poster

Holka na roztrhání

 • USA

  Sweet Home Alabama

 • Slovensko

  Dievča na roztrhanie

 • Slovensko

  Sladká Alabama

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corona
  **

  na konci nevesta pochopila že si nechce zobrať budúceho ženícha ale minulého, všetci tlieskali, začalo pršať, dvaja gayovia sa na seba významne pozreli, svadobčania sa tešili spolu ako veľká šťastná rodina a ja som pochopila že toto je skutočne veľmi zlé aj na americkú romantickú komédiu(23.11.2008)

 • Ilicka
  ***

  Příjemná nenáročná komedie s příjemně hrající Reese Witherspoon. Sice předvídatelná od první minuty, ale se zábavným kontrastem mezi Severem a Jihem.(8.2.2007)

 • choze
  **

  Námět na kterém se dá stavět, záplava známých sympatických tváří a takový zoufale nevtipný shit. Romantické komedie mám rád a nekladu na ně žádné velké nároky, marná sláva, NOTTING HILL je jen jeden a mě bohatě stačí poctivý průměrný romantický zabíječ času, třeba JAK ZTRATIT KLUKA V 10 DNECH. Takhle ale ne, přátelé. Reese Witherspoon pro mě byla po skvělých VELMI NEBEZPEČNÝCH ZNÁMOSTECH a příjemné PRAVÉ BLONDÝNCE zárukou kvality, ta se ale nedostavila, jak zklamaně uznal i zbytek rodiny (ještě méně náročný než já) dívající se se mnou. Minuty se vlekly a pořád nepřicházelo nic, co bych klasifikoval jako vtipné a s každou další přibývající minutou získávala hlavní postava na káčovitosti a rostly mé antipatie k ní. Přitom všech klasických rekvizit romantických komedií se tu všude válí dost, jen je nikdo nedal správně dohromady.(4.7.2006)

 • Slarque
  ***

  Vlastně je to naprosto průměrná romantická komedie. Možná je to jiné v Americe, kde publikum chápe rozdíly mezi Jihem a Severem, ale jinde zbude pouze skvělá Reese Witherspoon v nevýrazné režii potýkající se s nepřesvědčivým scénářem (50%).(8.4.2007)

 • viperblade
  ***

  Tak copak to tu máme? Reese, která si užívá svou roli, ale v Pravé blondýnce jí to slušelo více (a teď nemyslím jen vzhledově). Lucas byl vcelku fajn, Dempsey by zřejmě uspěl i v konkurzu na příštího Boha, protože co on zde hrál, to snad nebyl ani člověk, to byl nadčlověk, vzhledem k té dokonalosti. Jako malé plus tu máme Rhonu Mitru a Melanie Lynskey. Celkově mi vychází, že Holka na roztrhání je průměr jako vyšitý. Moc se u toho nenudíte, čas uběhne vcelku rychle a podíváte se na pěknou Reese. Nic víc, nic míň.(5.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace