poster

Méďa Béďa

 • USA

  Hey There, It's Yogi Bear

 • slovenský

  Medvedík Yogi

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1964, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  *****

  90% - Nemám důvod Béďovi nedat pět hvězd, jelikož jsem ho jako malý viděl opravdu mockrát a skvěle jsem se bavil...(28.3.2008)

 • tahit
  ****

  Američané natočili spousty kreslených filmů, ale ne každý má tak příjemně dojemný humor, jako Méďa Béďa, jenž útočí v podstatě na lidskou bránici hlavně obrazovým způsobem. I když o humorné hlášky není také nouze. Pravdou je, že kreslené pohádky od firmy Hanna a Barbera nejsou tak pohádkově uhlazené jako od Walta Disneyho, ale dá se s trochou nadsázky říct, že prezentují přímočařeji lidský svět. Ostatně se domnívám, že film je sice určen pro malé děti, ovšem díky vtipnému zpracování se může líbit i starším divákům. Avšak jedno je jisté, medvědice Cinda věděla co je to opravdu milovat. No nepromarněme to a podívejte se, pokud chcete vědět více. Třeba nebudete litovat.(29.5.2011)

 • dopitak
  ****

  Když se filmařina dělá poctivě. Parádní animák s ještě parádnějším dabingem. Za dialogy by měli dávat cenu (Zdena Psůtková), písničky jsou pro radost a dlužno dodat, že ústřední trojka Bruder, Janoušková, Šecová si ostudu neudělala, italskou sonátu pak zapěje sám Milan Chladil. Vtípků a gagů je tu stejně jako u prvních Tom a Jerry nepočítaně.(4.10.2015)

 • anderson
  *****

  ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 9.4.1977 --- réžia českého znenia (ÚPF) = R. KALINA, réžia slovenského znenia (SPF) = SVäTOPLUK ŠABLATÚRA (7.2.2009)(7.2.2009)

 • Jonash87
  *****

  Jeden z mých nejoblibenějších filmů, jenž jsem viděl už nespočetněkrát (stará VHS také byla už značně ojetá) a baví mě stále i po tolika letech. Dobrý příběh, výtečný český dabing, vtipné momenty a nezapomenutelné písně. A to mi často pohádky pojaté muzikálně spíše vadí. Jen škoda, že o takhle povedené "animáky" je v posledních letech nouze... Sice silná nostalgie, přesto 5 hvězd. TOP mezi animáky!(31.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace