Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

Priest

Obrovské zklamání, které mě postihlo po shlédnutí nelze ani dobře popsat. Je to jen výkřik do tmy, který je hodně chraptivý. ()

thedien

Pár zabavnějších momentů plných akce, ale jinak hloupé, nudné, nepovedené. Vin Diesel měl alespoň určitý styl. Ice Cubovi člověk tu roli prostě neuvěří a ve filmu, který stojí na hlavním hrdinovi, to je hodně špatně. ()

Gaggi

Veľmi slabo spracovaný film s naozaj necharizmatickým hlavným hrdinom. Dávam hviezdičku len vďaka Samuel L. Jacksonovi. ()

Bohulib

Líbilo se mi to o něco víc než jednička. Žádné neuvěřitelné kaskadérské kousky, děj měl větší logiku. Snad až na tu helikoptéru na vězeňském dvoře, které si nikdo nevšiml. Mimochodem, čekal jsem, že na konci, až bude po všem, se tam objeví Vin Diesel s nějakou "hustou" hláškou. ()

Declen

Co je to za nesympatickýho hlavního hrdinu a gumově nasranym výrazem? Jo aha to je jakýsi rapper. Vydávit hromádku neposlouchatelný hudby z vás bohužel herce neudělá. Části které mají být v akčnáku typu xxx "cool", "hype" vložkou vymejšlelo dítě, tupec nebo rapper. Normálně mi ukápla slza po Vinovi. ()

Thalin

Celé to kazí Ice Cube a jeho snaha o drsný výraz, připomínající někoho, kdo si týden nedošel na velkou a trápí ho křeče. Což je dost na nic, když má být hlavní postava. Ale ona snad není role, kde by nepůsobil tupě. ()

Haj Ou El odpad!

ne ne ne ... prave na to koukam ... a jeste zbejva pul hodiny do konce ... jeste ze tu mam Toma a Jerrho - u toho se mi aspon trosku spravi nalada /////edit : tak sem to nezvadl dokoukat do konce, tak uhozenej film sem dlouho nevidel, zabira cestne misto po boku xXx1, kracejici skaly, Fást ent fjurijůs 1+2 ()

Bloodoom odpad!

Oproti „jedničce“ krok zpět. Sice chápu že jsou scény, které se nedají točit v exteriérech, ale co je moc to je moc. Tvůrci by si někdy měli zkusit vzít auto a projet se po kolejích a ještě zkusit zrychlovat!!! ()

marocco

Oproti dvojke je jednotka skvelým a úžasným snímkom. Vin Diesel má fyzické predpoklady na to, aby ste mu v náročných akčných scénách verili, ale Ice Cube si zrejme pri príprave na tento film pomýlil posilovňu s McDonaldom. Tento film môže potešiť leda nejakých niggaz s ústami plnými diskriminácie, lebo biele tlamy dostali v tomto filme pekný výprask. Willem Defoe tuším nejak starne a Lee Tamahori je v 21. storočí proste looser. Nuda, nuda a ešte raz nuda. ()

PanHype

Kdo to nebude brát vážně ten se u toho královsky pobaví, já to bral jako akční komedii "vypnul" jsem mozek a byl jsem spokojenej)) podle mně to dost podělala distribuce co to propagovala jako klasickej akčňák.. ()

1990Jirik odpad!

K tomuto filmu by se hodilo místo Triple X spíš Kripl X :Nová demence a posadil bych to do roku 2165 protože já osobně neviděl jet auto 300 km/H po kolejích bez kol jen na ráfcích... Abosolutně nechápu jak tohle někdo mohl natočit ještě v tom nějakého blázna obsadit a pustit to do kin jako trhák... Většinu filmu jsem byl tak rozčilený nad nesmrtelností některých lidí ve filmu ( Ice Cube )... Ano chápu ono kdyby zabili hlavního hrdinu tak by film nemohl pokračovat, ale řekl bych že by se rozhodně většině diváku ulevilo, že už nemusejí koukat celých 97min na tuhle nervy drásajicí sračku... ()

Infurius odpad!

odpad nad negersky odpad........................................................Samuel L. Jackson do tejto sračky nemohol ísť dobrovoľne. ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)