Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

doogiemus

Áno, bola to paródia. Mnohé veci boli ultratrápne a spočiatku som sa dosť nudil. Ale vynahradili to niektoré super hlášky. Slabé tri hviezdy.... ()

Chlo0opek

Tenhle film mě ve svém žánru příjemně překvapil. Nestál totiž jen na obvyklých pošklebcích a "legračních" pohybech, ale i na hereckých výkonech hlavních představitelů, kteří mi navíc byly i sympatičtí. Nečekal jsem, že herci své roli tak pěkně herecky zvládnou. Příběh v této kategorii ani být nějak zapeklitý nemůže; k tomu zkrátka není určen, tak ho moc nehodnotím - předpokládám však, že však bude podobně hodnotný jako originál;). Každopádně toto dílko splnilo to, proč se na takovéto filmy podívám - pobavil mě, tak proč to neocenit hvězdičkama? ()

agentkenny

Trailer mi stačí na to, abych věděl, že je to strašná sračka a ztráta času se na to vůbec podívat. V dnešní době už snad nikdo neumí točit povedené parodie. ()

Lockdown

Jelikož filmy od Wayanse mám okoukané, tak jsem už před zkouknutím věděl co od tohoto snímku očekávat. Černý humor, který není pro každého byl jistotou. Bohužel většinu nejlepších vtipů je možno vidět už v traileru a u zbytku vtipů se sotva pousmějete. Film se i přes krátkou stopáž ke konci už hodně táhne a přejete si aby to už skončilo. Mrzí mě to, protože tento druh humoru mám moc rád a na snímek jsem se moc těšil. Tady se ale asi pokazilo vše co mohlo a ani skvělý Marlon to nemohl zachránit. Za mě 30% ()

I.ball

Film zdařile paroduje nejen "šedivý originál", ale zejména veškeré stereotypy o afro-americké kultuře v čele s lascivní černoškou v těle macaté bělošky. Díky tomu jsou dialogy vtipné. Naproti tomu fyzický humor je dost slabý, vezmeme-li v potaz možnosti, které tvůrci měli, a téma filmu. Za mě 35%. ()

klaranapoli

Nooo byla to teda doost blbost, ale kdo četl a viděl film tak se u toho musel chvílema i zasmát :D :D občas byli momenty kdy ten smích přišel, zbytek byl docela trapnej :D ale já mám tohohle černocha fakt ráda i z jiných komedií a nepřekvapil mě :) ()

Tumbik odpad!

(Fifty Shades Of Grey jsem neviděl). V 50 s. of black bylo pár vtipných momentů, ale po většinu filmu to byla nuda. Některé "vtipy", tedy pokusy o vtip byly hodně trapné a ve většině případů to ani nedávalo smysl... Celé to na mě působilo nudným dojmem, scénáristé se snažili o co nejvtipnější momenty, ale většinou to, co z toho vzniklo, bylo spíše k pláči... Rozhodně nedoporučuji, neměl jsem ani sílu dokoukat tento film až do konce, což se mi nikdy předtím nestalo... Ať už je vtip jakkoli hloupý, vždy se podívám až do konce, ale tohle bylo i na mě moc... Ten, kdo na tom byl v kině, musí nejspíše litovat zbytečně utracených peněz... Naštěstí jsem mezi těmi šťastlivci, kteří do kina nešli... ()

Martinko991

Originál som videl a toto musím povedať, že sa mi páčilo viacej aj keď občas to bola vážne nuda a celkom trápne hlavne ku koncu. Väčšinou som sa však bavil a smial čo je pri komédií alebo paródií predsa to hlavné. ()

Pythonator

Parodie, která se pevně drží jen jednoho filmu a kopíruje konkrétní scény tak zábavně, že se nemůžete nezasmát. Ano, místy je ten černošský humor stupidní a hodně vtipů je až nevtipných. Na druhou stranu jsem se místy řezal smíchy. Rozjezd nemá chybu a tempo se drží přes půl hodiny. Bohužel poslední půlhodina je už tragicky nedoladěná a nezáživná, až na pár silných momentů. Hlavní hrdinka je přitažlivější než ta originální a hlavní hrdina není takový hnusný slizák jako originál, takže je to vlastně příjemný romantický film, který obsahuje všechno to, co v Padesáti odstínech šedi chybělo. "Mír, čubko." ()

CheeseFigure odpad!

Predstavte si ostrovček s nápisom Vtipnosť. A teraz loď, ktorá sa volá Päťdesiat odtieňov čiernej ako zďaleka tento ostrov míňa a zakotvuje u ostrovu Trápne a nudné ako Päťdesiat odtieňov sivej. Škoda, že ju pri tej plavbe nepostihol rovnaký osud ako Titanic. ()

SaMaeL98

36% je na parodii celkem velký číslo a tak jsem tomu dával šanci. Nakonec jsem to přetrpěl, nic z toho mi nepřišlo jako jakákoliv forma zábavy. Nebylo to tolik trapný, aby to bylo tím stylem vtipný, ale nebylo to vůbec vtipný ani tou střední cestou. Jedna hvězdička je za... hodně negrů. ()

Elizabethx

Podobné komedie nejsou moc můj šálek čaje, ale přišlo pár momentů, kdy jsem se upřímně zasmála. Hlavně při narážkách na nějakou reálnou souvislost. Jinak samozřejmě - film mohl být určitě lepší, Wayans je dobrý herec a komik, na čemž film docela stavěl. ()