poster

Jistě, pane premiére (TV seriál)

 • Velká Británie

  Yes, Prime Minister

Komedie

Velká Británie, 1986, 16x30 min

 • depony
  *****

  Poměrně hodně zdařilé pokračování série Jistě, pane ministře ... jen s poměrně větším povýšením :) z ministra je premiér ... a to je hromada zodpovědnosti pro jeho oddané podřízené :))(28.1.2007)

 • gudaulin
  *****

  Stylově pochopitelně takřka totožné se svým starším bratříčkem Jistě, pane ministře, jen humor je ještě ostřejší, protože thatcherismus se už přežil a tvůrci si zjevně vyrovnávali své účty s paní premiérkou. Velmi suchý anglický humor, který mi dokonale sedí. Skvělá politická satira. Celkový dojem: 100 %.(21.1.2009)

 • berg.12
  *****

  Ať žijí všichni byrokraté, kteřížto jediní jsou skutečnými vládci naší planety a jejichž úkolem je na správnou cestu usměrnit všechny ty tupé politiky, co se do všeho jen pletou a odváží se mít nedejbože i nějaké ty ideály. The Best of Britcom tady s nezměněnou razancí podruhé útočí na vaše naivní představy o tom, co že je to vlastně ta politika.(24.3.2005)

 • HAL
  *****

  Úplně stejné jako předchozí řady, takže tedy - po letech paradoxně ještě zajmmavější než v době premiéry - nejen že to neztratilo nic ze své břitkosti a trefnosti, ale paradoxně právě proto, to ukazuje jak strašlivě a zároveň úžasně stejné v moderní demokracii všechno je. Což tedy ukazuje že ryba prostě smrdí od hlavy, ale zároveň to stejně tak ukazuje, že prostě pořád plave. Že systém, navzdory všem chybám, pořád funguje a je tedy v základu správný. 10/10(9.11.2015)

 • Galadriel
  ***

  Pan ministr povýšil a přestěhoval se do čísla 10, na stylu humoru se toho oproti "Jistě, pane ministře" moc nezměnilo, pro mě seriál pořád zůstává "jen" úsměvným a nadčasovým a který prostě není úplně mým šálkem čaje o páté.(1.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace