poster

Ichi the Killer

 • Japonsko

  Koroshiya 1

 • anglický

  Ichi the Killer

 • Slovensko

  Ichi the Killer

Akční / Krimi / Horor / Komedie

Japonsko / Hong Kong / Jižní Korea, 2001, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  **

  Tak se přiznám, že jsem tohle moc nepobral. Nějak mi uniká o čem to je. Vlastně mi přijde, že príběh někdo splácal, aby mohl natočit scény plné sadistického mučení. Násilí ve filmu mi nevadí, ale nesmí jít o účel, nýbrž o prostředek. Vtipné to občas bylo, ale jinak jsem se spíš nudil. Těšil jsem se na konec.(1.12.2006)

 • EvilPhoEniX
  **

  Wtf?? Ani Akční, ani Horor, Ale Komedie a Krimi! Neuvěřitelnééé!!! Čekal jsem, že nájemný Vrah Ichi bude Frajer jako blázen a on si tam běhá v obleku Batmana a řeže lidi Botou!! Mega Splatter.. otevřou se dveře a vyletí z nich 25 Litrů krve a 250 Končetin.. Líbíli se mi dvě scény, které Hodnotím pozitivně.. Zbytek k Smíchu!(6.8.2012)

 • yenn
  ***

  Oproti Gokudó sengokuši: Fudó je Korošija 1 brutálnější, absurdnější, obsahuje ještě bizarnější postavy a namísto nápaditých úmrtí nápaditá mučení. Na druhé straně hudební složka zaujme pouze v několika scénách. Celkově je Korošija 1 natočen zhruba stejně kvalitně, ovšem bavil mě přeci jen o chlup méně (možná kdyby byl koncentrovanější...). 6/10(16.10.2006)

 • B!shop
  ****

  Tohle je zvlastni film, neni spatnej, ale cekal jsem vic. Problem je v kolisave urovni. Misty film jede ve velkem tempu, drsna hudba, nejaka ta krev a spousta cerneho humoru a pak najednou strih a najednou je na place neskutecne velky mnozstvi postav, diky nimz se film stane zmatenym a zacnete se ztracet v deji. Navic spousta japoncu si je dost podobna. Takze fakt nevim, jak film ohodnotit. Navic ani to tolik probirane nasili neni tak velke, aby me nejak otraslo. Par nechutnejch scen, ktery ale reziser nijak zvlast detailne nezabira, aby se v nich vyzival a navic nekdy triky pusobi dost digitalne a tech scen tu tolik neni. Nicmene hlavni "hrdina" Kakihara je nehorazne cool a vetsina scen s nim je perfektnich, hudba je obcas uplne mimo a obcas super, kamera obcas zajimava a zabira ruzne detaily a pribeh ve sve podstate dost jednoduchej a presto misty zmatenej. A samotnej Ichi je docela uchylacek, ale cekal jsem vetsiho drsnaka. Takze na jednu stranu jsem cekal vic (hlavne krvavejch scen, misto kerejch sem spis dostal cernohumorne sceny, i kdyz dost drsne), ale na stranu druhou, jsem se nudil jen minimalne, takze bych to videl na ty 4*.(24.11.2006)

 • Lavran
  ***

  Nic než série násilně pospojovaných výjevů ze soudku nesourodosti. Hudba + efekty dosti nepříjemné. Nepopsatelně se mi stýskalo po genialitě Ôdishonu, neboť zde se chvílemi vyskočilo z rytmu do "fakt demence s pěti hvězdičkama", jak by poznamenal Kakihara (a já, pokud bych chtěl být nemístně zlý). Avšak i Koroshiya 1 má koneckonců svoje nepopiratelné kouzlo a vnady. Za opratěmi se skví Takashi Miike se svou nenapodobitelnou invencí a režijní bravurou, která pokaždé zaručeně vytrhne z nastupující nudy. Byl bych idiot, kdybych (alespoň) jeho vizuální hrátky patřičně neocenil...(29.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace