Série(3) / Epizody(65)

Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

willis

Když jsem byl na vojně, tak tam tohle, společně s Kačerama a albem skupiny Root - Zjevení, byla kultovka. Bizarní. ()

Movie Gourmet

Ano, po "My z Kačerova" / Kačeří příběhy (Duck Tales, 1987) a Gumídcích (The Gummy Bears, 1985) nejlepší seriál. Vtipné pizody. Chip a Dale, Monty a Gadgetka a hlavně Zip, ten byl úplně nejlepší i když nemluvil. Prostě disneyovská klasika. Verdikt: 4* a 80 %. ()

jilda

Chip Chip Chip a Dale!!! Super seriál, kdo by nechtěl mít doma takovou Gedgitku.Profesor nula a jeho šílené vynálezy, Tlusťoch s partou dementních kumpánů.Znělku zná asi každý. ()

laFei

Animovaná obdoba A-team zkřížena se šikulou McGaverem. Další seriál do zlatého fondu mého dětství, na který nedám dopustit ()

Phillo

Ešte sa pamätám ako som toto drel každé ráno na VHS-kách a nikdy som nevedel ktorý je Chip a ktorý Dale (čo asi nevedel nikto).. Na úrověn si už ani nepamätám, ale za spomienky na babkine video "zo západu" a sobotňajšie rána dávam 5 * ()

TheGunner

Nezapomenutelnej seriál, připomíná mi krásny zážitky z dětství a navíc, tu parádní písničku z tohodle seriálu si zpívám doteď. Never forget! ()

Hepy13

Další z té velké řady "srdcovek" mého mládí, a klasika všech klasik od Disneyho. Rychlá rota byla taková kreslená Mission Impossible, u které jsem hltal každý detektivní případ. Chip, Dale, Monty Jack, Gedžitka a Zip, jo to byly časy, jak já je tenkrát miloval, s dnešními kreslenými seriály nesrovnatelné! Znělka se mi zaryla tak do paměti, že ještě dnes bych ji dokázal odzpívat. Každý zmeškaný díl o víkendu v 8 ráno pro mě představoval životní katastrofu, z které jsem se pak musel celý týden vzpamatovávat :-) ()

Ulrich

Jo, jo... Rychla rota. To jest Chip, Dale, Zip, ma nejoblibenejsi postava Montyjack a Gadgetka... ano, priznavam se k tomu, sexsymbol meho detstvi :)) ()

ricardocz

Absolutně subjektivní hodnocení. Rychlá rota? Dětství! Rychlá rota, My z Kačerova a Želvy Ninja tvořily (no a co, že ještě tvoří...) většinu z videokazet co mám. Možná, že to není to nejlepší co spatřilo světlo světa, ale ještě nedávno se kolem toho točil můj svět! ()

RedHot

Jako nezkušené a neznalé robátko jsem Rychlou Rotu bral pouze jen jako vycpávku před hlavním chodem My z Kačerova. Jak jsem byl hloupý! Dnes již vím, že Gadgetka je ta nejvíc sexy kreslená postava všech dob a že stojí za to si každou neděli ráno na ni udělat čas. Obecně jinak platí, že čím uřvanější záporák, tím šla epizoda víc do kytek, tak na to pozor. ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)