castor

Dobové prostředí je povedené, celé to mělo vzrůstající kvalitu, tvůrci nás solidně vedou k otázce, která dává název sérii, a divák tak už pomalu tuší, kdo půjde z kola ven. Navždy. Každá linie je poutavá, každá dokáže překvapit. Beth Ann má cool plán, ovšem náboje zůstaly v šuplíku, Karl by si rád ještě jednou zatančil se svou ženou, a Taylor klíče od domu nakonec nebude novým majitelům předávat sama. Nevěra a její obdoby jsou tu sice tím hlavním, ale série ji přesahuje a neomezuje se jen na ni. Seriálový matador Marc Cherry nezklamal, celkově milá záležitost. ()

Lilith03

Nejsem plně spokojená na závěrečnou scénou kdy se propojili všechny časové linie, ale i tak mě epizoda bavila, završení seriálu je nadprůměrné a nemohu si ztěžovat. ()

Necrotongue

Je to dobré, tvůrci seriálu zvládli i finále k mé spokojenosti, takže jsem neměl důvod pro snížení hodnocení. Přece jen jde o americkou záležitost, takže jsem očekával povinný, sladkobolný závěr, na ten ale naštěstí nedošlo. Fakt se mi líbilo propojení všech časových linií v jednom momentu a bavilo mě i postupné předávání klíčů. ()