Černá ovce

Spasení

Čierna ovca

Komedie / Drama

USA, 2004, 92 min

Rozpočet $5miliónovTržby USA $8,940,582Tržby Celosvetovo $10,156,933(25.2.2010)

Uživatelka Ben Nevis to vystihla skutečně přesně. Takže, vlastně nemám, co bych ještě měla dodat. Macauley Culkin mě příjemně překvapil. Vždycky jsem ho viděla jen jako prcka Kevina.(24.2.2010)

Černá ovce je snímek, který se v podstatě svým zpracováním ve většině neliší od desítek podobných amerických filmů ze škatulky typu "O mladých pro mladé." Zaujal mě však hereckým obsazením, které svými postavami vytvořilo dokonale sympatickou a příjemnou partu. Roztomilá a opět jako nevinná holčička působící Jena Malone (jak to dělá, že pořád vypadá jako děvčátko ze škol(k)y?:), Patrick Fugit, který má přirozený talent pro role outsiderů či introvertních typů, Macaulay Culkin v nezvyklé roli, Mandy Moore zase v roli podobné té, která jí skvěle seděla již v Deníku princezny, či mnohým neznámá Eva Amurri coby drsňačka s dobrým srdcem. Právě to všechno, co z této skupinky dospívajících vyzařovalo, si získalo mé velké sympatie a ode mě si zase získalo čtvrtou hvězdičku navíc.(30.5.2012)

Mean Girls feat. Jesus Camp. Sympatická teenage fraška podľa ohranej platne, ktorá ale prepiera fanatizmus (že ide v tomto pripade skrz krasťanstvo je naozaj druhoradé) cielene, priamo a bez zbytočných servítok pred papuľou. Slušných 70% za to ako sa s kontroverznou témou film popasoval. Ad. Macaulay Culkin - ja som teda žiadne zmŕtvýchvstane neregistroval, skôr také posmrtné škubnutie.(16.3.2007)

Ááááá jak tohle nemam rád.Nevadí mi katolíci, ale když jsou až tak zaslepený bohem, tak to je moc. 50%(1.9.2008)