Co kdyby...? - Série 1 (2021) (série)

What If... Captain Carter Were the First Avenger? (S01E01)

(epizoda)
  • Slovensko Čo keby... Kapitánka Carterová bola Prvým Avengerom?

Keď sa Steve Rogers vážne zraní, Peggy Carterová neváha a stane sa prvou supervojačkou. (Disney+)

WNDA

Animace se mi docela líbila i když by to samozřejmě bylo lepší hraný. Co se týče děje tak nic moc přišlo mi že je to takový strašně urychlený, ale celou dobu jsem se dost bavil takže asi 75%. ()

Johny203

Vzhľadom nato, že mám rád Prvého Kapitána Ameriku, a toto je v podstate ten istý príbeh, mi to prišlo príliš skratkovité. Odlišné to je potom až v závere ale ten je zas rovnaký ako v Avengers: Najmocnejší hrdinovia sveta. Takže celá epizóda je prudko neoriginálna. Oveľa zaujímavejšie by bolo pozrieť sa na to čo sa dialo s Peggy keď ju vcuclo do pekla. Animácia nieje taká hrozná ako som čakal z ukážok a miestami je dokonca pekná, v ďalších momentoch však pôsobí papierovo. A pohyb postáv je tiež čudný. Stále si myslím že v 90s by to vyzeralo lepšie. ()

MatyRock

Dětštější a feministický první avenger. Příběh je až na pár výjimek dost podobný originálu. Jediné, co z epizody vyjde je nová postava, a to ženská verze Kapitána Ameriky. ()

darthstar

Nic nového, v podstatě to stejné jako film akorát o Peggy. Čekala jsem možná trochu víc kreativity? Myšlenka celého seriálu je ale dobrá, takže si další díly nenechám ujít. Budu doufat, že nabídnou něco více. ()

jirikzaboj

První epizoda nás zavede zpátky na začátek a to ke zrodu prvního Avengera. Female power tady funguje  bezvadně a Peggy je úžasná postava, s kterou se dobře pracovalo i v samostatném seriálu Agent Carter. Bohužel je to na rozjezd a celkovou atmosféru pro upoutání k čekání na další epizody docela průměrné a rozhodně nás čekají ještě šťavnatější epizody . ()

mety6

Ja fakt nerozumiem nadsenie z tohto. 80% casti je prakticky prvy film Kapitan Amerika a len velmi malicko veci je novych. Animacie su zaujimave ale musim povedat, ze sa mi osobne nepacia. Viac mi pasuju tie od DC, ci v poslednych dvoch Mortal Kombat filmoch. Aspon ze stopaz je akceptovatelna, lebo pozerat toto ako celovecerak, tak to by ma drblo. ()