Série(3) / Epizody(65)

Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

chrispe

Rychlá rota patří k mýmu dětství! O víkendu ve velmi brzkých hodinách jsem se vždycky s bráchou posadila k televizi a sledovali jsme dobrodružství téhle party (znělku bych dokázala přezpívat ještě teď). A můj nejoblíbenější díl byl ten, kde se zlýmu kocourovi dostala do rukou kouzelná lampa s džinem. :) ()

Gardenboy

Krásne ... toť som to mal možnosť vidieť jeden diel, keď som makal v Prahe...paneboze uz aj to je hodne davno, sak to bolo v lete 2004 :) . To bolo snad naposledy, ked som si na to mohol tak aktivne zaspominat. A ze spominam rad... ()

Sosak

Obdoba seriálu My z Kačerova, běželo to dokonce tuším po sobě. Obojí je dokonalé, ale Chip a Dale jsou přeci jen o trochu slabší. ()

hlína

Tohle byl seriál dle mého gusta a jedna z mých nejoblíbenějších malůvek. Dva chcípáci uličníci veverčáci, drsný Zippák a malý Monty a v neposlední řadě předloha amerických modelek B(l)ond girl Gedžitka.... no nezamilovali byste se :o) ()

Grogan

Další z klasik mého dětství. Skupina vychytralých detektivů, která díl co díl řeší zločiny ve světě hmyzu. Elegán Chip, pohodář Dale, sýrový maniak Monty, geniální Gedžitka a malej, ale namakanej Zip tvoří skvělou partu a málokdy jsem se s nimi nudil. ()

Armin82

Chi chi chi chi chi chip a Dale...kdo si tuhle znělku nepamatuje?Rychlá rota a jejich dobrodružství,vtipnej Montyjack,chytrá gedžitka a ubzučenej Zip...o něco slabší,jak kačeři,ale taky jsem jel žral--->80% ()

Acrobat

90. roky a Škoda 125L (5 rýchlostná), dve "gumáky na uteráky" prichytené na zadných oknách a visiaci plyšáci : vpravo Chip a vľavo Dale. Alebo to bolo naopak? ()

Ronee

Ešte dnes čerpám niektoré vedomosti z tohto seriálu, naučil ma napríklad, že puding sa dá uvariť aj zo syra. ()

DadysGirl

dodnes mi utkvěla epizoda kdy Chip a nebo Dale (už nevím, který je který) tančí okolo ohně a zpívá růdl růdl ha ha růdl růdl já rád štrůdl :D ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)