Průměrný triller ktyrý by bez Sutherlanda byl jen podprůměrný.(25.2.2009)

Strhující úvod, depresivní scéna soudního procesu, ale pak skvěle rozehranému příběhu jako by došel dech. Tempo poleví, scénář si až příliš často vypomáhá prázdnými klišé a režie jakoby začala bloudit, takže to všechno nakonec v pohybu drží hlavně silný motiv matčiny pomsty a herecké výkony Sally Fieldové a Kiefera Sutherlanda. Nicméně jako fanda subžánru revenge story jsem nebyl zklamán.(22.2.2011)

Lepší tři hvězdičky. Vcelku napínavý triller s výborným Sutherlandem...hrál to tak přesvědčivě (a vypadal tak odpudivně), že kdyby mi zazvonil u dvěří, proskočila bych zavřeným oknem s ochranou folií...je trochu škoda, že film táhne hlavně Kiefer. Hlavní postava skoro vůbec nebrečí a na chvíli jsem ani nevěděla, jeslti to dítě bylo teda její nebo ne. Ed Harris se, ačkoli ho mám ráda, sem taky moc nehodil...(29.4.2010)

Celkem napínavý thriller se skvělou Sally Field v hlavní roli matky, která se rozhodne pomstít vraždu svého dítěte.(24.4.2003)

• Tommassi3

"Máme své životy a radši bychom byli někde jinde.. Jenže si potrpíme na spravedlnost, když nám ji neposkytuje systém.."(17.8.2014)

• - V knize je Karenovo příjmení Neuman, namísto McCann. (Nedhelborn)