Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

Aljak

Dnešné paródie zväčša vyznejú nesmierne trápne, ale toto sa celkom dalo. Aj keď bohužiaľ ani tu sa tvorcovia nevyhli zbytočnej a okázalej trápnosti, občasne doplnená aj rôznymi nechutnosťami siahajúcimi k absurdnosti situácií. Ale na druhú stranu tu bolo viacero výstižných hlášok a scénok, ktoré dokonalo zosmiešnili originál. Takže až taká katastrofa to zase nebola, okrem spomínaných trápností a nechutností. Dokonca aj herci sa mi pozdávali! ()

Hennes

Podprůměrná parodie, která se nese jen v duchu parodování originálu a vůbec nepřináší nic nového či zajímavého v této oblasti. Jediná scéna, která stojí za to, je určitě černošský super penis. ()

kaposlav

To zábavne by sa zmestilo do 10 minút a ostatné je trápne. Jedine, že niekomu príde vtipné množstvo zbytočných vulgarizmov a hlúpe mimické ksichty hlavného protagonistu. ()

Rodriguez

Pravdou je, že kdybych neviděl předlohu, asi bych se nezasmál jako v tomto případě :-D Vtipně a zkráceně udělaná verze 50 odstínů šedi, kde mě opět utkvěla v paměti scénka se striptýzem a trenýrkama hozenýma do davu :-D uf a fuj... At žije Pár nenormálních aktivit!!! 55% ()

bourec

Originál mě absolutně nezajímal,a nezajímá,ale Wayans vždy dokázal pobavit.Ale tentokrát to tlak na bránici nebyl.Snad pět vtipnejch úseků,jinak slabota.20%. ()

C0r0ner

Ovšem, že to je neskutečná píčovina, ale musel jsem obdivovat tvůrce, že dokázali naprosto přesně imitovat celý děj, lokace, rozhovory z originálu a přidat tam veškeré fóry a debility. Smutné je, že parodie je mnohem kvalitnějším kouskem kinematografie než původní film. Sračka ano, ale zábavná. 50% ()

Prometheus69

Pijovina... z drobnou absencí vtipu.. spíš fekální.. ale občas pobavilo. Zdechlá Anakonda a podobně.... Když si ale, vzpomenu na ten fekál který je tomu předlohou... nebylo to tak divný. 35% ()

URBAN

Neříkám že je to hodně špatný, ale jsem rád že jsem na to nešel do kina nezaplatil si tu vstupenku. Kdysi jsem měl tyto filmy rád, ale v této době upadá kvalita a já jsem po těch letech náročnější divák. ( 30.7.16/MAC ) ()

Khumbac

Nemusíte vidět originál, nebo ho číst, abyste pochopili narážky. Nasmál jsem se dost - víc takových parodií ! ()

Doudis19 odpad!

Milovaných i nenáviděných 50 Odstínů Šedi a céčková vykrádačka 50 Odstínů Vášně, to je zatraceně dost materiálu na kvalitní parodickou komedii. Pro tvůrce 50 Odstínů Černé však očividně ne. Něco tak trapně nevtipného, rasisticky schazující vlastní barvu (Ano, černou!), bez hlavy a paty s otřesně přehrávajícími černochy jsem viděl naposledy ... u minulého filmu Marlona Wayanse. Od Scary Movie podstatný, né-li naprostý úbitek kvality. S čistým svědomím říkám, že kdo tomuhle dá víc jak dvě hvězdy, vypovídá to o jeho I.Q. Tím nikoho neurážím, jelikož většina lidí, co se jim tenhle film líbí ani neumí číst :-D. ()

A.Beech

Jedna z tých prehnaných paródií plná trápnych scén. Reálne asi na 1*. Ale dávam 2* kvoli tomu, o akú paródiu išlo a dalo sa na to pozerať a súčasne občas aj zasmiať. ()

LiborGondek

Je to blbost, co taky čekat jiného od parodie, když ani původní film nebyl žádný zázrak. Na druhou stranu, když si vzpomenu jaký humbuk byl kolem Padesáti odstínů šedi, z nichž se nakonec vyklubala taková blbost, jakou je, musím konstatovat jediné. Ten film si svou parodii zasloužil! A Padesát odstínů černé v mnoha ohledech originál dokonce převyšuje. Vhodnější lék pro hysterické fandy té původní blbosti zatím asi neexistuje. ()

ecceHOMMO

Film Päťdesiat odtieňov sivej si doslova pýtal, aby bol parodovaný. Ale táto paródia sa bohužiaľ príliš nevydarila. ()

Dado

Wayans má už na konte aj omnoho lepšie paródie. V Päťdesiatich odtieňoch čiernej sa síce z času na čas nájde celkom vydarený gag, tých pár svetlých chvíľ je však nanešťastie utopených v trápnosti a žánrovom klišé. (30%) ()

Lachtaan

Wayansové si po úspěchu přesprostlých ptákovin alá Scary Movie usmysleli, že mohou světu nadělit parodii jakéhokoli hollywoodského i komornějšího filmu. A proč se tedy rovnou nechytit jednoho z nejdiskutabilnějších romanticky laděných dramat posledních pár let? Předem nám bylo hlášeno zesměšnění onoho nenáviděného Padesát odstínů šedi, jediné co ale dokázal Marlon Wayans potopit byla moje víra v jeho komediální šarm. Fifty Shades Black zaručilo, abych dal od celé jeho snahy prosadit se ruce pryč a moc dobře vím, že nepřicházím o nic světoborného. ()