Epizody(10)

Emma Green musí opustit svého manžela a dospívající dceru, aby mohla velet mezinárodní posádce při zrádné misi na Mars. (Netflix)

Recenze uživatele lemonova k tomuto seriálu (2)

Away (2020)

Dokázala by som odpustiť, že hoci sa na scenári podieľalo šesť hláv, nejde o žiaden scenáristický skvost, dokonca som schopná prehltnúť aj všadeprítomné kvóty, bez ktorých už zrejme žiaden súčasný seriál nedostane razítko na povolenie do mediálneho éteru. Čo však nedokážem odpustiť, je fakt, že seriál o ceste do vesmíru dokáže byť tak neskutočne nudný. Rozmýšľam, načo si tvorcovia vlastne dávali tú námahu točiť seriál o misii na Mars, na ktorej je hlavnou náplňou práce telefonovanie domov??? Aktualizácia: po štvrtej časti pre mňa prakticky nepozerateľné. ()

Dobrou noc na Mars (2020) (E07) odpad!

Už chápem, prečo Malarkey povedal, že poslať na túto vesmírnu výpravu opice, dopadlo by to lepšie. Doslova všetci sa správajú ako totálni idioti a iba zázrakom by výprava zložená z takejto posádky prežila cestu tam a späť. Na čele s hlavnou hrdinkou, ktorú všetci neustále ubezpečujú, ako jej veria a ktorá robí najväčšie stupídnosti zo všetkých. Neskutočné voľačo. ()