Série(3) / Epizody(65)

Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

TheMe

Byly lepší seriály. Jenže žádný neměl tak geniální znělku, takže těch pět je i zde zcela právem! ()

O_Peki

Hezký, srandovní seriál o partičce akčních hlodavců, který patřil k legendám mého dětství .... a počínaje tímto týdnem už i k legendám dětství mých dětí. Pokud něco vydrží druhou generaci, tak to asi nějakou kvalitu mít musí. ()

PeteBuck

Spolu s Duck Tales to bol seriál v rámci cyklu Walt Disney presents, ktorý frčal na STV vždy v nedeľu o šiestej. Celý rok. Keď to skončilo, tak som ako decko zažil skutočne prvý šok. Krásne rozprávky, ktoré sa dnes netočia. Vtipné, pekne nakreslené, inteligentné. ()

Jayk19

Pro mě asi nejslabší z jinak ohromně úspěšného tria Duck Tales,Gumídci a RR.Na kačery a Gumídky to nemá ale stále si vzpomínám jak jsem netrpělivě každou neděli čekal na tyhle Disneyovky.5* ()

JesterKruger

V dětství jsem žral Kačeří příběhy, Goofyho Tlupu, a pak jsem ještě vídával tohle. Ono mě se to v dětství strašně líbilo, ale svým způsobem, se jedná o znečištění jména Chipa a Dalea. Když jsem pak viděl původního Chipa a Dalea od Disneyho, bylo to pošpinění. Jak můžou ze zákeřných veverek udělat hrdiny?! To je to samé jako kdybych vzal Dartha Sidiouse z Hvězdných válek, a udělal z něho nejlepšího dobráka pod sluncem. Pokud nepočítáme to pošpinění, a kdybych ignoroval, že je tohle Chip a Dale, tak je to súpr nostalgie, ale ani tak by to nebylo na 5*. Ale s tímto pošpiněním, nemůžu dát více než tři hvězdičky. A animované seriály od Disneyho hodnotím pouze z nostalgických důvodů, a z pohledu 7letého kluka, jenomže mě už sedm let není dost dlouho. ()

zurivymlok

O chloupek slabší než "My z Kačerova", ale pořád fajn pohádka. Do dneška si pamatuju první díl - toho profesora a jeho kovové psy. ()

Naranyan

Další ze sbírky mých dětských milovaností. Oko uklouzlo a všiml jsem si pár reakcí, srovnávajících RR s Kačery, Gumídky a místo původně plánovaných invektiv na adresy zmíněných jen prostě dodám, že mě nikdy ani trochu nenapadlo takhle srovnávat mezi sebou záležitosti ze "zlatého fondu mého dětství". ()

Esquirol

"V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát ER, Chi-chi-chi-Chip a Dale" - co víc dodat... Dřív prostě uměli udělat kvalitní a smysluplný seriál, po kterém by děti nebyly buď zdegerované (např. po Teletubies) nebo nechtěli skákat z oken, protože si myslejí že jsou Pokémoni! Viva Walt Disney - vděčim mu za spoustu krásných chvil s televizí! :) ()

Scooby..

Jako malej kluk jsem na to koukal a nemohl se dočkaz dalsího dílu, úžasny seriál pro děti na který jistě můžou koukat i dospelí. ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (více)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (více)