Černá ovce

Spasení

Čierna ovca

Komedie / Drama

USA, 2004, 92 min

Čo scéna, to hláška. Akú najlepšiu vybrať pri filme o kresťanoch? Rozhodujem sa medzi "Jesus rulez" a "Mám tak mokrou píču." :D(30.8.2015)

• KrestanFilms

Co dodat? Snad jen tolik, že důvody mého hodnocení přesně vystihl uživatel dobytek - cituji jeho slova: "A o to víc jsem byl překvapenej, že se film hned od začátku do těch náboženskejch fanatiků pěkně strefuje a nebere si žádný servítky." On byl "překvapenej" mile, já naopak nemile...(23.7.2012)

Docela fajn snímek. Vadily mi snad jen ty řeči o Ježíšovi. Nikdy tuhle víru asi nepochopím ... Jinak herecky to bylo hodně super. Sešli se tu všichni herci, co mám ráda. 60%.(11.10.2014)

Mean Girls feat. Jesus Camp. Sympatická teenage fraška podľa ohranej platne, ktorá ale prepiera fanatizmus (že ide v tomto pripade skrz krasťanstvo je naozaj druhoradé) cielene, priamo a bez zbytočných servítok pred papuľou. Slušných 70% za to ako sa s kontroverznou témou film popasoval. Ad. Macaulay Culkin - ja som teda žiadne zmŕtvýchvstane neregistroval, skôr také posmrtné škubnutie.(16.3.2007)

Teda přistupoval jsem k tomu dost s nedůvěrou. Myslel jsem si, že to bude spíš nějaká moralitka. Navíc režisér před timhle filmem v podstatě nic nenatočil. A o to víc jsem byl překvapenej, že se film hned od začátku do těch náboženskejch fanatiků pěkně strefuje a nebere si žádný servítky. Přirovnal bych to možná k některejm epizodám Městečka South Park. Ale zábava vydrží zhruba tak hodinu. Závěrečná třetina mě spíš otrávila, protože je plná moralizování a poučování. Scéna na školnim plesu je pak jedno velký klišé. Mimochodem dost mě překvapil Kulkin, kterýho jsem znal pouze jako uječenýho zmrda ze Sám doma. Tady sice seděl celej film na kryplkáře, ale pobavil mě asi nejvíc ze všech. 70%(22.4.2012)