Južan tvrdí, že není blázen, jenomže teď už mu nikdo nevěří. Marcelka má ban na instáči a Milan s Doláčem uspořádají v Záhoří vojenské manévry. Ještě že z osady zmizel Franěk. Nebo ne? (Česká televize)

Pepi74

Jak zde bylo řečeno, jak vyplnit 50 minut. Takže si sednu jednou za den na deset minut a něco napíšu. To že to na sebe moc nenavazuje nevadí. Dvakrát jsem se usmál. Jedna hvězda. ()

Sa.sa

Ať žije hra ba vojáky, no aspoň nedělali bordel či ostudu jinde... 😅😅😅 Jinak ta Marcelka by měla dostat pěkně přes prdel, či aspoň po hubě ať se srovná... No, že by se Južan vyléčil? Jinak ten konec byl fajn a chata na prodej za 2, 1 milionů?! ()

Ondrakuna12.

Já mám tenhle seriál rád ale tenhle díl byl to  nejhorší z celého seriálu. Byl by to i dobrý díl jenže když přijde na scénu Milan vše jde do někam a právě proto dávám 3/5, protože by to ani nebylo špatný. No škoda tak aspoň ten poslední díl se povede. ()

elodieB odpad!

Hodně velký špatný. Žádný děj, nuda, nuda, šeď, šeď, přehlídka čím dál tím trapnějších figurek, co chodí kolem rybníku a zoufale hledají jak zaplnit padesát minut. ()