Pod dohledem Impéria v přísně střežené věznici spřádá Cassian plán na útěk. (Disney+)

lookin328

Teď už to lze říct po tři čtvrtě seriálu na plnou hubu. Naprosté zjevení ve Star Wars tvorbě, které neubírá ani píď na kvalitě a díl co díl nám servíruje krutou hrůzovládu impéria doplněnoj skvěla napsanýma postavama. Prosim Kennedy, nebuď blbá, dej nám víc těchto projektů a míň nepovedených Fettů a Obi-wanů. Nechci spin-offy Revy, Sheriffa a podobných, a když už ano, tak ať je to prosím kvalitou rovno tomuto… ()

Patrik_Sal

Andor je vyjímečný seriál, který se dost liší od ostatních výtvorů od studia Disney v pokusu vyždímat všechny možné značky. Andor je každou epizodou lepší a tahle epizoda vás rozhodně neuvede v opak. V epizodě je vyobrazena krutá věznice, ve které se s lidmi nakládá jako s levnou pracovní silou. Serkis exceluje, ani nepotřebuje hrát motion-capture postavičku aby podal skvělý výkon. V téhle epizodě není žádná akce, ale ono to vůbec nevadí. Ani děj se moc neposune, je nám jen ukázáno jak prohnilé vlastně Impérium je a nabuzuje děsivou atmosféru, ať už ve věznici, nebo na blízké Andora, o které se začnete bát už při pouhé zmíňce při Imperiální radě. Velmi skvělá epizoda a těším se na vyvrcholení. Vůbec se mi ten týden čekat nechce... ()

Elio

Drsná a chladná atmosféra, plnohodnotné politikaření, osobně se mi tohle pojetí opravdu zamlouvá, i když depresivní je to až běda. Nejsem fanoušek přehnaně naturalistických brutálních scén, ale SW tohle naštěstí udržuje v únosné míře a skrytě naznačuje, co nastalo, což myslím stačí samo o sobě k dokreslení atmosféry a možná je to i stokrát účinnější (přeci jen, lidská představivost zapracuje). Jen upřímně doufám, že alespoň na konci seriálu bude trocha té naděje nahozena. Rogue One, i přes svůj tragický závěr, dokázalo odpochodovat s typickým SW hořkosladkým koncem s příchutí naděje. Zde jde o čistou temnou podívanou, takže kdo ví, jaké bude zakončení, ale opravdu doufám, že nebudu odcházet od obrazovky s pachutí na jazyku. Ale to už je věc preference, jinak je seriál výborný. ()

JihadJoe

Absolutně skvělá epizoda. Nemám co vytknout. Napětí, skvělé herectví, atmosféra. Tohle je star wars pro dospělé náročné publikum. Pro ty, co v pubertě hltali epizody IV, V, VI a byli prvními fandy Star Wars. Pro ty, kterým je nyní už 40+. Ne tohle není seriál pro mileniály a znuděnou generaci X. ()

66pepo66

Dokonalé. Takto nejako má vyzerať dospelo napísaný, úžasne zahraný a minimálne rovnako dobre zrežírovaný seriál z prostredia SW, ktorý sa netočí okolo Jediov, Sithov a podobne. 5* ()

rime

Spíš takový vyplňovací díl, všichni by se bez něj obešli, krásně je však vidět kontrast, kdy je Andor opravdu nabitej a kdy naopak vyklusává. Naštěstí většina dílů minimálně cválá. ()

gonzo

Je třeba trochu korigovat to nadšení. Ve vězení jsme se posunuli tak o pět minut děje. Na Coruscantu se plácáme už 5 dílů na místě. Ale to imperiální mučeníčko, to si zaslouží potlesk. ()

FocusForcePi

Oh lord. Každou epizódou ma tento seriál presviedča že to je jeden z najlepších Star Wars príbehov. Svet impéria, postavy, kulisy a lokacie su skvelé, vidieť moju každodennú dochádzku do práce rovnakú ako má Supervízorka Meera je nice. ()