• hous.enka
  ***

  Možná kdyby byl lépe (uvěřitelněji) obsazený hlavní pár, stala by se z toho nadčasová bomba á la Taken. A taky by to s tou dceru muselo dopadnout trochu jinak, atraktivněji... Vlastně tohle je přesně ten problém. U Oko za oko po úvodní zápletce, která přijde teda možná zbytečně brzy, už víte, jak to celé dopadne. Kiefer byl ale fakt slizký a scéna v domečku a následná konfrontace s matkou patří k jedněm z jeho hereckých vrcholů tohohle filmu(29.3.2016)

 • bassator
  **

  Viděno 2x cca + 3. 11. 2009 - 40%(30.4.2009)

 • kingik
  **

  Karen a Mack McCannovi žijí se dvěma dcerami na předměstí San Franciska. Jednoho dne se jim kdosi vloupá do domu a brutálně znásilní a zavraždí jejich sedmnáctiletou dceru. Policie sice vypátrá a zatkne vraha, kvůli procedurální chybě při dokázování je však propuštěn. Když Karen zjistí, že vrah už si vyhlédl další obět a vetřel se do přízně její šestileté dcery, rozhodne se jednat. Jenže v tomhle thrilleru se skoro nic neděje. Hodně řečí na úkor nějaké akce. Až dojde po těch kecech k finálnímu střetu obou protagonistů, ten je tak krátký a zbrklý, až to naštve. Pochvalu však zaslouží ústřední znepřátelená dvojice. Uvěřitelná Sally Field jako matka trpitelka a ochranitelka a Kiefer Sutherland jako všehoschopný násilník. Jenže zesnulý John Schlesinger se už tolik nesnažil a dodal tuctový thriller v téměř televizním pojetí, kterému nejlépe padne synonymum nuda. A kdyby se chtělo mohl to být hodně napínavý thriller. Mé hodnocení: 40%(13.3.2013)

 • Flego
  ***

  Škoda, že námet nebol lepšie rozpracovaný a na režisérskej stoličke nesedel niekto iný... Fieldová a hlavne diabolsky dobrý Sutherland nemohli všetko zachraňovať.(1.3.2007)

 • choze
  ***

  PŘÁNÍ SMRTI pro 90. léta se nekonalo. Ten film je totiž až příliš uhlazený, žádná naléhavost a i přes nijak dlouhou stopáž se nepříjemně vleče. Scénář ani herecké výkony nejsou špatné, takže to padá na hlavu režiséra, který zůstal u toho, že to všechno tak nějak pěkně natočil, ale bez šťávy. I když možná za to můžou ta 90. léta.(24.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace