Neznámí lidé s různými životními osudy – šofér limuziny, manželé před rozvodem, policista, prostitutka, mladí, čerstvě oddaní novomanželé a hotelový manažer -- hledají před nadcházející bouří útočiště v zapadlém motelu uprostřed nevadské pouště. Brzy je kdosi začne po jednom zabíjet. Jak vzrůstá napětí a hosté začnou jeden druhého podezřívat z tajemného vraždění, s překvapením zjistí, že je ve stejnou dobu na stejné místo vůbec nepřivedla náhoda... (AMC Czech)

vinducha

Až na odfláknutý konec je to paráda , taková klasická bolístka většiny filmů zdá se mi , ke konci dojdou ty správné drogy a tím i dech tvůrčímu týmu a suprový film tím pohnojí , škoda , ale i tak se na to dívá pěkně. ()

Holly_Molly

Ukázkovej mysteriózní krimi thriller s lehkym hororovym nádechem, bez jedinýho hluchýho místa jedoucí na plno od začátku do konce, s překvapivou pointou, která ne každýmu do atmosféry filmu sedne/sedla...navíc je to celý i přes svojí mírnou zamotanost v druhý půlce, natočený tak, aby to pochopil i ten největší trouba a o to překvapivější je, kolik jedinců to ve svý době vůbec nepochopilo :-D ()

squady

Fakt hustej film, trvalo mi docela dlouho než jsme se zorientovala, hodně dobře promyšlenej snímek, teda až na toho malýho kluka s hrabičkama..to bylo směšný ()

MST

Ač se to dle "oficiálního textu distributora" nezdá, rozhodně se nejedná o další pokus o natočení klasického vyvražďováku. Tento film je rozhodně to nejoriginálnější, co jsem v poslední době viděl na videu, a že toho bylo. Čili, chcete-li vidět skutečně skvěle natočný thriller, není nad čím váhat. ORIGINALITA a LOGIČNOST nade vše! ()

Rainold

Mě se tohle moc líbilo mělo to krásnou atmosféru vraždičky taky byl pěkné ale ten konec sem moc nepochytal..také trochu zmatené to bylo..ale i presto dávám slušný **** ()

smalda

Moc pěkný nápad,skvělá atmosféra a zajímavé rozuzlení. K tomu můj oblíbený R.Liotta a skvělý film je na světě! ()

Boobes

Film který jsem žral od začátku do konce a naprosto nechápal. Sqelí herecký výkon a o ději nemluvě. Dokonalá zápletka. ()

Pattrick

Dobře rozehraná hra. Film má přesně od každého něco, začínáme hororem a končíme skvělou kriminálkou, kdy celou dobu přemýšlíte kdo že to vlastně dělá a tvůrci se záměrně snaží zmást. Film je zasazen do atmosférického motelu, kdy přichází skvělá tíživá atmosférá, která každou minutou graduje a přitom stále musíte myslet, kdo že je ten vrah. Rozuzlení celého děje je též překvapující a dává celému snímku tu správnou tečku za celým příběhem. Takže po různých možných hororech co jsem měl tu možnost vidět, je toto příjemné, stravitelné ikdyž docela složité a prostě tomu musí člověk přijít na chuť. Kdo film nepochopil, tak je mi ho líto, přitom na tom nic složitého nakonec nebylo. ()

january

asi takto 95% filmu je nadprumerne, zajimave, napinave, strasidelne.... ale ten konec? WTF? neskutecne zklamani.... tvurci proste nevedeli jak to vysvetlit... to uz se rovnou mohla nektera z postav probudit ze sna... ()

Mezerník

Obrovsky příjemné překvapení. Strhující a černé tak, že už je to občas k smíchu (co by s tím asi udělal Tarantino? :-) Užil jsem si celý film od začátku do konce díky vynikající režii, atmosféře, nebylo to jenom čekání na pointu jako u řady jiných filmů. ()

macko3uska

Naštvalo ma to. Hádam kto je vrahom, tipujem čo sa to vlastne vo filme deje, či to bude mysteriózno, a nakoniec má film reálnu pointu. Príbeh sa naozaj mohol udiať aj v skutočnom svete. Fuj, podviedli ma. ()

MiaDee

Na tomto filme je najlepsia ta pointa....skvele....absolutne vobec som necakala ze to takto dopadne, aj ked iste zavery sa vytusit dali....no kazdopadne.....super... ()

soud90

Mám rád filmy, o kterých si celou dobu myslíte, že je vše jinak, než to ve skutečnosti je, pak vás navedou na falešnou stopu, na jejímž základě celou svoji domněnku přehodnotíte a to jen proto, abyste nakonec zjistili, že to bylo ale úplně jinak. Super. ()

Vindemiatrix

Deštivá noc "náhodně" svede do osamělého motýlku početné osazenstvo, jehož členové se stávají svědky (potažmo oběťmi...) záhadných úmrtí. Tahle dějová rovina je filmařsky zmáknutá na jedničku. Postupně však nastupuje nová rovina, která všechny dosavadní záhady vysvětluje a staví do nového úhlu. Nejde jen o prvoplánovou scenáristickou exhibici; řada věcí do sebe skutečně zapadne. Přesto mi hra na "nic není, jak se zdá" dojem z filmu spíš zkazila. Jednak není nijak originální ani neočekávatelná (už vzhledem k názvu filmu); jednak zbytečně shazuje dosavadní, velmi dobře podaný děj; a navíc sama ústí do zcela triviálního závěru. ()

pip boy

Jedinečný film, pri ktorom som prestal rozmýšľať, nad tým, kto je vrah, pretože som až do konca na to nemal čas, dostatočne mi zamestnávali myseľ herci a atmosféra dotiahnutá skvelou hudbou, aj keď občas boli tichšie miesta, vždy boli dostatočne "nadkričané" tými hlasnejšími, po celý čas som bol napätý a stále sa niečo menilo, keby sa to držalo toho rýchleho tempa na začiatku, tak by to bolo jednotvárne a po chvíli nudné, takto som nikdy nevedel, čo mám čakať. Bol som úplne prekvapený, miestami až fascinovaný, brutálnym nápadom a celým príbehom, dokonca sa mi tento film neprestával páčiť ani ku koncu(preto dávam 5*). Som úplne oslnený, cítim sa ako keď som bol malý chlapec a začal som pozerať filmy. Jediné čo môžem poradiť - nepozerajte predtým trailer- je plný spoilerov a vecí, ktoré vám môžu pokaziť napätie.(ja som si ho pozrel až po filme :P) ()

ShaThyc

Asi hodinu si drží vysokú úroveň napätia a záhadnosti, skvelú atmosféru a nečakané zvraty. Po asi hodine sa začína dej "rozuzlovať" a po časti kde Cusack akože omdlie a zistí, že je vlastne len jedna z osobností jedného človeka, som predpokladal, podobné pokračovanie a atmosféra už nebola taká ako predtým. Koniec ma ,ale prekvapil, aj keď som predtým trocha mal na toho chlapčiska podozrenie. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Co chystá režisér Logana?

Co chystá režisér Logana?

10.06.2017

James Mangold zabodoval už Identitou, Walk the Line nebo Vlakem do Yumy, kariérní vrchol ale slaví až letos díky Loganovi. Jelikož se jedná o Jackmanovu rozlučku se samotným Wolverinem, od začátku… (více)

Thriller s přísně utajenou zápletkou

Thriller s přísně utajenou zápletkou

29.02.2008

Hvězda extravagantní série HBO Tudorovci Jonathan Rhys-Meyers nezanevřel ani na účinkování v celovečerních filmech. S jeho jménem je už nějakou dobu spojována do současnosti přenesená adaptace… (více)