Ramon Cota chladnokrevně zavraždil nevinnou matku i dítě, a navíc je šéfem obchodu s drogami do USA. Když se plukovník Scott McCoy a jeho partner pokusí předvést Cotu před soud, jejich úsilí vyjde naprázdno, protože Cota je zproštěn viny prakticky bez trestu. Scottův přítel, který není schopen ovládnout svou zuřivost, se na Cotu u soudu vrhá. Když jsou odtrženi, slibuje Cotovi pomstu. Jenže Cota je nebezpečný zločinec, se kterým není radno si začínat, a není pro něj problém zavraždit kohokoli… Když se oddíl vojáků pokusí zasáhnout a Cotu a jeho bandu odstranit, jsou vojáci přemoženi a zajati jako rukojmí. McCoy osobně vede brigádu členů parašutistické výsadkové jednotky, aby zachránil rukojmí. Při tom chce konečně  dostal Cotu... (TV Prima)

Jimmi

Drago sa proste pre tieto role narodil:) Ocakaval som uplnu sracku ale na moje pocudovanie to bolo celkom v pohode. Idem na 3 ku. ()

Juto

Nie je to na tej istej úrovni ako jednotka. Klady má iba ak, že tu hrá zápornú postavu Billyho Draga. 2/10 ()

c.tucker

Chuck je zase Bůh sestupující v lidském těle, ale nezranitelný, na tu bídnou zem a rozhodne se pomoci armádě. Sám samotinký jak karkulka v lese, vyleze na skálu a zlikviduje zlého vlka v podobě drogového sindikátu v San Carlu, kterému šéfuje výborný Billy Drago a.k.a. Ramonek Cotů s dlouhým hárem. ()

otík

Chuck Norris toho stihl během své druhé mise zvládnout hodně. Bojový výcvik svého komanda, proletět se vzduchem s padákem proklatě nízko, zastřílet si ze všech možných zbraní, hlásat ultra drsné hlášky a nezraněn se vrátit domů. Je to vzpomínka na léta, kdy se takové filmy točily a dívalo se na ně na pirátských VHSkách. Bohužel doby těchto hrdinů jsou pryč a i když Chucka mám rád, film při své délce neskutečně nudí, zpomalené záběry jsou spíše otravné a hlavní záporák je nechutný až běda. Hodnotím v rámci Norrisovi filmografie jako obstojné dílo, jinak samozřejmě stará a dávno překonaná béčková klasika. Hudba: Frédéric Talgorn ()

JohnSmith odpad!

Na to,že Chuck nemá žádnou mimiku a neumí vlastně hrát jsme si už nějak zvykli.Ale tohle na mě bylo moc.První Delta byla celkem slušná podívaná založená na skutečných událostech.Dvojka se sice tváří, že má taky skutečný základ a to hon Delty na Pabla Escobara, dokonce i sídlo Ramona Coty bylo na podobně situovaném místě.Jenže pak tu máme trapnou akci,přimyšlenou zápletku a takove věci,které fakt berou dech,jako že Norris skáče z letadla s padákem aniž by měl helmu nebo nějaké brýle,operátoři Delty střílejí od boku jak kovbojové a mají nekonečné zásoby munice,Hlavní sídlo Delty,která spadá pod US Army hlídají dva strážci od USMC,to mě hodně pobavilo a blbůstka s tím,že operátoři bez jakéhokoli zakrytí identity nejprve unášejí drogového barona a pak se jdou ještě podívat jak ho soudce pustí na kauci a opět bez krytí ksichtů.Když už chce někdo točit film o speciální a k tomu velice tajné jednotce,měl by si přečíst nějakou tu literaturu nebo si sehnat vojenského poradce. ()

Kosmik 1

O něco slabší než jednička, ale nechtěl bych pocítit hněv Chucka Norrise na vlastní kůži, proto musím dát alespoň průměr. :-) ()

SG-1

"Ramon zabil jejího manžela a zavraždil její nemocné dítě. A jeho tělo použil při pašování kokainu a pak jí znásilnil. Bude asi dobrý, když se o tom nebudeš zmiňovat. Možná, že je trochu citlivá." -generál Taylor- ()

Han22

Upřimně nechápu to hodnocení tady. Jasně jednička měla lepší herce, reálnější zlo i lokace a byla velkolepější. Tohle má jen Billyho Draga, drogové mafiány a fiktivní zemi San Carlos. A než se to pořádně rozjede, uplyne hodina. Na druhou stranu jak se to rozjede tak je to klasická 80s střílečka - vrtulníková akce, tisíce vystřílených nábojů, desítky mrtvol, obrovské výbuchy a Chuck Norris předvede pár moc hezkých technik (ty nejlepší ve výcviku). Ano bylo to viděno a natočeno stokrát, ale i po sté mě to pořád baví. ()

POciSEM

Uz ne tak exkluzivni jako jednicka a lehce televizni look to trochu srazi dolu ale Norrisovi lekce a dokonalej narkobaron Drago to nekompromisne drzi v nadprumeru. A placejte si co chcete,jenom ja mam vzdycky pravdu :p ()

AdamesWWE

[8/10] Polovica(aj možno viac) z filmu tvorí akcia. Prestrelky, súboje, zneškodnovanie, zlomeniny, zlomené väzy, zničených je mnoho prostriedkov, veľa výbuchov. Norris je v akcií skvelý. Príbeh je tiež celkom dobrý. Dosť rýchlo tento film ubehol, v podstate je to ukážkové béčko zo začiatku 90 rokov, takto funguje akčný film. Nemám ani čo kritizovať, je to kvalitný akčnák. ()

Piggsy

Není to tak špatné, mnohem zábavnější a akčnější než nudná jednička. Kdysi jsme to měli na videokazetě a jako malý kluk jsem to viděl asi desetkrát. Dnes jsem se po téměř 20 letech podíval znovu a musím říct, že jsem čekal daleko větší katastrofu. Nesmrtelný Chuck Norris ve své nejlepší formě a Billy Drago jako nejslizovitější záporák všech dob. Já jsem se bavil.. :) ()

TERRORDROME

" A ty si kto, boha jeho", pýta sa nejaký pako istého bradatého chlapíka. Keby vedel že je to Chuck Norris tak by si určite nedovoloval. Keď Chuck Norris udrie po nákove stane sa z nej panvica a kdo sa mu odváži papulovať tomu dá kop z otočky až mu sopel na krku závit vyreže. Tentoraz sa však Chuck drží vcelku na uzde, kým v predošlom dieli vypálil aj s kamošmi celý Bejrút, tu sa musí uskromniť s jedným sídlom drogového baróna v typicky slizkom podaní Billiho Draga. Akcia si aj tu dáva trochu načas, ale keď sa už rozbehne je to riadna mela plná mohutných výbuchov a streľby doplnená o nejaké tie Chuckove karate manévre a jazdu obrnenou limuzínou cez džungľu. Klasická Chuckovina. ()

Zombi

Billy Draga jsem vždy upřímně nesnášel, jeho úchylný teplý záporáky, kteří umějí leda velký kulový. Každému filmu ve kterém hrál ubral aspoň jednu hvězdičku. ()

aLPaC

Kdyby se Billy Drago účastnil soutěže o nejodpornějšího chlapa na světě, určitě by se umístil hodně vysoko. Některé scény až děsí, a to rozhodně ne v dobrém smyslu slova. Třeba ten soud je hodně vtipný. Justice for all. ()

chalp

Ja jednoducho nedokážem brať Chucka vážne, o ktorom každý týždeň počujem aspoň jeden vtip, zrejme som príliš premedializovaný :) Ale, záporak celkom podarený, treba uznať. ()