darthvader77

Člověk se neměří podle toho, kde žije. Ale jak nejlépe tam dokáže žít. Finále jako žádné jiné. Líbí se mi jak spousta dějových linií, že skoro člověk ani neví, kdy dříve začít. Said si pro mne získal nejvýšší úroveň respektu. Je mu nabídnuta milost, on jí odmítne, naszve Devilina zkorumpovaným zmrdem, kterým je a odejde zpátky za slavnostního povyku jako boss. No co je lepší. Snad jenom doufám, že třetí série už se pověnuje té korupci mezi CO. To je hrozný černoší, taliáni a dokone i zasraní náckové mají mezi bachaři lidi, pak dochází ke všem těm průserům.Asidisi došel k prozření, no Beecherovi se vrátila jeho pomsta, takže je jako preclík nyní.No a chudák Miguel Alvaréz, nakonec musel učinit nemožnou volbu a zaplatil za to cenu nejvyšší. Jaký to průser mohl jsem vidět, že i kněz mu byl líto. Jinak teda je to čím dal drsnějš ukřižování, vypíchnutí očí to je prostě jedno horší než druhé. ALe na druhous tranu ta syrová realita z toho dělá ten realistický život, kterým to všehchno. Líbí se mi, jak každá série má nějaké finále spojené s extrémeme vězení. Poprvé vězeňská vzpoura podruhé vězeňský útěk No a Krtek a jeho kámoš ti teda náckům aspoň trochu zavařili. Další série bude zajímavá. ()

Arkanoid

Máme tu nového záporného hrdinu medzi bacharmi, ktorým je nácek. Rebadow je prefíkanejší, ako sa zdá. Epizóda obsahuje veľa neobvyklej brutality. Môžete sa tešiť na ukrižovanie, vypichnutie očí, dolámanie všetkých končatín. Máme tu našťastie aj trochu jiu jitsu. Miguel je zaujímavá postava, no ťažko povedať, čo sa s ním stane po udalostiach tejto epizódy. Výčitky zahrané výborne. O’Reilly sa stáva hrdinom a vysvetľuje, že Cyril je pomalší vďaka nemu. Adebisi sa naučil žiť duchovne a preto prišla zrada. Said prekvapuje (?) gurážou. Výborný záver skvelej série. Jazykové okienko: by hook or by crook. ()