Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

chlebo

Tu sa dostávam do zriedkavej situácie, keď neexistuje nič medzi päťkou a odpadom. Ono najsmutnejšie na tom je, že keby to s takouto gráciou poňali aj tvorcovia parodovanej šedej, mohla to byť fakt pätorka jak bič, ale tí kokoti to mysleli vážne. A pri sledovaní tohto tu si zas každý súdny divák matne spomína, že už to niekde videl a začnú sa vynárať staré traumy. Na druhej strane keď ste retardovaný kokot na yntelektuálnej úrovni 11 ročného dawna, radi sa pri filmoch oblievate pivom a pri salvách smiechu po tých najprijebanejších ftípkoch z vás vypadáva popkorn, tak sa v tom celkom nájdete aj keď ste videli pôvodných 50 odtieňov. Ja sa ako profesionál tentokrát zdržujem hlasovania ()

MillaJ

"Kde je Úsam bin Ládin?,, :-D Marlona a celkově bratry Wayansovi mám strašně ráda a baví mě. A díky němu mě komedie bavila o hvězdičku víc. ()

Lucifer92

Vzhledem k tomu, že samotné "odstíny šedi" jsem brala jako takovou parodii na romantickej film, tak ani nevím co jsem od toho snímku vlastně očekávala. Na filmu jsem bohužel byla v kině a myslím si, že tohoto svého počinu budu ještě dlouho litovat. Bylo to poprvé co jsem se v kině znuděně koukala po hodinkách a odpočítala minuty tohodle pekla ..a byli i tací, kteří neměli tak silnou vůli, jako já a odcházeli během představení. Pár momentů, kdy se člověk pousmál se našlo, ale tyhle světlé chvilky na plné čáře převálcovaly ty trapné nudné a zdlouhavé. Radim, ušetřit svých 88 minut života a naložit s nimi smysluplněji :) ()

XXXXXXXX

Dvě hvězdičky, za ty dvě povedené narážky na 50 odstínů šedi. zbytek průměr. Ach jo, stýská se mi po časech, kdy parodie ještě nebyli monopol černochů a hráli tam i běloši. ()

MaxForValue

Na Päťdesiat odtieňov čiernej je až príliš vidno, že si Marlon Wayans svoje najkvalitnejšie náboje vyplýtval na Scary Movie a od nich vlastne už len pabierkuje. Posledný film je ukážkou jeho scenáristickej nemohúcnosti a dôkazom krízy žánru v poslednom azda desaťročí. Pár dobrých gagov a výstupov nezakryje nemohúcnosť. Lepšia 1*. ()

vieriX

Další film Marlona Wayanse a myslíte, že se něco změnilo jasně že ne. Opět spoustu úchylnosti a nechutnosti, ale to je prostě on kdo ho nemá rád nikdy nebude .Prostě nesedne každému, ale mě už po několikáté ano. ()

george82

Stále je potřeba brát, že jde o parodii. Nicméně parodie na naprosto nic neříkající film. Už to, že má parodie skoro stejné hodnocení jako originál o něčem svědčí. Během filmu se mihne pár vtipných scének, ale řekl bych, že těmto typům komedií již odzvonilo. Éra filmů bratrů Wayansů je již za zenitem a není z čeho brát. Je to dokola pořád to stejné. ()

AgnesDee

Myslím, že tomuto filmu můžu poděkovat jen za jedno: a to je projev myšlenek, které jsem měla u originálu, jako reakce při prvním seznámení s hernou a nakonec samozřejmě reakce Hannah na poslední "zbičování". Jinak to bylo nechutné, trapné, chaotické a jen u dvou scén jsem se upřímně zasmála. ()

amyth odpad!

Proboha proč toho čokoláda nechají dělat takové věci? Kdyby si raději uříznul hlavu v přímém přenosu - to by pobavil daleko více lidí ()

Renie42

Viděla a četla originál, při tomhle jsem párkrát řvala smíchy a asi do konce života budu mít před očima ty velký koule a malýho ptáka pana černého a extrémně dlouhý přirození bratra pana černého. ()

Tominni

Celkem jsem se těšil, protože 50 odstínů šedi si samozřejmě o brzkou parodii říkalo. Ale film mě zklamal. Celou dobu sledujeme vztah nevztah (nechodíme spolu, jen spolu souložíme........a i v tom je Marlon marný). Tak nějak jsem čekal, kdy se zasměju, ale tentokrát jsem se nedočkal....... ()

MartinTerran

Taková klasická parodie. Vtípky jsou docela dobré, ale některé dost předvídatelné. Takže žádný zázrak, ale ostudu si určitě neudělal, prostě takový průměr. Hodnocení: 50/100. ()

HellFireFery

Kdo zná filmy s Marlonem Wayansem, tak bude i u Padesáti odstínech černé jako doma. Opět se v měře vrchovaté servíruje mnoho (někdy více, někdy méně) zdařilých fórků, které drží vaší pozornost. Obsazení není vůbec špatné a celková délka filmu jen podtrhuje fakt, že se u této ptákoviny nebudete nudit. Kdo čeká inteligentní humor, tak běžte o dům dál. Tady se doporučuje vypnout mozek a užít si trochu erotické zábavy, která vás sice nedostane do kolen, ale určitě vás na těch 85 minut pobaví. ()

moviefan4

V porovnaní s originálom to bolo super. V rámci možností vznikal docela fajn paródia. Musim ale spomenúť že ku koncu to bola ozaj nuda. Ale zbytok za dal pozerať a ja som sa aj bavil. ()

Jadro

88% násilného humoru veľa vody nenamúti... Škoda, čakal som viac - všetko podstatné obsahuje ten najdlhší trailer :/ ()

jiri.vrba odpad!

Film se může zdát vtipný po prvním zhlédnutí traileru, a protože je to parodie na opravdu špatný film, člověka jednoduše napadne na něho zajít. A v tu chvíli uděláte životní chybu, protože horší komedie v kinech dlouho nebyla. Všechny lepší vtipy jsou již v traileru a ostatní vtipy ve filmu jsou opravdu jen sbírka nechutných a totálně imbecilních vtipů. Příběh nedává absolutně žádný smysl a jednoduše se v něm ztratíte (možná i naštěstí) . Herecké výkony jsou strašně špatné a neuvěřitelně prkenné. Nakonec to vypadá, že 50 odstínů šedi je kvalitnější zpracování filmu 50 odstínu černé, převyprávěné pro bělošské publikum... 11% - neudělejte stejnou chybu jako já! ()

PetraMishka

Překvapivě mi to sedlo. Bála jsem se přítomnosti tělních tekutin, zvracení a podobných součástí parodií, ale nic z toho tam nebylo. Některé scény jsou dokonce dobré a vtipné, ale postava kamarádky už byla moc přetažená. ()

Domas88 odpad!

Obrovské špápnutí vedle. Komedie bez vtipu, bez inteligence a trapná. Nepobavíte se, nezasmějete jen chcete aby ta kravina uz byla u konce... ()

BlondJames

Nemůžu si pomoct, ale knihy 50 odstínů šedi byly tři tlusté bichle, které mě straší dodnes... a také jejich filmová verze není výjimkou.A proto jsem si s plnou pusou brambůrků u této béčkové komedie s noblesou zaprskala a zahýkala nenuceným uvolňujícím smíchem hned několikrát... Ne že by šlo o dechberoucí výkony herců, Marlon Wayans místy doslova člověka iritoval, čímž mi ale přišel film v originále nuznější a této parodii tak vdechl onen kouzelný "černý humor", díky kterému musím dát o jednu hvězdu navíc,než si film zaslouží...jo,tenhle odpad za to tentokrát stál :-) ()