• prkalil
  *****

  Jacku Bauere - jak jsi jen mohl?! ...(23.4.2012)

 • tron
  **

  Škoda, tento film mal už hercami a sľubným námetom o zaslúženej pomste šancu zaliezť nám až pod nechty. Ale to by nesmel režírovať John Schlesinger (PSYCHOPAT ZO SAN FRANCISCA). Čo dodať, na toto tu bol prikrátky dokonca aj frajer Kiefer Sutherland v úlohe smrteľne nebezpečného psychopata - a že mu takéto postavy inak bežne idú!(19.12.2004)

 • castor
  ***

  Jsou různé možnosti, jak si zkrátit čekání v dopravní zácpě. Třeba zavolat své sedmnáctileté dceři. Přesně to napadlo i Karen McCann. Kdo by to byl čekal, že se právě její nevinné dítě stane obětí násilníka, který nevybíravým způsobem vtrhne do domu a dívku znásilní a zabije, zatímco její matka šílí u mobilu (mimochodem, bravurně zvládnutá scéna). Zbytek je ale už zbytečně uhlazený a klouže jen tak po povrchu, aniž by se vrhnul hlouběji. Procedurální nedostatky během soudního líčení pak brutálního vraha osvobodí, což se bezmocné matce nemůže líbit.. Mně se zase nelíbilo, jak držitel režijního Oscara Schlesinger s látkou pracoval, když měl před kamerou vedle Kiefera Sutherlanda i dvojnásobnou oscarovou laureátku Sally Field.(21.2.2008)

 • Jacinda
  ***

  Lepší tři hvězdičky. Vcelku napínavý triller s výborným Sutherlandem...hrál to tak přesvědčivě (a vypadal tak odpudivně), že kdyby mi zazvonil u dvěří, proskočila bych zavřeným oknem s ochranou folií...je trochu škoda, že film táhne hlavně Kiefer. Hlavní postava skoro vůbec nebrečí a na chvíli jsem ani nevěděla, jeslti to dítě bylo teda její nebo ne. Ed Harris se, ačkoli ho mám ráda, sem taky moc nehodil...(29.4.2010)

 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $26,877,589Tržby Celosvetovo $-(5.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace