Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

Pitryx

Tak na sobotní večer k pobavení, proč ne. Není to nic složitého, ani nic duchaplného, ani nic náročného atd. atd. atd. Nepřemýšlet, dívat se, občas zasmát, ale skutečně jen občas, protože zase tak veliká legrace to rozhodně není. 201501189201/9553 ()

Tominni

Pět roztleskávaček se stane svědkem vraždy a tak je potřeba je do času soudu ochránit a tento úkol připadne T.L.Jonesovi. Ten brzy pochopí, že to nebude nic jednoduchého......... Tommy Lee Jonesovi tento film příliš nesedl, moc smíchu u něj neužijete, na druhou stranu také nikoho neurazí. ()

Hemlock

Náhodou, já jsem spokojen. Tommy Lee Jones je prostě klasik a pravda, ty roztleskávačky jsou jednoznačně asi jediným tahákem, proč si film pustit, ale i tak se jedná o pohodovou komedii, která neurazí a hlavně mužské oko sem tam potěší... ()

George.Camel

Dvě hodiny koukat na tento film byl nadlidský úkol. Podruhé se to zřejmě nestane. Přesto obdivuji T.L. Jonese, že pět roztleskávaček uhlídal. Jinak není co hodnotit. Průměrná, přiblblá komedie bez nápadu. A jednu hvězdičku navíc dávám za scénu s připojenou klilmatizací. ()

waltosin

Nemáto žádnej příběh akorát je tam banda namalovanejch kurviček, který si pořád na něco stěžují a to je úplně všechno. Dvě hvězdičky dávám Tommymu Lee Jonesovi protože byl velmi vtipný. Jinak film o ničem! :( ()

Nonna

Tommy Lee Jones mě v roli krotitele připitomělých uhihňaných a značně nesnesitelných roztleskávaček skutečně pobavil a to i při vědomí, že bez jeho účasti by film byl dost hloupou a průměrnou komedií s průhlednou zápletkou. Tihle tvrďáci (Bruce W., Arnold S. atd), kteří si ze sebe dovedou udělat srandu v parodii na sebe samé mi jsou sympatičtí. Nádherná scéna s klimatizací byla navíc i poměrně originální. Příjemná oddechová komedie. ()

AndrewNewman

Najprv som si myslel, žeby to mohlo byť za tri, keďže takmer každá tuctová, ale sympatická komédia si zaslúži tie tri hviezdy, ale toto skrátka nešlo. Tych 96 minút som len ťažko zvládal a to jediné, čo ma pri tomto filme udržalo do konca, boli nenormálne sexi roztlieskavačky. Skutočne sa bolo na čo pozerať, škoda, že sa to nedá povedať celkovo o filme. ()

EddieIron

Není to sice zlatý hřeb Jonesovi filmografie,ale zase se nedá mluvit o nějakém maléru.Nenáročná a nijak originální komedie s několika povedenými vtípky.Sám od sebe bych si to nepustil,ale nebudu hystericky vypínat televizi až to budou dávat. ()

Marty_cihi

Příběh nic moc, bez nápadu, hodně zjednodušený. Zase na druhou stranu se mi líbili ty holky a Tommy Lee Jones taky celkem slušný. ()

blezg

Až v půlce filmu jsem pochopil, že to není detektivka nebo thriller, ale komédie a hodně jsem se nasmál... ()

kolly13

Skutečně neskutečná kravina. Snad jen slaboduchý, kolou nafetovaný, hambáčem zapláclý a vlajkou ověšený amík by mohl hodnotit lépe. Tommy Lee, buď ti nějakou buchtu půjčili nebos klesl, kams nechtěl. ()

rytir1

U filmu se dá naprosto normálně pobavit. Sice ne tolik jak nad hloupostí některých jeho hodnotících, ale i tak to špatné není. ()

Elissabet

Průměrná komedie jejíž hlavní hrdina je pěkně nabručenej policajt co má chránit nesnesitelné svědkyně. Je sice pravda, že námět není nic originálního a celkově ten film není nic světoborného, ale zase jsem se docela nasmála a navíc jsou roztleskávačky moje oblíbené postavy. Tommy Lee Jones se do té role dobře hodí, a i když to není zrovna žánr ve kterém by se měl nějak vyžívat povedlo se mu to uhrát dobře. 3 hvězdičky za příjemnou a trochu ujetou komedii... ()

P@\/EL

Slušná komedie, která na můj vkus obsahovalo málo humoru a možná i akce. Film nabídne celkem nápaditou zápletku. Nicméně děj se mi zdál docela nudný a ne zrovna moc promyšlený a propracovaný. Dalším takovým trnem v oku bylo to, že se tu až příliš řeší vztahy, což není zrovna můj šálek čaje. No a to rozuzlení bylo velmi odbyté. Kladné body můžu přidat pouze za mladé pěkné roztleskávačky. ()

malyLibor

Tedy, musím říct, že jsem hrozně rád, že jsem si tady před tím, než jsem se na film podíval přečetl několik opravdu zasvěcených komentářů místních znalců... díky nim jsem očekával děsnou kravinu a byl jsem mile překvapen. Film mne pobavil, užil jsem si hezký nedělní večer a dávám 4 hvězdičky... hm... No, dám jich pět. Pobavil jsem se, zasmál jsem se, byl jsem i napnutý, kdy ten darebák udeří a jak... Jo, byla to legrace, hezké holky, trocha napětí, dobrý konec... 90% a pět hvězdiček... Nebýt těch úžasně skvělých komentátorů tady, asi bych dal jen ty 4 hvězdy, ale já se fakt pobavil. Zajímavý komentář Deimos. ()