Bratr a sestra nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještě že si Santa vždycky umí poradit. (Netflix)

Kienast

Zábavné akční vánoční dobrodružství. Kurt Russell jako Santa skvělý. Někdo by mohl namítat, že je to moc moderní, ale já jsem si to fakt užil a upřímně se těším na dvojku. 8/10 ()

borec999

Columbusov vplyv z producentského kresla cítiť a pre deti to bude zrejme fajn. Prvá polovica sa zdala fajn aj mne. Vtedy sme mali len 1 fantasy prvok vsadený do reálneho sveta a film nebol vyslovene štylizovaný pre dospelých ani pre deti. Po tom ako sa pozrieme do vreca, Santa odhalí XY svojich vychytávok a trikov a zaspievame si vo väzeňskej cele, je jasné na ktorú stranu sa film prikloní. Russell ako Santa Claus obstojný, film má vianočnú atmosféru a je dostatočne hravý a živý aby sa pri ňom detská cieľovka nenudila. Na mňa však tieto moderné rozprávky-nerozprávky nie sú a záver bol už tak sladučký a detský, že som ani nemal chuť ho dopozerať. 40% ()

Junglista

Normálně bych tomu dal s čistým srdcem za 4*, ale protože tu asi od dob Sám Doma není pořádnej vánoční film, tak trošku připepřim. Promiň Billy Bobe, Kurt je lepší Santa :-) ()

Gogo333

Další variace na vánoční film se Santou, ale tentokrát se zábavným Kurtem. Celé to bylo příjemné a zábavné, možná ta scéna ve vězení byla trochu mimo, ale jinak kupodivu fajn film. ()

Hanys_

Ale tohle bylo solidní překvápko. Vánoční příběh o dvou sourozencích, kteří musí se Santou zachránit Vánoce. Takhle to zní strašlivě neoriginálně, ale ve skutečnosti je to fakt sympatická pohádka se skvělým Russelem. 7.5/10 ()

Greny

Vánoční film, který má "standardní" začátek, ale za mě rozhodně nečekaný vývoj. Kurt jako Santa je super .. přemýšlím jestli jsem v nějakém filmu viděl Santu, který nosí těžké vojenské boty, nosí kožený plášť, výborně hraje na piáno a současně krade auto :) Za mě top hláška: "Měním svých 8 sobů za 400 koní" ;) A samozřejmě, kdybyste potkali paní Santovou, tak se většina z toho nestala :) ()

MejDej

Kurt drží tento film co to jde. Nebýt jeho je to jen další Santa Claus film, který jsme už viděli milionkrát. ()

Sygauras

Chci v 70 vypadat stejně dobře jako Goldie. Začátek byl hodně fajn a pak to malinko upadlo po tom co se Santa dostal do vězení. I tak se jedná o povedenější každoroční vánoční film. Kurt Russell je prostě frajer ať už hraje cokoliv. Neštvalo mě to jako jiné filmy a za to si to tu jednu navíc zaslouží. ()

Ollie235

Tuctový vánoční příběh, který o svátcích potěší i pobaví. Kurt Russell je v roli Santy až překvapivě výborný, ale klasická každoroční součást prosincových domácností z toho asi nebude. ()

Ricky_CZ

Příjemné vánoční překvapení. Kurt Russel jako Santa skvělý, vtipné momenty opravdu vtipné, nikde se nemuselo zacházet do trapnosti. Hudební vložka super. A hlavně to má drive.. ()

marquillo

Sweet, elves remind me the minions, but Santa was cool and Kate with Teddy weren't disappointment. I've enjoyed this movie quite a lot. Merry Christmas everyone. ()

Atheas

Přeslazené megavánoční kliše extrémních rozměrů. Takovou sračku jen tak neuvidíte. Celkem se divím, že Netflix to zveřejnil. Ještě pár takových posraných filmů o vánocích, nebo před vánocemi a vánoční atmosféra se vypaří. ()

Bozvav

Nevím, jak mi mohl tento vánoční snímek utéct? Nejspíš to je tím, že většina amerických filmů s vánoční tématikou (kromě Sám doma) jsou děsně nevkusné klišé srágory. Tento film je další vzácnou vyjímkou. BACHA Spoiler! Za prvé zaujme velmi sympatickou ústředí dvojicí dětí, příjemným navozením vánoční atmosféry skrze rodinná vánoční videa a dále svou hravostí. Ne, že by dobrodružství odstartované šokem v saních bylo nějak extra originální, ale je působivé. Pravda koncertní scéna v base poněkud zavání vánočním klišé, ale ve snesitelné podobě. Masky a celkový vizuál Santova obydlí i skřítků jsou kouzelné a ve chvíle, kdy se ti malý nezbedové promění v "Gremliny", je fakt vtipná. Kurt Russell si svou roli viditelně užívá na maximum a herecky v ní naprosto exceluje. Celý příběh je protkaný tou pravou vánoční atmosférou a zázraky. Za mne opravdu nádherný příběh pro malé i velké, snad jen pro předškolní děti to úplně není.Dávám plný počet. ()

SidneyP

Naprosto mě to naladilo na vánoční atmošku. A Russell jako Santa patří mezi nejlepší, který se kdy ve filmu objevil. 85%. ()

Cvalek

Perfektní jednohubka na večer. Perfektní provedení i zpracování je samozřejmostí. Úžasná atmosféra a zábava která pobaví i potěší. Film mně rozhodně potěšil. ()

Rathalos

Velmi pekny film s pravou vianocnou atmosferou,po dlhsej dobe opat nejaka rodinna fantasy komedia,ktora potesi vsetkych tych,ktori maju radi toto nadherne obdobie na konci roka,Kurt Russell bol ako Santa Claus uzasny,vyzeral ako pravy,ozajstny,fakt som sa pri sledovani vratil v mysli do detskych cias,kedy Vianoce boli pre mna to najkrajsie na svete,menej ako pat hviezdiciek nemozem dat...:-) ()