Jistě, pane premiére (TV seriál)

Yes, Prime Minister

Komedie

Velká Británie, 1986, 16x30 min

Úplně stejné jako předchozí řady, takže tedy - po letech paradoxně ještě zajmmavější než v době premiéry - nejen že to neztratilo nic ze své břitkosti a trefnosti, ale paradoxně právě proto, to ukazuje jak strašlivě a zároveň úžasně stejné v moderní demokracii všechno je. Což tedy ukazuje že ryba prostě smrdí od hlavy, ale zároveň to stejně tak ukazuje, že prostě pořád plave. Že systém, navzdory všem chybám, pořád funguje a je tedy v základu správný. 10/10(9.11.2015)

Snad ještě lepší než první série, opět brilantně zahráno, nadčasová humorná záležitost...(22.2.2008)

Hlody z ministerstva dostávají větší říz díky přesunu výš, konkrétně do "čísla 10". Aneb znovu o tomtéž a možná ještě lépe než dříve.(19.2.2003)

Pan ministr povýšil a přestěhoval se do čísla 10, na stylu humoru se toho oproti "Jistě, pane ministře" moc nezměnilo, pro mě seriál pořád zůstává "jen" úsměvným a nadčasovým a který prostě není úplně mým šálkem čaje o páté.(1.2.2009)

Zase humor, který se dá brát jednou dvakrát, ale na potřetí už trochu vadí.(23.3.2006)