Kukuřičné děti 2: Poslední oběť

• Česko Děti kukuřice II: Poslední oběť (více)

Mládež vraždící dříve v Gatlinu v Nebrasce je zpět, tentokrát přemístěna do nedalekého města Hemmingfordu, kde se mají pokusit o znovu začlenění do společnosti (na masakr v minulém filmu si nepamatují). Avšak netrvá dlouho a znovu podlehnou ďábelskému vlivu mladého vůdce, který je zformuje do vražedné akce proti nedůvěřivým dospělým. Ten, kdo se příliš přiblíží k jejich tajemství se stane krvavou obětí ‘‘Toho co chodí mezi řádky‘‘.
Policie teprve po několika letech objevila děsivé tajemství Gatlinského masakru, kde byli všichni dospělí brutálně zavražděni, jako oběti ‘‘Tomu co chodí mezi řádky‘‘. Všechny přeživší děti jsou převezeny do sousedního města Hemmingfordu a kdysi poklidné městečko teď obléhají novináři. Je mezi nimi i John Garrett, který doufá, že příběh o hrozivé události v Gatlinu zachrání jeho kariéru. Johna doprovází jeho osmnáctiletý syn Danny, který se svým rozvedeným otcem příliš nevychází. Jenže děti jsou uzavřené do sebe a s nikým moc nekomunikují, stejně jako místní obyvatelé. Avšak netrvá dlouho a děti znovu podlehnou ďábelskému vlivu mladého vůdce. Tentokrát je to Micah, jenž je zformuje do vražedné akce proti nedůvěřivým dospělým. John Garrett tak dostane příležitost napsat nejslavnější článek svého života, ale za cenu toho, že možná přijde o svůj život i o svého syna, který stále více propadá kukuřičnému kultu. (oficiální text distributora)

JesterKruger

No fuj..... Než začnu s komentářem chci říci, že mě mega mrazilo, ze scény s Voodoo figurkou, jak ten parchant do té figury dlabal díry v hlavě a pak to stříkalo na celého..... Brrrrr. No dobrá. Tento díl je asi stejně dobrý jako ten první, ale ten mál přece jen lepší efekty a chytlavější děj, a taky musíte asi půl hodiny čekat, než se stane něco hodně děsivého či zajímavého. Ale mě to jako dost mrazilo, a ten konec byl mega napínavý, ale mohli přijít s něčím originálním, než opětovný výbuch pole. Ale jako je to dobrý horor, Dokonce v něm hraje i herečka z filmu Daniell Steelové, teď si nemůžu vzpomenout jméno filmu. Tento díl není pošpinění jména předchůdce, ale následující třetí odpadový díl. Ale je pravda, že je to přeci jenom způsob, jak natáhnout něco, co je super. To mělo skončit prvním dílem. ()

Fenk

Už se mi dlouho nestalo, abych se řezal smíchy u hororu. Hlavně mě pobavila scéna s bábou točící se na vozejku uprostřed silnice. ()

Mark1983

Myslím,že ty tři hvězdičky si to ještě zaslouží,ale pamatuji se,že jako školáka mě dvojka zaujala víc,než jednička.Dnes je to pro mě stejně průměrné,což navíc od roku 2008 existuje horor o dětech,který má mnohem lepší atmosféru i děj.Jmenuje se Děti. ()

Pollini

Zdálo se mi to lepší, než jednička, ale zase žádná extra podívaná, místo hororu vznikl průměrný televizní film. ()

drkaldj

Raději nebudu ani řešit logické myšlenky typu proč zde nejsou stejné děti (ano, chápu že od prvního dílu zestárly a na natáčení byly už prostě viditelně starší, ale aspoň jedna hlavní postava se zde mohla objevit pro lepší uvěřitelnost) nebo jak to že "Ten co chodí mezi řádky" pořád žije/existuje (je ale pravda že na konci prvního dílu nebylo vysloveně řečeno/ukázáno že by ta bytost nebo co to vlastně bylo, na sto procent zemřela.). Stejně jako v prvním díle jsou zde velmi levné triky. Bohužel druhý díl recykluje ten první snad všude kde se dá. Hrozné dialogy a slepá místa. O něco horší než první díl, což se dalo i očekávat. ()