Mafiánského bose Paula Vittiho, který má být za měsíc podmínečně propuštěn, se ve vězení pokusí někdo zabít. Volá proto svému psychiatrovi, doktoru Benu Sobelovi, ten se s ním však odmítne bavit. Když se pak gangster nervově zhroutí, je doktor povolán do věznice. Podrobí gangstera řadě bolestivých testů a pak prohlásí, že Paul trpí psychosomatickou poruchou, která se může vyvinout ve schizofrenii. Přestože se Ben brání, je mu mafián nastěhován domů. Již cestou z vězení se doktorovi přizná, že všechno jen hrál a vysvětlí mu, že měl být zavražděn. Doktor mu doporučí, aby zločin pověsil na hřebík a začal nový život. Ben Paula seznámí s producentem gangsterského televizního seriálu, který ho najme jako odborného poradce. Krátce poté mafián za dramatických okolností zmizí a doktor Sobel dostane od FBI příkaz, aby ho do čtyřiadvaceti hodin našel. Podaří se mu to, ale je proti své vůli přinucen zúčastnit se spolu s mafiány loupežného přepadení. A aby toho nebylo málo, připlete se k tomu všemu ještě filmový štáb, pro který Paul pracuje. (TV Nova)

himor

No musím povedať že som sa bavil celý film...De Niro je fakt slušný herec a tieto mafiánske postavy sú mu šité na mieru. Príbeh jednoduchý, ale kvalitný, postavy opäť jednoduché, ale kvalitne zahrané. Výborná mafiánska komédia, narozdiel od drsných filmov alá Kmotr. A už dlho som nevidel Lisu, čo ma potešilo že vyzerá stále k svetu. 85% ()

Shitonit

Oproti jedničce se jedná o jednohubku, která nevidět předchozí slast, tak je vcelku stravitelná , ale takhle.. se jedná spíše o spatlanou slátaninu, která je schopna pobavit a vzápětí rychle mizí v propadlišti dějin. ()

kubilov

Pokračování povedené komediální gangsterky z konce devadesátých let tentokrát pod názvem Přeber si to znovu. Vrací se jak výborný Robert De Niro, tak i ucházející Billy Cristal, dále Lisa Kudrow, která je zde už ale spíš zbytečná, a naposledy ve svém životě i Joe Viterelli. Bude se zase zabíjet (nejen v restauracích), brečet, mlátit se, analyzovat a dokonce i znovuzačleňovat do společnosti. Nad opodstatněním vzniku filmu by se dalo sice dost polemizovat, ale jako fajn pokračování parádního prvního dílu to ujde. ()

Tominni

Vy nejste v base? Ne, znáte to, falešné důkazy. Proto otevřeli můj případ, ale dva svědkové nechtěli svědčit a třetí spáchal sebevraždu. Čtyřikrát se bodl do zad a pak skočil z mostu......bohužel velmi málo je takových hlášek v pokračování komedie Paula Vittiho a doktora Sobela. Začátek slibuje dobrou komedii, ale jen do propuštění Paula Vittiho, pak už to je jen čekání na konec a zamyšlení, proč Robert De Niro takovéhle role ještě bere. ()

RigorMortis

Podpriemer. Jednotka bola vtipný oddychový film, ktorý som si s chuťou pozrel opakovane. Tento diel bol však vyčpelý, bez energie a niečo mu chýbalo. Veľakrát sa ani nebolo na čom zasmiať, dialógy často pôsobili neprirodzene a hlavní herci vyzerali, že hrajú z posledných síl. Navyše, keď je pár minút nepodarených záberov vtipnejších, než celý zvyšok filmu, niekde sa zrejme stala chyba. ()

Rayen1

Hlášky z filmů doma používáme permanentně, ale když na to koukám s odstupem, ten film nedává smysl, má v sobě plotholes velký jak zubata kun*icka... Jednička byla na příběh lepší. ()

LucLuc

Pokračování, které příliš opisuje od prvního dílu. Zasmál jsem se bohužel pouze jednou, a to je na komedii asi málo. ()

Pimpy

Jednička se mi líbíla a dvojka je oproti tomu propadák. Vtípky vyměněny za rádoby ftipné vulgarismy. De Niro posílá od začátku do konce snad každýho s kým přijde do řeči do prdele až to už není vtipný. Slabota. ()

garry

Naordinoval jsem mu thorazin. 300mg dvakrát denně. Docela ho to zklidnilo. To by zklidnilo celý Střední Východ. Chytrý není. Má IQ totálně retardovaného tuleně. Dále má auto velký kufr. Tak na dvě tři mrtvoly. ()

Elessar.

Po komplikovaných filmoch to chce nejakú fajnú blbôstku, aj som si to užila, predsa len čím viac takých filmov poznáte, tým je to vtipnejšie. Myslím že jednička sa mi páčila o niečo viac ale to je v podstate jedno ()

Travolta je král mafiánů

Travolta je král mafiánů

13.04.2011

Jednou už velký comeback díky postavě gangstera slavil. Tenkrát byl ale pouhým pěšákem, teď bude rovnou největším americkým zločineckým bossem. V epickém dramatu Gotti: Three Generations si John… (více)