Partia mladíkov sa snaží privyrobiť si vykrádaním domov. Tentokrát sa zamerajú na vilu bohatej rodiny v Malibu, no stretnú sa s neočakávaným problémom. Rodina totiž práve v ten deň organizuje stretnutie skupiny vrahov, ktorá má chuť zabíjať. Z partie kriminálnikov sa preto stáva lovná zver a namiesto jednoduchej lúpeže ich čaká boj proti ozbrojeným fanatikom. (Marceloo)

HorrFi

Dost mi to připomínalo Smrt ve tmě akorát s tim rozdílem, že tohle byla ubohost.. v dnešní době už může natáčet filmy kdejakej břídil.. tohle se u mě nevyšplhalo ani na snesitelnej průměr.. ()

Copacabana

Ked si zlodej, a rozhodnes sa vykradnut dom ,kde si robi party skupinka vrahov😁. Vcelku podareny napad, ocenujem vtipnu ironiu. Moj nazor je ze mozno sa z toho dalo vytrieskat o cosi viac, chybala mi napríklad vacsia vygradovanost deja, ci blizsie sa zoznamenie s postavami v uvode filmu. No aj tak sa bolo na co pozerat, finale nabralo rychly spad a zaujalo. Keby bol takýto cely film, dviham hodnotenie. ()

oveckaoa

Podobně jako v případě Blood Festu se i zde jedná o těžce podhodnocený horor. Námět si vzaly z tadyka https://www.csfd.cz/film/367644-smrt-ve-tme/komentare/ jen zvětšily počet magorů z 1 na cca 6 (nechce se mě to počítat možná jich bylo více) . Plusové body navíc za brutalitu a, že mě překvapilo kdo to vůbec přežil (když nad tím přemýšlím kdybych se podíval na obal tak mě to nepřekvapí jelikož je to těžký spoiler). Konec už je uvalený jeden chlápek by určitě nesejmul tolik gangsterů. Ke konci roku začínají vycházet konečně kvalitní kousky a tohle je jeden z těch co si zaslouží pozornost zde bych s klidnou hlavou přemýšlel i o 5 hvězdách. ()

Yoshimitsu

Když jsem byl mladší, tak jsem chodil vypomahat ke kamarádovi na vilu. Takový ty běžné věci sekání trávy, stavění plotu když měli akci, tak právě i takovýho čísníka přines, odnes, ale že by se potom lidi přeměnili v krvežíznivé zrůdy, které se vyžívání v zabíjení to teda ne. Až budu mít někdy děti, tak je na podobné brigády posílat radši nebudu. Od půlky to šlapalo už naplno i krve jsem si užil dost, ale ten samurajský konec to trochu podkopl, ale náštěstí trval krátce. Dávám 75% ()

bizz_mjc

Občas by se hodilo v hodnocení mít jednu hvězdu navíc, pak bych jednu přidal. MP není vyložená ptákovina, není to ale žádná pecka, o čemž vás přesvědčí scénáristův majstrštyk s posledním členem rodiny (ach to klišé). Kdyby byl děj trošku akčnější a začátek ne tak dlouhej, určitě by to dojem zlepšilo, ale takhle po týhle jednohubce ani neškytnete. ()

666Carnage

Pár známějších tváří a docela slušný násilí. Průměrný horor s nikterak převratným scénářem ale koukat se na to dalo. Těch 85 minut docela uteklo a já se ani moc nenudil. Vraždy docela ušli na takhle průměrný horor a to myslím i efekty. Jednohubka 55% ()

iXtr3m3

Slušný psychotriler, horor ani mysteriózny určite nie. Vlastne nechápem, z akého dôvodu sa takýmto filmov vyberá medzi žánrami aj "mysteriózny"? To čo znamená? Nevadí. Celkom fajn obsadenie aj správanie psycho rodinky, potešili tak ako Julian McMahon, tak aj Lance Reddick a Diego Boneta. Ostatní do počtu a do radu na porážku. Nebol to žiaden masterpiece ani nejaké zapamätateľné dielo, ale celkom slušná hudba na začiatku aj konci a celkom slušné technické spracovanie to vytiahlo aspoň na priemer. ()

Hanys_

Banda mladých zlodějíčků se nechá zaměstnat jako jednorázová výpomoc na oslavě u pracháčů, kterým chtěj v nestřežené chvíli vybílit sejf. Jenže oslava to není ledajaká, co host to magor s vražednými choutky. Premisa fakt zajímavá a zábavná, ale dost jsem se tím filmem protrpěl. ()

cskomando

Taková trochu surová, reálná i trochu krvavější podívaná, která určitě nezklame milovníky psychopatů. Ti jsou myšlenkama v jiné dimenzi a překvapivě se zde nekonají žádné stupidní ani hysterické situace/okamžiky. Naopak téměř všichni odpadají jeden po jednom, až mě místy překvapila ta surovost a bezohlednost vůči některým postavám. Každopádně konec si zaslouží potlesk, co všechno se člověk naučí v životě ? Podívejte se sami. ()

Hernycztek

Dle názvu by asi každý čekal všechno možné, jenom ne příběh o na první pohled příjemné rodince, která má tak trochu zálibu v zabíjení. Jejich představitelé jsou mnoha rolemi ostřílení, takže se na ně nedívalo vůbec špatně, ale jejich chování a řešení situací nebylo úplně racionální. Děj pořád něco nabízí, čili nedochází k nudným pasážím. Atmosféra je napnutá od úvodního seznámení s rodinou a při každé jejich scéně se mi svíral žaludek při čekání, kdy se situace zvrtne v jatka. Toho se k našemu potěšení dočkáme a z pohledu explicitnosti to nebylo nejhorší. Kamera se snažila přibližovat gore co nejdetailněji a nutno říct, že jeho provedení nebylo k zahození. Také chválím skvělé dialogy plné humoru, ačkoli se nejedná o komedii. Zajímavé je, že tu vlastně není kladná postava, no přesto se našlo několik sympaťáků, kterým se dalo držet palce. Kdyby nebylo mezer ve scénáři a nemělo to tolik nepochopitelný závěr, uvažoval bych nad slušnými 80%, takhle musím být soudný a nad průměr nemůžu. ()

Rathalos

Monster party a prijemne prekvapenie,necakal som nic extra a dostal som celkom dobry horor s vybornym nametom,sice to malo trosku dlhsi rozjazd,ale potom az do konca sa prelieva krv,ma to aj odlahcenu stranku stipkou humoru a Erin Moriarty je mnam mnam zena...:-) ()

figliar

Film mi celú dobu strašne pripomínal Get Out od Jordana Peeleho. Monster Party má ale viac akcie a... to je asi tak všetko. Rovnaký príbeh zbohatlíckej rodinky, ktorá ujížďa na veľmi čudnej úchylke, rovnako hlúpy a deravý scenár, tak isto aj rovnako hlúpy koniec a nesympatický herci. Jediný rozdiel je v tom, že od tohto filmu som nemal žiadne očakávanie. ()

emdvojka

Mladí ľudia si radi zarobia. Tí v našom príbehu tiež. No nepredávajú za pultom v Mekáči ani sa nepriezliekajú za plyšového maskota na školských besiedkach....ale kradnú ako straky. Vykrádajú domy miestnych obyvateľov, aby si zlepšili rozpočet. V jeden deň dostanú ponuku pracovať ako čašníci na bizarnom večierku vo veľkom dome bohatých ľudí, ktorí majú trezor natlačený cennosťami. Rýchlo obslúžiť, medzitým vykradnúť nepozorovane trezor a vypariť sa z úlovkom z dohľadu. To bol plán, ktorý ale ako už všetci tušíte tak úplne nevyjde. Veľká smola našich troch mladých priateľov je tá, že táto párty nie je obyčajná....a tak začína boj o holý život z litrami krvou postriekanými stenami, stonajúcimi ľuďmi, odseknutými partiami, naháňačkami z nožmi, motorovou pílou i zabíjanie príšery...No kto by to čakal... Keď sa však ocitnete v spároch totálnych magorov, musíte očakávať všetko možné i nemožné...príjemnú zábavu... ()

ANTYCHRYST

Tomu se říká pechvogl...:) Jít vybrat barák..kde mají výroční sezení vrahouni co se odnaucuji zabíjet.. :) herecké obsazení dobré.. barák parádní obrovskej.. překvapení v privat dveřích mutantik .. perfektní..jen nechápu že nedostal ani 2 minuty na scéně.. přitom tam mohl řadit a likvidovat..ta postava si o to vyloženě říkala.. :) nápad hodně dobrej..a určitě z toho šlo vytriskat mnohem více..ale i tak mě to bavilo..a po delší době něco koukatelneho.. závěr měl koule...:) a je na co dívat 75% ()

GameboyNES

Film má strašně dlouhej rozjezd, což je škoda. Posledních 20. minut je relativně slušných, trocha krve i maličko gore. Film není nic extra a znovu ho vidět nepotřebuju. ()

koblenzer53

Tohle sedlo a bylo to super. Nemůžu nic vytknout. Dva mladí kluci a holka si privydelavaji tím že vykrádaji domy. Akorát, že ne vždy víme, ke komu to vlastně jdeme. Ahoj já jsem Verča a jsem závislá... ()