Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

El Gato c.B. odpad!

Parodie na film, který je už sám parodií... 20 minut. Víc se nedá. Pak už jsem se začal sám před sebou stydět za to, že se dívám na takovou sračku. ()

Plechpetr odpad!

Tak jo. Na to že jsem se na to fakt těšil, koukal a hlídal trailery a ještě si to přidal do Chci vidět, tak fakt srač*a. No nedá se nic dělat. Odpad jak višitej. 20 minut stačilo abych to zavrhnul. Smazal. Poslal do věčných lovišť! ()

Vabr

Padesát odstínů šedi jsem neviděl, ale asi mi stačí i tohle, abych zjistil, jak je obojí absurdní. Docela jsem se párkrát zasmál, ale bohužel jako obyčejná parodie tento film trpí momenty, které jsou spíš trapné než vtipně trapné a pak se to ke konci táhlo, takže šel s tím i výsledek níž. Vyhodnocení: Smlouva o mlčenlivosti nebo-li právnicky řečeno drž ku*va hubu ()

Hellierer

Proč sem na tenhle film chodil? Jediné pozitivum je to, že je to lepší než originál. Bohužel to nebylo tak těžké a dobrého gagu aby člověk pohledal. Ach kde jsou ty časy relativně chytrých parodii :( ()

Wyrdas

Překvapivě se jedná o příběhově i obsahově daleko snesitelnější a propracovanější dílo, než je jeho originál, který paroduje. Některé scény sice nebyli dvakrát "chutné", ale zvracet se mi (ne)chtělo rozhodně méně, než u sledování originálu, kde člověk nevěděl, zda má zvracet, nebo jen brečet či zemřít nudou. Místy jsem se upřímně zasmál a díky krátké stopáži to působilo poměrně svižně a oddechově - vyjma konce, ten by se bez výčitek dal ještě o něco sestříhat. ()

andrew88

Tohle bylo fakt špatné...vtipné scénky jsem musel pohledat :/ Marlona mám rád, ale tohle mně přišlo vážně nezdařené....z parodie na 50 odstínů šedi (btw. katastrofa) by se dalo vymáčknout mnohem víc.... ()

LordMysti

Chvilku jsem měl nutkání dát 4* protože to byla prdel a pořádná! Ano hloupá parodie, hloupé sprosté vtipy, ale já se nenudil, jedna sranda střídala úchylárnu a když se na to člověk podívá s velkým nadhledem, tak je to vlastně zábava. ()

Likan7

Ve sportu scénách lepší než originál. Těch absurdních, nevtipných a jen trapných tu je ale víc než je zdrávo. Wayans je v tomhle žánru samozřejmě jako ryba ve vodě ale když nedělá piškutálie, je vcelku solidní herec a klidně bych si ho ve vážné roli dokázal představit. Pokud znáte všechny ty filmy, ze kterých si Padesát odstínu černé dělá legraci, nejspíš se budete bavit. ()

Sundance.cz

Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ... ()

RAFT odpad!

propadák,chce se mi blejt velebnosti. Doba parodií už je dávno fuč.Parodie frčeli v roce 91 a to žhavé výstřeli. 1% ()

fincik

Když jsem dal u „ šedi" 3*, tak tady musím taky, protože to byla aspoň místama prdel. A ta černoška měla šukatelný tělo. ()

TommyDiamond odpad!

Marlon Wayans má opravdu totálně vyhrabáno když dokáže trousit takové nekulturní sračky. Po dvaceti minutách plných důševně chorých a ubohých dialogů se mi snímek stal pouhou kulisou kdesi v dáli. Nic odpornějšího jsem dlouho neviděl.... ()

Knor

Wayanse a jejich parodie mám rád, ale tohle byla sračka. Zasmál jsem se tak dvakrát a přišlo mi to celkem spíš trapný. Možná, že kdybych viděl originál, třeba bych se nasmál víc, ale koukat na něj jen kvůli tomu nebudu. ()

darthhokro

Sice o něco menší průser než původní film, ale moc jsem se nenasmál. Jedna hodně slabá hvězdička za hlášky z Pulp Fiction. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Pravda, párkrát jsem se zasmál, ale jinak křečovité až trapně přehrávané, kvůli snaze do extrému zparodovat každou scénu. Trailer bohatě stačí. ()

himor

Skutočne som dal 4! Jednoznačne lepšie o 500% ako tupá kravina, podľa ktorej je toto natočené. Fakt je film od A po Z podľa originálu, až na to, že sa na to dá kukať, Wayansovci vždy mali divný cit k humoru a tu sa to aj prejavilo. Bavil som sa skvele, film som videl už 3x, čo sa nedá povedať o 50 odtieňoch zasranej sivej. Pár momentov bolo vyslovene trápnych, ale ostatok sadol ako riť na šerbel. 75-80% ()