Holka na roztrhání

Sladká Alabama

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 112 min

• Anderton

Tuctová romantická komédia, ktorá však plní svoj komerčný účel. Postavy sú celkom uveriteľné, nie sú prvoplánovo rozdelené na dobré a zlé a Reese by občas potrebovala preplieskať. Takže problém je skôr v tom, že novodobé romkomy nie sú nič pre mňa a Reese nie je Audrey H. Na Vianoce tento film funguje o niečo lepšie. Ale raz a dosť. Američania si asi film užili viac, nám je porovnávanie južanskej a severskej mentality celkom ukradnuté. 50%(28.6.2015)

Veskrze průměrná romantická komedie, která ač nemá typický charaktery hlavních postav v podobě zlých a hodných, tak se to stejně veze na vlně klišé, včetně konce, i když ne tak děsně profláknutých jako obvykle, ale kdo už nějakej ten film viděl, tak ho nemůže prakticky nic překvapit, nicméně o to tady stejně nejde, nikdo přeci nemůže od tohohle čekat nějakej nečekanej konec nebo tak něco. Zabaví to v rámci možností slušně, ale víc se z toho nevyždíme(8.8.2008)

• mandes

rozpočet : $30 million tržby celosvetovo : $180,622,424(23.1.2007)

• ripo

Tak toto je presne ten typ filmu, kde v prvých desiatch minútach viem, aký bude záver .... Ani tentokrát som sa nemýlil. Klasické, ničím nevybočujúce klišé, klasické pre tento druh filmov.... Pobaviť mohla už len komediálna zložka filmu .... Nepobavila .... Slabučký čajíček ...(31.10.2005)

• iamek

Ach jo škoda, že se z námětů a hereckého obsazení nevyždímalo trošku více. Příběh je dost předvídatelný což sice u takových filmů bývá, ale čekal jsem i tak trošku více.(23.11.2010)