Rok 1969 byl plný zlomů. Člověk poprvé stanul na Měsíci. Proti všemu očekávání New York Mets vyhráli Světovou sérii a ve městě Bethel, ve státě New York, prožilo půl milionu lidí z různých vrstev společnosti tři neobyčejné dny, které změnily jednu generaci. Obrovský koncert měl jediný cíl: Mír a Hudbu. Lidé mu začali říkat Woodstock. (Magic Box)

tuberatanka

Zaujímavé sú zábery na bordel v publiku, na obrovské davy, na festivalové prostredie. Hudba je niekedy výborná, niekedy menej, občas trochu jednotvárna. Ako historický dokument, toto je určite zaujímavé. Ako hudobný film, radšej si pozriem celý Hendrixov koncert z Woodstocku, než tento zostrih. ()

Capri2016

Woodstock - 3 dni mieru a hudby! Provokujúci, jedinečný a neopakovateľný hudobný festival. Unikátny hudobný zážitok, ktorý ako reakcia na dianie v spoločnosti a proti vojnám, je bohužiaľ stále aktuálny. Dokument zo 70 rokov je okom dnešného diváka možno príliš jednoduchý. Ale keď beriem hudobnú zložku filmu - nemôžem hodnotiť inak ako 100%. Najviac na mňa zapôsobili - The Who, Grease a Joe Cocker (ktorého som spoznala, až keď začal spievať), 10 years after, Santana, zaujímavá a super talentovaná Janis Joplin (ktorá podobne ako Amy, Kurt Cobain, Jim Morrison alebo aj Jimi Hendrix zomreli vo veku iba 27 rokov) a nenapodobniteľný najlepší gitarista na svete Jimi Hendrix (ktorého gitarové sólo na americkú hymnu musí zapôsobiť na každého). A moment keď 1 milión divákov s Country Joe-om spieva protest song je proste sila! ()

remotrumpet

"Všichni z pokladen ať se dostaví k hlavní pokladne. Už je nepotřebujeme." - "Myslím, že lidi jsou hodně ztracený." - "To si za nic na světě nekoupíš..." ()

Cvrčíno

Kdyby mohl být tehdy na Woodstocku každý, kdo si to dnes přeje, těžko odhadovat, kolik by tam bylo lidí... I já bych samozřejmě moc rád zažil něco tak fantastického, skvělou atmosféru, spoustu zábavy, volnosti, míru a hlavně úchvatné muziky, která je i po čtyřiceti letech modlou množství lidí, nejen starších, ale i těch v mých letech - kolem dvacítky. Jsem trošku v rozpacích, jak tento filmový počin chápat. Je servírován jako dokument, ale já ho chápu alespoň z poloviny i jako záznam (několika) koncertu(ů). Hudebníci ze sebe vydali skutečně to nejlepší a skvěle se na ně kouká. Těžko jmenovat jednoho, nebo několik nejlepších, všichni byli skvělí. Malinko mi vadily dva obrazy v jednom, nicméně často je jeden obraz statický, třeba rozhovor, nebo naopak pomůže sledovat umělce z více záběrů, což je krása. ()

GesikCZ

Nehodnotím samotný festival, ale především úroveň dokumentu, která je na rok 1970 fenomenální. Atmosféra Woodstocku dýchá z každé jednotlivé scény a člověk se tak může přenést o padesát let v čase velice snadno. Viděna 3,5 hodinová verze. ()