poster

Černá ovce

 • USA

  Saved!

 • Slovensko

  Spasení

 • Slovensko

  Čierna ovca

Komedie / Drama

USA, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $5miliónovTržby USA $8,940,582Tržby Celosvetovo $10,156,933(25.2.2010)

 • blackrain
  ****

  Uživatelka Ben Nevis to vystihla skutečně přesně. Takže, vlastně nemám, co bych ještě měla dodat. Macauley Culkin mě příjemně překvapil. Vždycky jsem ho viděla jen jako prcka Kevina.(24.2.2010)

 • Aluska88
  ****

  Černá ovce je snímek, který se v podstatě svým zpracováním ve většině neliší od desítek podobných amerických filmů ze škatulky typu "O mladých pro mladé." Zaujal mě však hereckým obsazením, které svými postavami vytvořilo dokonale sympatickou a příjemnou partu. Roztomilá a opět jako nevinná holčička působící Jena Malone (jak to dělá, že pořád vypadá jako děvčátko ze škol(k)y?:), Patrick Fugit, který má přirozený talent pro role outsiderů či introvertních typů, Macaulay Culkin v nezvyklé roli, Mandy Moore zase v roli podobné té, která jí skvěle seděla již v Deníku princezny, či mnohým neznámá Eva Amurri coby drsňačka s dobrým srdcem. Právě to všechno, co z této skupinky dospívajících vyzařovalo, si získalo mé velké sympatie a ode mě si zase získalo čtvrtou hvězdičku navíc.(30.5.2012)

 • Le_Chuck
  ***

  Mean Girls feat. Jesus Camp. Sympatická teenage fraška podľa ohranej platne, ktorá ale prepiera fanatizmus (že ide v tomto pripade skrz krasťanstvo je naozaj druhoradé) cielene, priamo a bez zbytočných servítok pred papuľou. Slušných 70% za to ako sa s kontroverznou témou film popasoval. Ad. Macaulay Culkin - ja som teda žiadne zmŕtvýchvstane neregistroval, skôr také posmrtné škubnutie.(16.3.2007)

 • Kailo
  ***

  Ááááá jak tohle nemam rád.Nevadí mi katolíci, ale když jsou až tak zaslepený bohem, tak to je moc. 50%(1.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace