poster

Jistě, pane premiére (TV seriál)

 • Velká Británie

  Yes, Prime Minister

Komedie

Velká Británie, 1986, 16x30 min

 • petaspur
  *****

  Neschopní stoupají vzhůru. Sláva jim! Být premiérem země a zjistit, že zemi vládne někdo jiný, je přinejmenším smutné. Oslavme tedy každé vítězství (a není jich mnoho) slabomyslného čestného Jima nad státní správou vedenou skutečným vládcem země sirem Humphreyem.(8.12.2008)

 • Phobia
  *****

  Jim Hacker se přestěhoval do čísla 10, plácání v lokálních britských problémech vyměnil za globálnější politiku... a je to snad ještě větší čurina, než když byl pouhým ministrem:-). Škoda, že ČR nemá politiky a státní správu alespoň na této úrovni... 99%(13.12.2010)

 • suicide
  *****

  Úroveň nového seriálu s novým názvem a novými funkcemi,ale se starými postavami se nikterak nezměnila, Pořád je vtipný a britský,(4.4.2012)

 • kleopetra
  *****

  Už jsem to psala, ale prostě miluju britský humor...(15.12.2008)

 • Kryton
  ***

  No tak todle je u mě to slabší z UK. Za prvé to není příval hlášek a situací jako trpaslík nebo černá zmije. Za jeden díl se objeví maximálně dvě nebo tři vtipné vteřiny. Zato se spíše jedná o mírnou satiru a o pohled na politiku jako takovou. A pokud toto brát za skutečnou komedii pak je náš parlament jeden velký cirkus plný skvělých komiků a klaunů.(17.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace