Elliot Richards je nesmělý dobrák zamilovaný do své kolegyně Alison. Ta ho však vůbec nebere na vědomí, proto se zoufalý Elliot rozhodne přijmout nabídku atraktivní ďáblice. Za jeho duši mu splní sedm přání. Jenže ďáblice má trochu svérázný smysl pro humor. Elliot vysloví první přání a skutečně se probudí v luxusním sídle s Alison po boku. Brzy ale zjistí, že Alison je mu nevěrná a jeho bohatství pochází z obchodu s drogami. Podruhé si tedy Elliot raději přeje, aby byl mužem plným pochopení, ale malíř slzející nad západem slunce Alison také na dlouho nezaujme. Vinou ďáblice neuspěje ani mohutný basketbalista ani okouzlující intelektuál, jemuž vedle Pullitzerovy ceny přisoudí i poněkud problematickou sexuální orientaci. S každým přáním je sice Elliot o něco moudřejší, ale také o něco blíž peklu. A než se naděje, zbývá mu poslední přání. (TV Nova)

Profík

Nápad je rozhodně lepší než následné zpracování, ale je tam naštěstí dost vtipných momentů a vzhledem k stopáži to nijak nezačne nudit. Mimochodem ale, já být Elliotem, zapomenu na Alison a skočím po ďáblici, ani by nemrkla. 75%. ()

Digi_cz

Docela zábavná natočená Smlouva s ďáblem, která nese myšlenku v komediální hře. Na Elizabeth Hurley je těžké se nedívat a, zde jí máme v každé jiné barvě. Nejvíc k nakousnutí je samozřejmě v červených šatech ve svém "kanclu". Ďáblice si přidá poleno do krbu a poodhalí trošku víc. Ta role jí bavila a předváděla se jak jen mohla. Navíc ty její věčně našpulené rty s tím akcentem.. třeba, když vysloví ten Crystal... a k tomu Baraka na začátku a na konci. ()

huhuhu783

Sem to kdysi kdesi viděl a nedávno sem se na to měl možnost mrknout znova. U toho jak byl najednou někde v Kolumbii nebo kde a myslel si,že neumí španělsky a uměl a byl z toho unešenej sem byl zase vyřechtanej. I potom sem se smál,ale už to byl spíš průměr kterej ale neurazil a pobavil. Doporučuju jako nedělní odpolední jednohubku klidně i pro celou rodinu ()

BigJohn02

Dobrý nápad a skvělá zábava, Bohužel, nejlepší scéna je ta vystřižená, která je akorát v bonusech, kdy si Elliot přál být rockovou hvězdou. ()

StandikK

Elizabeth je ve filmu fakt kočka. Cokoliv si obleče, tak ji to fakt sluší - takovou paní učitelku by chtěl mít každý žák. O Fraserovi se to říci nedá a spíše v některých epizodách vypadá úděsně. Konec filmu je pěkna slátanina, celý děj jsem se docela nudil. ()

Sejkorka

Jdavše o filmografii Elizabeth Hurley, narazil jsem na tuhle srágoru. Asi tomu přispěl nekvalitní dabing, ale s vypětím všech sil jsem vydržel do chvíle, kdy začal hlavní hrdina mluvit španělsky ..... No ještě jsem tomu dal šanci a přetočil během 5 minut půlku filmu. Posledních 15 minut jsem bez problémů dokoukal, tak tedy 1*. Za kousek naděje ... ()

PaTa.Freya

Koukat na Ďábla v podání Elizabeth Hurley a jejím neuvěřitelném repertoáru kostýmů bych mohl klidně celé hodiny. Navrch k tomu retoš Fraser. Super komedie :D ()

abigael

Ojoj... toto nezostarlo dobre. Moja nostalgia mi vraví, že to je dobrá komédia, ale dnešné oči skôr vidia, aký cringe... Zachraňuje to niekoľko vtipných scén a fakt, že Brendana ako herca mám rada, len nie v tejto polohe. ()

Mike_Doe

¿Estoy hablando Español? ¡Que diablo! Takto sa ráno zobudiť a hovoriť plynulo španielsky je môj dlhoročný sen. Film až na isté prestoje s E. Hurley ma veľmi pobavil a vo filmotéke ho mám medzi obľúbenými romantickými komédiami. ()

onosendai

IMO jeden z nejvíc podceněnejch filmů tady, povedenej scénář, super vtipný scény, klasiscky dobrej Brendan a naprosto skvělá Elizabeth jako Ďábel - svůdce... ()