Alex Mason je novodobý Einstein, ktorému zomrela žena a ostali dve nezvládnuteľné deti Kate a Alex. Bohatý vynálezca a majiteľ známej firmy je autorom čipu, ktorý je súčasťou projektu „Piecefinder“. O dôležitý čip má záujem banda kriminálnika Tanatosa, ktorá sa neštíti tých najväčších špinavostí. Keďže Mason nechce svoj vynález pustiť z rúk, hrozí jemu aj jeho dvom deťom veľké nebezpečenstvo. Mason sa preto rozhodol najať pre Kate a Alexa osobného strážcu, ktorým má byť bývalý zápasník Sean Armstrong. Ten však netuší, aký bič si na seba uplietol. Bláznivým deťom posledná pestúnka ušla už po týždni a jemu neostáva iné, ako ju zastúpiť. Lenže deti sú vo svojich šialených nápadoch, ako vyštvať z domu všetkých opatrovateľov, neúnavné ... (oficiální text distributora)

pugs

Tento film som pozeral asi tak dva-krát za deň keď som bol malý. Teraz by som oňho neoprel ani bycikel:-) ()

jakeer

Treba si uvedomiť, že to je film pre deti. Niektoré scénky sú síce uletené, ale na niektorých som sa dobre a nahlas zabával (boli to najmä scénky s dvoma najmenšími predstaviteľmi, konkrétne predstaviteľkou). ()

ondrula odpad!

Fakt neuvěřitelný, že jsem jako malej harant na něčem takovým byl v kině. Hulk Hogan coby herec asi už fakt byl zoufalej, že se pustil do takovýhle "komedie". Propadlo to podle mě ze stejnýho důvodu jako třeba Policajt ze školky; děti prostě nejsou dobrej komediální prvek. ()

cupito

Vtipná hláška, která mě ve filmu asi nejvíce pobavila, bylo konstatování služebné - "Á, výborně, srajda a pajda" :-) ()

lardko

Hulka Hogana mám dost rád jako herce i wrestlera , ale v tomto filmu se mi vůbec nelíbil. Někdy to s ním bylo fakt vtipné , ale jinak dost nuda. I celý film se mi moc nelíbil, byl velmi nudný. Ale neříkám že to byla pořád nuda , několikrát jsem se dost zasmál , ale celý film měl atmosféru jako z roku 1950. ()

MickeyStuma

Komedie natočená začátkem devadesátých let, ale stále ještě ve stylu let osmdesátých. A asi to byla ta největší chyba. Film značně zestárnul, a tak některé humorné scény se dnes zdají být značně přemrštěné a trapné. Hulk Hogan sice nevypadá špatně a komediální role mu vcelku sedne, ale s takovým stylem mu to spíše škodí. Mnohé scény a situace již postrádají logiku, a tak při sledování je nejlepší u toho moc nepřemýšlet. A sledovat jak se ti frackové neustále přiblble pošklebují, zavání nutností nejdříve získat velké množství vytrvalosti, jinak hrozí rozbití televize. Sledování tohoto snímku je možné snad jen z nostalgie, anebo pro přemýšlení, co se nám ve své době na tom tak líbilo. ()

kolibricek

Tenhle film jsem viděla poprvé před cca 20 léty. A nedávno jsem si to zopakovala, pořád mi ten úsměv ucukával. Děcka mu Dávají  co proto :-) Hulk Hogan  s Plecháčem, na ty nelze zapomenout. ()

Jonatána

Předvídatelné od začátku, ale docela se na to dalo koukat. Občas jsem si četla, pak si šla udělat čaj, poslala pár sms a přiitom mi nic zásadního neuteklo. Když člověk v létě leží v posteli a cpe antibiotika, tak vezme zavděk i touhle kravinou. A Hulk Hogan v baletní sukýnce byl náhodou k sežrání :-). ()

helrohir

Dnes som na toto náhodou narazil v TV a hneď sa mi vybavili detské časy, keď som mal tento film hrozne...nerád! Áno, ani v detstve ma táto prkotina nebavila a dnes som pri tom ani nevydržal do konca. Hulk Hogan je ako herec tragéd a väčšina scén s ním bola skôr trápna než smiešna. A hentí malí smradi ma tiež dosť iritovali, takže tento film fakt nikomu neodporúčam. Dám jednu hviezdu za záporáka s plechovým deklom na hlave. ()

horor2

TAK MĚ ŽALUJ! - KAKÁČI! Pro mě bombastická komedie s Hulkem Hoganem, který má jako strážce dávat pozor na dva malé zmetky, kteří mu neustále dělají ze života peklo v podobě nástrah, po kterých si buď natluče nebo do něj pustí proud apod. Doporučuji VHS dabing, který je boží :-) Filmu nechybí akce, hodný parťák a dobří záporáci, ať už svalnatí či hlavní s plechem v hlavě :-) Samozřejmě je to celé přehnané ale roztomilé jako třeba balet s čajíčkem :-) "TEĎ JÁ!" :-) Vyrůstal jsem na tom, takže to mám rád :-P ()