Alex Mason je novodobý Einstein, ktorému zomrela žena a ostali dve nezvládnuteľné deti Kate a Alex. Bohatý vynálezca a majiteľ známej firmy je autorom čipu, ktorý je súčasťou projektu „Piecefinder“. O dôležitý čip má záujem banda kriminálnika Tanatosa, ktorá sa neštíti tých najväčších špinavostí. Keďže Mason nechce svoj vynález pustiť z rúk, hrozí jemu aj jeho dvom deťom veľké nebezpečenstvo. Mason sa preto rozhodol najať pre Kate a Alexa osobného strážcu, ktorým má byť bývalý zápasník Sean Armstrong. Ten však netuší, aký bič si na seba uplietol. Bláznivým deťom posledná pestúnka ušla už po týždni a jemu neostáva iné, ako ju zastúpiť. Lenže deti sú vo svojich šialených nápadoch, ako vyštvať z domu všetkých opatrovateľov, neúnavné ... (oficiální text distributora)

Korbitch

Uvědomil ste si někdo, že je to film pro děti??Tohle je namířeno max pro 12ti leté, tudíž je jasné, že to nebude oplývat nějakým extra scénářem. Když ten film takhle berete, naprosto splnil svůj účel. Jasně, že pro odrostlejší, natož pro dospělé bude kvalita značně klesat.Ale já na filmy koukám prostě jinak. ()

Z0oMb3E

Hulk Hogan v úlohe pestúnky už to pomyslenie musí napovedať, akú kvalitu bude mať tento film. Absolútne nič ma na tomto filme neupútalo, možno pasca a následný kúpeľ v červenej farbe. Decká boli protivné a otravné ako šľak, zločinci boli stupídny ako sa od nich aj očakávalo. Ďalší dôkaz, že v Amerike výchova detí nefunguje, a na tekejto komédii sa môžu baviť len Američania. U nás by sa to vyriešilo dvoma, troma "po papuli", a bolo by po filme. 3/4 hviezdy pretože som to dopozeral do konca. ()

SarumanKo odpad!

Hulk Hogan natlačený do ružových šatičiek, chlapík s kusom plechu miesto hlavy a tie najotrasnejšie decká aké som kedy videl mi urobili zážitok, ktorý im do konca života neodpustím. Peklo.(10%) ()

decouble

Hulk Hogan v průběhu filmu vystřídá širkou škálu hereckých výrazů a dokazuje, že není jen slavným wrestlerem:-D. Kéž by. Namísto toho poskakuje v baletní sukýnce a hekající Asiat a dvoumetorvý Němec mu nakopávaj prdel. ()

peto12

Dosť výborná komédia s Terry Hulk Hogan, na ktorej som sa celý čas bavil. Hlavne som sa bavil hneď na začiatku, keď išiel s motorkou a do toho tá pesnička ROUGH STUFF. ()

Juto

Je to dobrý, šikovný rodinný film s množstvom humoru. Hulk Hogan si výborné rozumie s mladšími deťmi. Je zábavné vidieť, ako spolu vychádzajú. Dobrá rodinná zábava. 6/10 ()

otík

Sice uvalená, ale pro děti slušně zábavná komedie o tom, co se stane, když z wrestlingového zápasníka uděláte bodyguarda a chůvu zároveň, přičemž se ho svěřené děti stále snaží popichovat různými legráckami. Hulk Hogan se chtěl vyblbnout, no proč ne, já jsem mu palce docela držel. ()

civalII

Jako kluk jsem Hogana miloval, tedy hlavně jako wrestlera... Jediný film s ním na který se dá jakš takš koukat je tento. 2,75:-) ()

oveckaoa

Pokud bych měl být spravedlivý tak jasný odpad nicméně ve světle zrůdností co vznikly později jako Ochránce s Vin Dieselem a Chůva V Akci s Jackiem Chanem si to jednu hvězdu zaslouží jelikož je to lepší než tyhle dva srance. Jinak není co pochválit záporák je trapák s železnou hlavou co většinou valí strašné hovna (něco jak zprávy na Čt) děcka jsou příšerné (vede ten kluk toho bych nechal unést islámským státem a mučit) humor není hlášky to taky nemá (památná scéna ty si my lhal tak mě žaluj) a scénář snad ani neexistoval. P.s Hulka Hogana v sukni jsem teda vidět nepotřeboval fuj ()

mirec88

Teda, čudujem sa tomuto hodnoteniu. Možno že je to prihlúply film, ale povedzte mi, kto z vás to nežral ako dieťa a nebavil sa? Každý. A toto hodnotenie nedávam len z nostalgie, dnes som ho videl opäť a tiež to bola sranda! Proste je to zábava. Najlepší bol záporák s "plechovou" hlavou, to fakt nemalo chybu :DD ()

Krasus odpad!

Vrchol nevkusu a trapnosti.Hulk Hogan je ksicht k zblití a znovu to potvrzuje v jednom z nejhoupějších filmů všech dob.Zlatej Vin Diesel jako "Ochránce". ()