artas

Takže návod pre silné emancipované ženy je, keď Vás ten chrapúň opustí, tak sa poriadne sfetujte, (odporúčaná kominácia je niekoľko jointov a zrejme extáza), vychlastajte minimálne tri flaše tequily, vyzvracajte sa do fontány, to všetko v priebehu necelých 24 hodín a nasledujúci deň už bude všetko perfektné. ()

M.i.k.e

podařená romantická komedie,která si na nic nehraje.Mám celkem rád tyhle životné kousky,které sice nijak extra nevybočují z hranic žánru a ani nenabídnou žádnou revoluční podívanou,ale po celou dobu z nich má divák příjemný pocit.Všechny 3 hlavní hrdinky jsou slušně napsané a v jádru sympaťandy a to se také nepodaří vždycky...v rámci žánru solidní čtyři...70% ()

Arsenal83 odpad!

Odpornosť, hnusné herečky, protivné, scenár na úrovni zhnitého hypotalamu. Moderné výdobytky jak instagram a ich vplyv na degradáciu mozgovej aktivity je už jasný a nezastaviteľný, ale tento kásting je vrcholom nevkusu. Tie kravy neboli lepšie dokonca ani ako priemerná slovenská seriálová fiflena a keby všetky ženské boli ako ony, tak sa nechám adoptovať Dolcem i Gabannom, kľudne aj paviánom Stankem. Tak afektované herectvo som nevidel ani v Búrlivom víne. Mizéria na plnej čiare. ()

AndrewNewman

Totálne porozchodový film, ale nie tak zábavný ako Kopačky Judda Apatowa. V podstate to každý z nás pozná. Dostanete kopačky, tak sa musíte ožrať a zrazu si spomeniete na to, že máte aj kamošky, ktoré samozrejme na smrť milujete, aj keď ste sa v podstate možno roky nevideli...A aj tak všetky cesty z rozchodu vedú cez rozkrok iného človeka. Nemyslite si, že to ide aj nejak inak. Ak by to malo chlapčenskú verziu, kde by sme videli striptíz, mnoho dievčat, mnoho sexu a samozrejme oveľa viac zábavy, určite by to bolo na slušne tri hviezdy a to aj napriek tej totálne trápnej téme. Ale počúvať holky a tie ich akože zdrogované či spité dialógy.... to sa proste bez nijakých drog nedá! ()

hansel97

Wow? Vlastně vůbec ne romantická komedie, rozhodně ne taková, která je o ženské, co by nebyla schopná štěstí sama. Tři výborně napsané hlavní ženské postavy, výborně zahrané se skvělým vyvážením pro drama a komedii. A to jak je to napsané? Snad nikdy jsem (hlavně v tomhle žánru) neměl pocit, že postavy mluví tak výstižně jako skuteční lidé. Podle mě fakt další unikát v červené knihovně Netflixu spolu s To All The Boys. ()

• Taylor Swift sa vyjadrila, že tento film bol inšpiráciou k napísaniu jej piesne "Death by a Thousand Cuts". (dwdb)
  • Vo filme sa objaví pieseň "Truth Hurts" od speváčky Lizzo. Lizzo sa vyjadrila, že jej tento fakt veľmi pomohol v kariére. (dwdb)