Černá ovce

Čierna ovca

Saved!

Komedie / Drama

USA, 2004, 92 min

Ááááá jak tohle nemam rád.Nevadí mi katolíci, ale když jsou až tak zaslepený bohem, tak to je moc. 50%(1.9.2008)

Čo scéna, to hláška. Akú najlepšiu vybrať pri filme o kresťanoch? Rozhodujem sa medzi "Jesus rulez" a "Mám tak mokrou píču." :D(30.8.2015)

• Indiana

No nějak nevim, o co v tom filmu vlastně šlo a navíc představitelka hlavní role Jena Malone je strašný koště a Mandy Moore je sice rošťěnka, ale v tomhle filmu byla bohem posedlá kráva s obrovskym uhrem na bradě na konci. Naopak mě ale velmi mile překvapil výkon Macaulayho Culkina. On je asi ten jediný důvod, proč dát filmu 1*.(22.2.2006)

Tak tomuto filmu sa podla mna podarilo presne "trafit klinec po hlavicke"...Ukazkovym sposobom vykresluje pokrytectvo niektorych kvazi krestanov. Zaroven kritizuje aj vsetky formy nabozenskeho fanatizmu, kvoli ktoremu nas svet vyzera v sucasnosti tak, ako vyzera. Vsetci mladi herci hraju velmi slusne, najviac vsak potesilo "zmrtvychvstanie" samdomachlapca Culkina.(6.10.2005)

Uživatelka Ben Nevis to vystihla skutečně přesně. Takže, vlastně nemám, co bych ještě měla dodat. Macauley Culkin mě příjemně překvapil. Vždycky jsem ho viděla jen jako prcka Kevina.(24.2.2010)