Poručík Roland Sharp a jeho kolegyně Maggie vypátrají informátora Morgana Balla, po němž FBI chce, aby svědčil proti bossovi Johnu Cortlinovi. Když ho však předávají agentu Zaneovi, napadne je odstřelovač, který zraní Maggie a poté zabije Balla. Svědkyněmi jeho smrti se stane pět rozjívených roztleskávaček Anne, Teresa, Evie, Heather a Barbara. Jsou sice vyslechnuty, jejich popisy vraha jsou však k ničemu. Zklamaného Sharpa čeká ještě horší zpráva. Dívky se ocitly v nebezpečí a někdo je musí chránit. Přesněji řečeno, on je musí chránit. Je rozvedený, a přestože má na střední škole dceru Emmu, svět rozjařených holek je mu úplně cizí. Nastoupí jako nový asistent trenéra s vědomím, že uhlídat holky, které se chtějí jen bavit, bude téměř nemožné. Proto se rozhodne nastolit tvrdý řád. Dívky se sice snaží jeho pravidla sabotovat, Sharp ale dosáhne svého. Situace se zkomplikuje, když jedna z dívek použije telefon a zavolá Sharpově dceři. Zrádný agent FBI, který pracuje pro Cortlina, ji totiž zná a dostane se tak na stopu Sharpa a jeho roztleskávaček. (TV Nova)

E lan

Dvě je moc a jedna je příliš přísná, tak to asi s hodnocením vidím. Nudný film jako stvořený na páteční večer, kdy člověk potřebuje vyřizovat něco na počítači u toho se nemůže filmu plně věnovat. Jones je už omšelý a nudný, neherečky v rolích tanečnic nepřekvapí, ale sem tam se člověk zasměje. ()

Armin82

Průměrná komedie, která ale chvílema zatraceně pobaví. Tommy Lee Jones si s mladejma pipkama náramně poradil a co bylo na filmu nejlepší? Ty roztleskávačky byly fakt sexy!!! --->60% ()

ZnalecH

Když jsem si pouštěl tento film, tak jsem neměl žádná očekávání. A nemohu pochopit, co mě vlastně u tohoto "průměrného filmu" dostalo. Snad těch pět roztleskávaček, ty akce, směšné situace? Nebo že by to nebyl průměrný film? ()

Likan7

Vrchol průměrnosti. Nevím, co donutilo Tommyho jít do takohého filmu. 5 nejkrásnějších roztleskávaček v Americe se sešlo pod jedním domem a Tommy je má chránit. Samozřejmě vznikají rádoby vtipný scény jako nakupování drogerie pro holky, problémy s kluky a jejich oblékáním. Poté samozřejmě holky pomůžou Tommymu najít si holku a na konci všichni tancujou aby naskočili titulky, všichni si pomůžou navzájem, a divák se má bavit. Jenže je to tak průhledný a průměrný, že to nikoho nebaví. Včetně Tommyho... ()

Nocturno culto

Tommy je frajer a v několika momentech dokázal fakt těžce rozesmát a ty jeho svěřenkyně stály za pohled, casting je zde velmi zdařilý... ()

Acrobat odpad!

„Chcem ešte jednu, chcem sa ešte nesmiať. Chcem strúhať ten svoj trademarkovský ksicht.“ „Dobre, ale nasadíme ti aj klobúk.“ „Šerifský!!“, hrdo povie Tommy. A nevadí, že scenár je hlúpučký, kulisy priam sitcomové, je tu Tommy v jeho archetypálnej roli, kde mu sekundujú už len silikóny. Nútenie sa baviť je odnikadiaľ podporované celkom dobrými vtipmi a nebyť Jonesa, to divadlo sa nevstrebe. Schuti sa zasmiať dá, len povedzme skôr epizódne, ako už raz spomínanom sitcome, ale nie ako filmu. Ten je detinský až to bolí a s marazmu katastrofy ho ťahá len silné vtipné momenty a vždy spoľahlivý Tommy. (videné 01.07.2018, Markíza archív) ()

Ceberus

Na to, že zkraje filmu Lee Jones vytahuje mobil z rekta krávy, tak to nakonec byl naštěstí první i poslední stupidní fór - na zbytek už se dá koukat, takže slabší tři hvězdy. Jelikož je hlavní role smutný stoický mrzout, tak si nelze v obsazení představit nikoho jiného než Tommy Lee Jonese, takže pro něj jde v tomto případě o klasický typecasting. ()

RedRose

Vcelku trapna a dost predvidatelna komedie a mozna jen T. l. Jones to trochu zachranil, aby to nebyl naprosty propadak, ale pral bych mu daleko lepsi filmy... ()

johhny007

Spíš palec dolů než uprostřed nebo nahoru.V televizi opakovaně skoro každoročně a nikdy mi to nějak nepříjde vtipné a další účely co to má udělat.Od začátku do konce předvidatelné.. , ale nejvíc mě na tom mrzí , že Tommy Lee Jones se tentokrát hodně sekl a bohužel to nebylo na poprvné a určitě ne naposled :/ SHRNUTÍ:Celkem o ničem bohužel obří sklamání v nemá to ani na průměr co dál ? NIC! ()

HarveyDent

Je to malé, levné a primitivní. A originální úvodní titulky tomu nepomůžou. Scénář snad psal puberťák na střední, který rád šmíruje roztleskávačky ve sprše, režie tu ani nemá CO na práci a i když Jones utrousí občas vtipnou hlášku, je to celé jeden velký trapas. Jediné, co ten film mohlo zachránit, byly sexy stehýnka, bříška a prsíčka "hlavních" hrdinek, jenže tvůrci absolutně nepochopitelně nechají šerifa vyhrát v souboji o zahalení těchto "záchranných" partií. ()

borohub

Trošku nadprůměrná americká komedie(smutné je že nadprůměrné americké komedii dávám 3 hvězdy), ovšem k plnohodnotnému filmu to máš ještě ale opravdu ještě daleko ()

Jerrysus

Tahle role, film a opravdu hodně slabý, nenápaditý děj Lee Jonesovi opravdu nesedl. Záživných je snad jen prvních pár minut, ale pak to člověk nevypne snad jen kvůli roztleskávačkám. A třebaže se někdy nějaký ten povedenější vtípek od někud vyhrabe, přišlo mi to jako parodie na klasicou Disneyovskou frašku, která má u člověka vyvolat pocit, že je humorná a zábavná, ale v konečném součtu je to přesně naopak. ()

N3O

Dvě hvězdy za věčně suchej humor T.L. Jonese. A ta třetí za to, že to není až tak špatný. ()