Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem... (oficiální text distributora)

misterz

Film s premárneným potenciálom. Dramaticky plytké, povrchné a tým pádom aj často nudné, ale aj napriek tomu musím konštatovať, že sa na snímok aspoň dobre pozeralo. Keby tam však nehrala Drew Barrymore a charakterovo najvýraznejšia postava Steve Zahna, tak to celé spadne do totálnej šedivej diery podpriemernosti. 55/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman. ()

Ronee

Zaujalo ma prostredie, teda Amerika 60.rokov a hippies kultúra. Bolo to zvláštne obdobie, kedy všetci doma niečo pestovali: "Máma doma suší trávu!" Dnes si ho dosť idealizujeme, aj keď je pravda, že vtedy bola aspoň hudba pôvodná a žiadne coververzie. Pozerala som, ako vyriešili kostýmy, účesy a podobne. Aj keď životopisné filmy nie sú mojou cieľovou skupinou. Bolo to však dobre spracované, keďže je to podľa knihy, natočené tiež dobre a herecké výkony sa mi takisto páčili. Fajn bolo, že sa striedali dve časové roviny - minulosť a prítomnosť. Pekne sa dal sledovať vývoj postáv, ako po psychickej tak aj fyzickej stránke. Musím niečo vytknúť? Tak možno ten pátos americký. ()

DadysGirl

To je tak hrozně depresivní a při tom podivně hezkej film. Chlapeček je naprosto boží, ale při tom vždycky vypustí z pusy něco tak strašnýho... Svatební hostina je naprosto tragická... Nejlepší kamarádka je opravdu nejlepší... A všichni jsou tam zralí pro psychiatra, ale koukala jsem na to naprosto fascinovaná a nějak zvráceně se mi to líbilo... ()

zazka

Nádherný film o rodičovskej láske k deťom. O tom, ako tie deti deformuje v negatívnom aj pozitívnom zmysle, o životných túžbach a snoch a o tom, aký je vlastne život nevyspytateľný a krásny. Nemôžem na tento film povedať nič zlé, ja som si ho len užívala. Pobaví, rozplače, donúti sa zamyslieť... Dokonca ma potešili aj veľmi dobré herecké výkony Barrymoreovej, Zahna, Woodsa a malého Cody Arensa. Jeho herecké prevedenie 6-ročného Jasona, keď mu navždy odchádza otec na motorke a on za ním beží v župane a papučiach držiac len kefku na zuby ma strašne dojal. ()

Hal_Moore

Rodinné drama z dob hippies, Vietnamu a svobodných matek mne nezaujalo vlastně ničím až na fantastický výkon Steve Zahna. Přerod jeho postavy je ze všech nejvýraznější a Steve mi dokázal, že v pohodě uhraje i vážnější roli, než ve kterých jsem ho doposud vídával (už se těším na Rescue Dawn). Kluci v mém životě mi jinak neukázal nic nového a taky se už k němu nikdy nevrátím. PS: Nemám rád Drew, strašně špatně si vybírá role. ()