Série(2) / Epizody(16)

Jim Hacker už sedí v premiérském křesle celé tři dny - a zatím si vede skvěle. Tedy alespoň on sám o tom nemá nejmenších pochyb. Pravda trochu mu vadí, že se asi napříště bude muset obejít bez obědů, neboť v Downing Street se nevaří. Ale tato drobná nepříjemnost je bohatě vyvážena radostným očekáváním nadšených reakcí veřejnosti, jichž se mu nepochybně dostane, až ji seznámí se svým geniálně prostým "Velkým plánem", jímž jediným politickým tahem vyřeší problém obrany, školství i nezaměstnanosti... (oficiální text distributora)

Tomoso18

Veľmi príjemná miniséria z prostredia britskej politickej scény. Tento seriál sa nemusí páčiť každému, ale nadšenci a znalci spracovanej oblasti dokážu oceniť komiku tohto diela. V úlohe tajomníka kabinetu exceluje Nigel Hawthorne a skvele mu sekunduje aj Paul Edington. ()

N.Y.152

Je úžasné sledovat, jak se od 80. let vůbec nic nezměnilo a politické diskuze a názory jsou pořád relativně aktuální. Navíc proslovy sira Humphreyho jsou naprosto dokonalé. ()

Sadova302b50

Prostě moje kafe. Premiér je ještě lepší, tvrdší a vtipnější, než původní ministr, a to už je co říct (nikoli formulací, která si vyžádá třicet osm a půl řádku, několik poznámek pod čarou, průvodní komentář a je doprovázena vytištěným formulářem, jenž bude v nejbližší době pečlivě a nadosmrti založen, a vyústí v naprosto popletenou hlavu posluchače/čtenáře). ()

moongliht

Seriál z roku 1980 – 1984, z prostředí státní správy, který je svým tématem aktuální i v dnešní době. Trio herců v podání Paula Eddingtona, Nigela Hawthorne a Dereka Fowldse velmi trefně a přesvědčivě ztvárnila ústřední postavy tohoto seriálu. Kouzlo jednotlivých epizod je založeno na velice zdařilých dialozích a velký díl úspěchu patří perfektnímu dabingu. Divákovi, který tento seriál zatím neviděl, mohu jen doporučit zhlédnout původní díly právě z roku 1980. ()

Dobry_clovek

Britske, stavnate, originalni a hlavne pravdive. Videl jsem stokrat a urcite jeste stokrat uvidim. A stejne jako driv se budu porad smat. ()

padlar

Volné pokračování seriálu "Jistě, pane ministře". Ve stejném duchu, ve stejném složení a stále sakra dobré. ()