Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

Paxxx.cz

Docela průměrný film z Tommy Lee Joenesem, kterému tenhle žánr moc nesedí. K vysokému hodnocení nepomůžou ani krásné rozleskávačky. ()

blackrain

Tommy Lee Jones dostal zapeklitý úkol. Musí pohlídat bandu rozjívených holek. Roztleskávačky mu pěkně zamotají hlavu. Divím se, že se z nich nezbláznil. Spojit drsného a nekompromisního texaského jezdce a rotleskávačky byl velmi dobrý nápad. ()

vanadium

Akční komedie? Co na ní bylo akčního?:) Nudný podprůměr s otřesným scénářem a ojedinělými vtipnými místy. ()

MATADOR

Tommy Lee jako Texaský ranger, který musí uhlídat pětici fiflen. No popravdě, není to nic dobrého, ale na nějakou tu chvilku Vás to zabaví. Existuje spousta daleko nesnesitelnějších komedií a tahle mi v několika málo okamžicích připadala zábavná. Komedie o správném poldovi a skupině roztleskávaček. ()

Rosalinda

Tak ty americké pipiny roztlezteskávající byly nejdříve i zábavné... včetně scény s pizzou, dietama a ukradením zrní k snídani..., ale ve chvíli uvědomění si jakýchsi vyšších hodnot u těchto lehkovážných pipin, přes první rande svého věznitele a ve chvíli, kdy film nabyl svůj původní směr, se z toho celého stala totální sešívaná fraška, kterou opravdu nenatočí nikdo jiní než Američané! Scény z kostela... Roztlečkávačky ve velkém...To opravdu jinde není možné. Ale to by mi tam snad ani tak nevadilo, kdyby to celé bylo uchopené úplně jinak. Je to prostě slátaná slátanina působíci na nejprimitivnější pudy a totální nemyšlení diváka. ()

major.warren

Lepší průměrný film. Rozhodně si nemyslím, že jde o nějaký nejhorší film. Pán Domu je hezká akční komedie. Samozřejmě v rámci možností. I Tommy Lee Jones někdy holt podlehne béčkovému filmu. Dělá to, ale i Bruce Willis či nově i Al Pacino. Tommy Lee Jones film posunul film výše a celkově nehrál špatně. Scénář ze začátku působil zajímavě, ale pak se promění v celkem trapný a nezajímavý. Herečky v rolích roztleskávaček nic moc. Typické Američanky. Celkově mě film moc nezaujal. Tři hvězdy jen za skvělého Tommyho. ()

OG_Swifty

Hodně všední, víceméně i nepříliš zábavná komedie s Tommy Lee Jonesem. Role drsňáků mu sedí, ale neřekl bych, že těch komediálně laděných... Roztleskávačky jsou celkem pěkný masa, ale takových uvidím v každým US comedy ze střední tucet. ()

lekr

Svěží odpočinková komedie, ve které Tommy Lee Jones hraje drsného texaského jezdce, co se ocitne v prekérní situaci, protože musí chránit pět rozpustilých mladých svědkyň, které touží akorát po zábavě, což samozřejmě vyvolává řadu komických situací, ale nechybí zde ani pořádná porce akčních scén. U tohohle filmu se pokaždé spolehlivě zasměju. ()

Nautila

Aneb jak jsou vlastně ty slepicoidní rostleskávačky super. U těhlech věcí se nikdy neodreaguju, naopak mě pořádně bolí hlava. Smysl natáčení tohohle druhu filmů mi uniká. ()

Streeper

Od filmu, kde hraje Tommy Lee jsem čekala něco víc, ale Tommyho chyba to rozhodně nebyla, jelikož on jako morous je skvělý a ta role mu vždycky padne na míru. Ovšem děj je horší. Všechno je to ve stejné linii, nikde to negraduje, sem tam jsou hysterické výlevy roztleskávaček, které mi někdy lezly na nervy a někdy mě rozesmály. ()

carly

až na jednu scénu, ktorú by som ja osobne vystrihla, to bol super film. hlavne prvá polovica bola zábavná. potom sa to už trochu zvrhlo v duchu amerických výchovných filmov, ale ja im to odpustím. Tommy tu úplne hviezdil a aj ten pep squad bol roztomilý. a kde inde môžete vidieť Tommyho Lee Jonesa s pleťovou maskou a uhorkami proti opuchnutým očiam? ()

pakobylka

Nenáročná, ale vcelku svižná komedie. I když je zoufale naivní a místy nelogická, mě v rámci svých možností docela pobavila - 2,5*. ()

campix

Klasická americká spotřební záležitost. Není nijak přehnaně originální, ale místy je docela povedené a zábavná. Nevidím důvod proč by se Tommy Lee Jones k něčemu takovému snižoval, ale charisma má na rozdávání a jako patron nezbedných roztleskávaček se docela hodí. Děj je tak nějak předvídatelný a docela nudný, snad jen místy to je celkem zábava, jenže takových filmů jsou stovky. ()