testosteronových bouchačů ovládaných jejich něžnými (a řádně vyčůranými ) polovičkami. Film, ač je dost dlouhý(skoro dvě a půl hodiny) vůbec nenudí(i když hlušší místa se také najdou), ba vysloveně baví a odsýpá. Ženské postavy jsou velmi kulantně zahrány, u jedné si vyloženě chrochtáte blahem, jak se v průběhu děje promění. No a když se na konci snímku dozvíte, že se ženské od mafie vrátí, tak se už teď začnete těšit. No, Patryku, jen tak dál, tvoje kousky mě opravdu baví. Vždycky, když vidím takovýto polský film, představím si, jak by to asi zvládli naši filmaři. :-) Pěkná čtyřka. ()

dinzbir

Tak polský film jsem viděl snad poprvé, ale hned mě uzemnila ta upřímná, ničím neupravovaná surovost. Prostě kdo má rád neurvalost a silné ženy, ten si smlsne !!! Těším se na dvojku. ()

BStone odpad!

Tak sousedi z Polska nám servírují krystalicky čistý odpad... Neuvěřitelně hloupý scénář, který se snaží přiblížit západním kolegům, ale je to neuvěřitelně marné. Když dva dělají totéž, není to rozhodně totéž. Už první scéna s falešnými pozvánkami je jako z Bohnic. Režisér je evidentně nýmand, který se zoufale snaží každý druhý záběr natočit tak, aby vypadal cool, ale většina záběrů je tragicky špatných. Otřesní herci a abych dodržel slovník filmu - kurva to je ultrachujovina! ()

Zaks

Vizuál super, miestami aj správne drsňácke, ale ako celok to na mňa pôsobilo značne nesúrodo. Neuveriteľných prerodov hlavných ženských postáv bolo až moc, pôsobilo to dosť umelo a nasilu. Po lístkovom úvode som to chcel vypnúť, nakoniec sa to však dopozerať dalo. ()