Méďa Béďa

• slovenský

Medvedík Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1964, 89 min

Animovaná klasika, která se hnedtak neokouká.(28.8.2013)

Jo tak tohle je moje dětství, tenhle film prostě miluju. A ani léta a můj stupnující se věk mu nic neubraly.(30.3.2003)

Méďa Béďa nikdy nebyl můj typ a i přes vlnu nostalgie (zvláště v českém dabingu) nemohu hodnotit výše.(31.5.2011)

Když sem si přečetl komentáře k tomuhle filmu a jako první viděl kleopatřin, fakt sem si nejprve myslel, že je můj ! Tak moc mi mluvila z duše... Tohle patří mezi moje nejmilejší animáky... Jak by řekla jedna kamarádka : "Tohle je moje srdcová záležitost."(17.1.2007)

Jeden z mých nejoblibenějších filmů, jenž jsem viděl už nespočetněkrát (stará VHS také byla už značně ojetá) a baví mě stále i po tolika letech. Dobrý příběh, výtečný český dabing, vtipné momenty a nezapomenutelné písně. A to mi často pohádky pojaté muzikálně spíše vadí. Jen škoda, že o takhle povedené "animáky" je v posledních letech nouze... Sice silná nostalgie, přesto 5 hvězd. TOP mezi animáky!(31.3.2012)