poster

Ichi the Killer

 • Japonsko

  Koroshiya 1

 • Japonsko

  殺し屋 1

 • anglický

  Ichi the Killer

 • Slovensko

  Ichi the Killer

Akční / Krimi / Horor / Komedie

Japonsko / Hong Kong / Jižní Korea, 2001, 129 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dragoni
  *****

  Z původní mangy (Koroshiya Ichi, 1998 - 2001) od Hideo Yamamota, přepsal na filmový scénář Sakichi Satō a natočil Takashi Miike. Zvrácené, plné krve, bizarně komicky sebe-ironické. Výborně natočené a propracované, hlavní postavy úžasné a úchylné zároveň. Film, který dokáže ohromit, pobouřit i zaujmout a divák neví do poslední chvíle, co si má myslet. 85 %(13.4.2010)

 • Superpero
  *****

  "WOW....to je úžasné." Tohle řiká jedna z postav když zrovna chcípá a ve stejnym duchu se nese celej film. Ta brutalita je tak extrémní, až je to někdy komický. Kakihara je jedna z nejvíc cool filmovejch postav co jsem kdy viděl. Takashi Miike je můj novej režisérskej idol. Tenhle film MUSÍTE VIDĚT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(5.3.2006)

 • Tsunami_X
  *****

  Koroshiya 1 není dokonalý. K dokonalosti mu ovšem chybí jen kousek a to plně dostačuje.....(31.12.2004)

 • cheyene
  **

  Pro diváky se sklony k sadomasochismu a sebepoškozování ideální!!! Scéna, kdy si Ichi (tuším, že to byl on) uřízne jazyk, aby se potrestal se takovým lidem bude určitě líbit! Mě nezaujalo...(31.1.2007)

 • Douglas
  ***

  Provokativní exploatační film, který působivě inscenuje komiksově stylizované násilí, ale je příliš uzavřen ve svém světě gore atrakcí pro gore atrakce. Zdánlivě příběh mladíka, který je naprogramován vraždit, ačkoliv mu svědomí říká opak, a touží po vykoupení, se příliš točí v kruhu stále opakovaných scén, které film nikam neposouvají. Ve skutečnosti ale je směřování pozornosti na Ichiho pouze zrádnou pastí názvu filmu, protože hlavním (anti)hrdinou filmu je spíše sympatický masochistický psychopat Kakihara, který touží Ichiho najít a nechat se jím mimořádně bolestivě zabít. Jeho motivace je na rozdíl od nevyrovnaného Ichiho sice zvrhlá, ale natolik silně sugerovaná, že si na konci filmu přejeme, aby Ichi Kakiharu zabil, nikoliv kvůli potrestání padoucha, ale abychom mu pomohli splnit jeho "sen" (přičemž úplný závěr filmu - Kakiharova smrt - snový charakter má a dá se jako sen i interpretovat).(13.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace