poster

Jistě, pane premiére (TV seriál)

 • Velká Británie

  Yes, Prime Minister

Komedie

Velká Británie, 1986, 16x30 min

 • Tosim
  *****

  NANEŠTĚSTÍ AČKOLI TA ODPOVĚĎ VSKUTKU BYLA JASNÁ, PROSTÁ A PŘÍMÁ, PŘESTO NASTANE JISTÁ POTÍŽ, MÁME-LI JÍ POPRÁVU PŘISOUDIT ČTVRTÝ Z PŘÍDOMKŮ, KTERÉ JSTE TEĎ UVEDL. JEŽTO PŘESNÁ KORELACE MEZI INFORMACÍ, KTEROU JSTE TAM V PARLAMENTU PRONESL A FAKTY, NAKOLIK MOHOU BÝT IDENTIFIKOVÁNA A DEMONSTROVÁNA JE POHŘÍCHU TAKOVÁ, ŽE PŮSOBÍ GNOZEOLOGICKÉ PROBLÉMY A TO V TOM SMĚRU, JEŽ VELMI ZATÍŽÍ LOGICKÉ A SÉMANTICKÉ ZDROJE ANGLICKÉHO JAZYKA BŘEMENEM MNOHEM TĚŽŠÍM, NEŽ MOHOU PODLE ROZUMNÝCH OČEKÁVÁNÍCH UNÉST...(25.3.2008)

 • salahadin
  ***

  Poučné, politicky naturalistické, ale na mě až moc usedlé, "klidné" a "na úrovni". Příliš jsem se nezasmál, ale sledovat se to rozhodně dalo. Dám ale osobně přednost hrubozrnějšímu britskému humoru.(15.9.2008)

 • IllIlIlIIl
  odpad!

  Britský situovaný humor rozhodně není pro mě.(3.12.2008)

 • petaspur
  *****

  Neschopní stoupají vzhůru. Sláva jim! Být premiérem země a zjistit, že zemi vládne někdo jiný, je přinejmenším smutné. Oslavme tedy každé vítězství (a není jich mnoho) slabomyslného čestného Jima nad státní správou vedenou skutečným vládcem země sirem Humphreyem.(8.12.2008)

 • Kryton
  ***

  No tak todle je u mě to slabší z UK. Za prvé to není příval hlášek a situací jako trpaslík nebo černá zmije. Za jeden díl se objeví maximálně dvě nebo tři vtipné vteřiny. Zato se spíše jedná o mírnou satiru a o pohled na politiku jako takovou. A pokud toto brát za skutečnou komedii pak je náš parlament jeden velký cirkus plný skvělých komiků a klaunů.(17.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace