Mezi vlky (2011)

Takto by sa vlci nikdy nesprávali, bolo by vhodné spraviť takýto film až potom, až si kompetentní zistia ako sa vlci správajú.

Pokojný bojovník (2006)

Pravdou je, že chvíľami naozaj nudí, ale hlavná a najdôležitejšia myšlienka filmu je Žiť v prítomnosti, pretože to je to najdôležitejšie. V dnešnom svete žiaľ málo ľudí vie žiť práve teraz, nakoľko sa buď zaoberajú minulosťou alebo prehnane riešia budúcnosť a zabúdajú žiť v prítomnosti. Knihu som nečítal, ale myslím, že práve o sile prítomného okamihu napísal výbornú knihu už iný spisovateľ , pán Tolle.

House of the Dead (2003)

Slowmotiony boli dobre spravené, ale to je asi tak všetko, našťastie sa ten film ani nesnaží tváriť vážne (nemôže ak by chcel nemôžu tam byť predsa útržky z video hry) preto tomu dávam aspoň jednu *

Bělásek (1995)

Keby tak mohlo byť takých ľudí viac ako bol Bělásek a šírili "svoju" filozofiu medzi ľudí.

Tohle je Sparta! (2008)

1* za ten pochod na tom som sa nasmial, zbytok filmu hovadina.

Noc hrůzy (2011)

Je to taká oddychovka, strašidelné to vôbec nie je (naopak upír v premene vyzerá dosť vtipne), niekoľko vtipných hlášok sa tu nájde, hoci to nie je nič prevratné.

Love (2011) odpad!

Čakal som niečo fakt nadpriemerné, ale toto? To hádam nemyslíte vážne, moje hodnotenie je možno až príliš prísne, ale tento film je vysoko nadhodnotený. Ako námet ok, aj keď je to opozerané, ale beriem. Ale kde boli nejaké herecké výkony? Kde bola logika? To čo bolo za scenár? Toto veru nie, keď je slabý príbeh aspoň herci to môžu zachrániť, ale tu sa nič také nekoná.

127 hodin (2010)

Naozaj výborný film, hlavne ukazuje človeka, ktorý má obrovskú vôľu žiť. Keď sa pozrieme ako to vyzerá v tomto svete ako si niektorí ľudia dokážu vziať život pre hocijakú malichernosť a on chcel tak žiť, mal takú obrovskú vôľu, že bol ochotný vykonať to čo vykonal, aby mohol ďalej žiť a robiť stále to čo ho baví.

Tanec s vlky (1990)

Perfektný dlhý film, ktorý ale veľmi rýchlo ubehne, má silný príbeh a všetko čo si môže divák priať.

Dokonalý trik (2006)

Veľmi napínavé a zaujímavé dovtedy pokiaľ nenastal pokus o "teleportáciu" mačky, akonáhle som zbadal dve, tak som tušil čo je to za stroj, ale dúfal som, že sa v tomto mýlim, ale po tom ako ho začal predvádzať aj na pódiu tak som si bol istý, že to je "klonovačka." To bolo pre mňa najväčším a jediným sklamaním, čakal som niečo menej fantasy. Vlastne o dosť menej fantasy. Herecké výkony boli výborné.