Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

Aknah

Zajímavý nápad a pohled na věc, krásný film a zážitek! Líbila se mi stopáž a že nic tam nebylo navíc, vše, co mělo být řečeno, tam bylo a jako celek to na mě působilo jen jako životní situace. Protože člověk si uvědomí, co měl, až když to ztratí, je to tak... bohužel. Jennifer tu byla rozkošná a zároveň hrála přesvědčivě. A posledních 20 minut jsem neviděla na monitor, takže režii nemůžu upřít hru na city. Romantika hadr no. ()

MickeyStuma

Zajímavá myšlenka. Milenecký pár sice vypadá   šťastně, ale přeci jen tu něco skřípe. Pro   něj je pořád důležitější práce. Oči mu   otevře až tragédie, kdy si vše uvědomí. Je   však už pozdě? Co takhle si ten poslední den   zopakovat? Taxikář jakoby byl pojítkem mezi   osudy dvou zamilovaných lidí. Jenomže lze   napravit i tu tragédii? Trochu neobvyklí   romantický snímek, který byť nekončí   klasicky svatbou, vyvolá u mnohých divaček   slzičku štěstí. Jennifer Love Hewitt tu   doslova září a rozdává radost každou   vteřinou. Je vidět, že si roli doslova   užívala. ()

Lacike

Romanca, ktorá na prvý pohľad pôsobí ako variácia na Groundhog Day, ale veľmi rýchlo sa ukáže, že hlavný hrdina má len jeden pokus sa napraviť a zachrániť svoj milostný vzťah. Dvakrát ma nezaujal ústredný pár, ale ten koncept sa mi páči. Bohužiaľ mi viac sedelo to jak sa s ním popasovali v Groundhog Day. Tu to bolo tlačené až príliš na romantiku a tá ma tentoraz nechala chladným, vrátane smutného záveru. Ale tentoraz chápem ľudí, ktorí tomu dajú aj plný počet. Mňa príbeh tých dvoch ale úplne minul. 5/10. ()

Shakers

Herecky sympatický obsadené (pekná Hewittka plus hybrid Brendana Frasera a Timberlakea, ktorý sa vola Paul Nicholls) a príbeh tiež zaujme. Úvod ma až tak nezaujal, ale niekde od polky, keď sa vrátime v čase to začalo byť dosť zaujímavé. Čakal som, že sa tam udeje niečo viac, ako len to čo sa tam udialo, takže nakoniec som ostal trošku sklamaný, ale inak fajn vymyslené a záver niekoho možno aj dojme. 70% - 3* ()

Happens

Rozumím, že naučit se milovat je obtížné, je to tak přirozené, že jsme to zapomněli a hledáme v tom záludnosti a spletence neexistujících překážek. Dávno je tomu, co nejsme děti, nechali jsme se nachytat, dospěli a zapomněli, jak milovat. Ale ten konec? Muselo to být? Zůstávám nadále v nepochopení záměru režiséra. ()

• Film mal premiéru v britskej televízii na kanáli Hallmark dňa 28. júla 2009, teda až 5 rokov po oficiálnej premiére. (Arsenal83)
  • Jennifer Love Hewitt napsala dvě písně, které pak sama ve filmu zazpívala. (vercza)
  • Film sa pôvodne nedostal do americkej distribúcie. Americkí diváci mali možnosť vidieť tento film až v premiére v americkej televíznej sieti ABC Family 15. januára 2006. (Arsenal83)