Thajský mistr Tong Pom se nesmíří s porážkou a brutálně zavraždí mladého šampióna Kurta Sloana. Příběh pokračuje po několika letech. V tělocvičně, kterou vede, učí Kurtův mladší bratr David mladé bojovníky zápasit. Nejlepším žákem je Brian, ctižádostivý, nevyzrálý talent, přímo posedle toužící se prosadit. Dá se zlákat dohazovačem sportovců Maciahou, pracujícím pro thajskou organizaci. Vlastní ji Sangha, otec zabijáka Tong Poa. Mezitím vyhledá Davida starý mistr Xian. Jako učitel odevzdá mladíkovi finesy bojové dokonalosti. Nicméně zákeřný Tong Po zlikviduje i nadějného Briana. Ačkoliv Xian a jeho žák neuznávají filozofii pomsty, vyzývá dospělý adept bojového umění thajského vládce k boji na život a na smrt... (Intersonic)

metuj odpad!

Sasha Mitchell je dobrý seriálový herec a má i docela slušnou postavu. Bohužel však zřejmě nikdy před tímto filmem nepřišel do styku s bojovými sporty, což u tohoto typu filmu hodně vadí. Na ději je navíc hodně znát úporná snaha o navázání na první díl. ()

JosefTomas

Po dobré jedničce absolutní blbost. Nejen že Sasha Mitchell už bude navždy Cody z Krok za krokem, ale navíc mu tahle role prostě nesedí. Navíc film prezentovat jako akční, když je souboj až na konci a to je dost přes čáru, tak vážně nevím. Obrovská škoda. ()

Blazkowicz

Pro Kouďáka mám slabost, takže ten mi tam nevadil. Ale všechno ostatní je jedna velká bída. Byl to vůbec kickbox? Vždyť to vypadalo jak nějaký mišmaš nacvičených random úderů. V časech VHS kazet to třeba nemuselo být zas tak hrozné, jenže tam my už nejsme. 2-* ()

Lajty

Sasha Mitchell si počíná jako nástupce Van Damma velmi dobře a je zde ve slušné formě. Tento film nedosahuje takové kvality jako předchozí díl, ale rozhodně nezklamal. Určitě nejlepší Mitchellův Kickboxer a pro mě srdeční záležitost. ()

gu-staff

Nějak se nám ta nastavovaná kaše přiboudla, tsa tsa tsa...Sasha nedal provaz, a charisma má asi jako já, když se vracím z nonstopu. Zejtra jde trojka a už teď se bojím... ()

Innos

pri tomto filme som si uvedomil, ze kickboxer 1 s van dammom je uplne super film a takisto som si uvedomil ze aj medzi beckovymi a ceckovymi filmami je giganticky rozdiel ()

Vital

Další pokračování se Sashou je pro mě stejně pěkné,i díky tenkrát pěknému dabingu a šikmookého učitele,který má vždy připravenou historku. ()

Phoeniyx

Jednička byla hrozná ale nevadí uděláme ještě horší ! Tak to si asi řekli pokračovatelé této divné rádoby bojové komedie? Nebo dramatu? Nevím ale nepovedlo se to jedničku jen za sashu ()

gezko odpad!

Chudák Tong-po. Zase sa na konci nechal zmlátiť do bezvedomia. No čo je to za život. Najskôr Van Dame, teraz čéče Cody. Cssss. Tak tupý film som teda dávno nevidel. Chýba tomu svižnosť, ladnosť a hlavne Jean Claude. A to vysvetlenie, že po víťaznom súboji v jednotke zabili Van Dama? (teda jeho postavu?) To tu asi niekomu ušiel vlak. Proste trápnosť nad trápnosť. ()

Monco

Dávám dvě hvězdičky, ale to jen z nostalgie. Tohle je prostě to pokračování, které se nepovedlo a které bývalo zvykem. Tong Po vlastně všechny zabije kromě mistra Xiana a ten trénuje bratra Davida(o kterém není ani zmínka v první díle, zvláštní co?) a ten potom v závěrečném souboji vyhraje, jak jinak ()

jerzy1976

Z mládí mám ten film rád, děj celkem v pohodě, jen Kouďák mě už tam tehdy jako kickboxer moc neseděl. Ale byl tam jeden z nejlepších záporňáků "karate filmů" Tong Po a to se počítá :-) Zápas se střepy na rukou taky nechyběl, líbila se mě i hudba, takže 50 procent. ()

MilanRambo1

Tong Po brutálně zavraždil Van Damma??? Co to...?? Tong Po po by po tom zápase nemohl vstát na nohy a něco mu udělat. Prostě wtf? Kdo může zabít Van Damma??? Nepochopím... Tento scénář zřejmě psala opice a příběh vymyslel asi taky nějaký Einstein... ()

Pollini

Ráda jsem se podívala, protože Kickboser 1 se mi hodně líbil. Rodinný podnik je americký sen, ten mu zničili a ještě přijde o mladýho žáka. Líbí se mi, jak ho starý mui tai mistr furt otravuje a dělá si z něho srandu. Kdo má rád filmy s bojovým umění, je to fajn podívaná. ()

maestrum

Ten Mitchell musel v Kroku za krokem podat životní výkon, ptž v tomhle získal tak leda Zlatou malinu. Ať už s JCVD nebo bez, tohle je otřesný. ()