Z dílny autorů filmů Vřískot a Hellraiser pochází i poslední pokračování série Mimic 3: Sentinel. Když se obyvatelé bytového komplexu začnou ztrácet, zdráhá se Marvin uvěřit nemyslitelnému: mutant obrovského masožravého hmyzu, který už jednou trýznil společnost, je zpět a připraven znovu zahájit její likvidaci! Ačkoliv je Marvin uzavřen ve svém pokoji kvůli silnému astmatu, musí sebrat všechny síly, aby zneškodnil tuto hrůznou kreaturu dříve, než skončí jako její příští oběť! Tento thriller, plný akčních scén a neuvěřitelných speciálních efektů, je povinný pro všechny fanoušky maximální hrůzy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

djbarrel

Nuda, šeď a zase nuda. Celý film je utopený ve tmě a není prakticky nic vidět. Nikdo nic nevidí až na Marvina s jeho foťákem a fetišem pozorovat kde se co šustne. Ňebýt kraťoučké akční pasáže, asi by se ve filmu nic nedělo, ale ani tak nebylo skoro nic vidět. Postavy ve filmu byli děsně nesympatické a naprosto, ale naprosto neskutečné. 30 % ()

moviefan4

Oproti jednotke úplná nuda, film nemal tú správnu hororovú atmosféru a chýbalo aj ukázanie príšery z blizka. Dej sa strašne tahal a bohu vdaka za to že to malo iba 77 minút. Viac by som asi ani nezniesol. ()

Scenixia

U třetího pokračování se ani nedalo předpokládat, že půjde o závratnou a napínavou podívanou ... To se podaří jen maxi profíkům a ještě že jich pořád pár máme. ()

Narana_Baba

Toto je další pojednani o čeledi Jidáša bruka z prvého dilu a je dobře ten dil znať bo tam se dozvite jak to všechno začalo. Taky si přečtěte muj komentar k prvému mimicoi bo su tam duležite informace v prevencii a boji s timto brukom podzemnym. V tom prvem dilu akasi roba s doktoratom vymyslela uplně nového bruka na boj z inym brukem. Ten vymyšleny bruk menem jidaš mnel zlikvidovat infekčního bruka co zpusoboval detim smrt no ten jidaš mnel do genu napsanu informaci aby zakrátko zkapal no on ni bo v kanale získal odolnosť. Toto je iba na uvod zasvetení do tohodle tretiho filmu bo ten bruk jidaš je tu tež a je to ten klepitkovy druh z druhého pokračovaní. Tento typ jidaša ma také klepitka, že když ich spoji tak ludsky šedy ksicht ma a v mlze a tme ho nerozeznáš od člověka. O brukoch jidašovych ale v tomhle filmu moc novych informaci nejni bo ty filmaři dostali malo peněz na udělaní tak to vymysleli tak že enom v jednem pokoji se to bude odehrávat a z teho pokoja taky mlady mentalista postiženy bo přežil vynímečně v dětsvi tu chorobu infekčnu z teho bruka, tak ten mentalista enem šmíruje foťakem přibližuvacim jak dalekohled od myslivca. No tak ještě někdy je vidět na dvorek před tim domem a šmiruje se tež do oken susedu bo tato činnost toho mentalistu uklidňuje. JE to cele tak udělane jako pan Hičkok kedysi zrobil no s brukom který je navíc. A tady už to bude čim dal vic smrdet SPOILEROM tož tě varuju. Ludi su tu o trochu sympatičtějši než v druhom mimicoi no na první dil to ani nahodu nemá kvalitu, hlavně když sa začne asi v pulce něco dit tak si z kamery zapomneli sundat tu černu krytku a je tam taka pol hodina kdy hovno ani vidět nejni. Strašidelne to taky moc nejni a napinave mi to nepřišlo bo ja vim že to se děje normalně a tež sa mi zdalo že ten kluk postiženy to enem simuluje a to estli sa mi potvrdi tak přes držku by si zaslužil. No na posledních deset minut jim takrytka s kamery spadně a je vidět že si ty jidašoi bruci střadali vajičko plodneho samca bruka,který je vynimečny a daky vedec ji ho ukradne a do pokoja toho mentala s nim prijde , no bruci jidaši si pro to vajičko idu a přes držku lidem za to dajo. Velke poučeni z teho plyne,že je třeba myt podrobne informace o chovani bruka jidaša a o jeho slabinách bo pak se nestane že ho nasereš a nepřipraveny. Tak bolestne to je zde videt bo že ta Riplejova chybi skoro ve všech filmech. ()

KapitanKuraz

Jednotka ma svojho času dáko nebrala, dvojku som rovno preskočil a teraz na nátlak TV keď ide trojka nonstop na FILM+ som si ju pozrel a paráda. Akurátna oddychovka na noc, škoda že tam nebolo viac mladej krásnej Alexis Dziena. Pekné3* a za ňu +1* ()

kak2s odpad!

Po dobře zpracovaném prvním dílu přišlo o něco horší pokračování, kde nepřicházelo nic nového, kromě toho že Judas na sebe bral lidskou podobu. Avšak tato tajná zbraň se ve filmu projevila až na konci. Třetí díl je pro mě naprostým zklámáním, jelikož nepřináší nic nového, scény v noci a ve tmě naprosto nepřehledné, ale především naprosto nudný děj bez akce a napětí, s naprosto nezajímavými postavami a příběhem, v němž se mění jen postavy a herci + kvalita scén, jenž byla zřejmě ovlivněna rozpočtem, který snad ani nechci znát. Mimic 2 ║Rozpočet $10miliónov║Tržby Celosvetovo $81,531║ ()

Rattlanake odpad!

Co dodat, že za tohle by režisér, herci a vlastně celý filmový štáb měl dostat doživotní zákaz natáčení dalších nesmyslů a hovadin. Proč se pouštěli do třetího dílu to ví jenom oni sami a ten kdo je financoval, jinak si nedokážu vysvětlit tento filmový nesmysl. ()

andy60

Kdyby bylo alespoň něco vidět. Funguje to tak, že když se schyluje k nějaké akci, obraz ztmavne natolik, že vidíte prd. Takže co zůstane? Naprosto nezáživné dialogy. ()