Holka na roztrhání

Sladká Alabama

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2002, 112 min

• kingik

Před sedmi lety přišla Melanie Carmichael z alabamského zapadákova do New Yorku, aby se pokusila o kariéru modní návrhářky. A to se jí i podařilo. Navíc ji o ruku právě požádal její bohatý přítel, ale to se nelíbí jeho matce, která nesdílí synovo nadšení. A ani já nesdílím nadšení z téhle slabé komedie, kterou si pro sebe Reese asi vydupala.(5.2.2009)

• rikitiki

Hodně slabé a naprosto nezajímavé. /25. 4. 12./(25.3.2012)

• teutates

Videl som to v období tzv. vianočného nič nerobenia a požierania koláčov... som rád, že jedlo ma zabavilo o čosi viac... 4/10(26.12.2010)

Taková průměrná romantická komedie, která kolem mě proletěla prostě jen tak..(27.9.2012)

Veskrze průměrná romantická komedie, která ač nemá typický charaktery hlavních postav v podobě zlých a hodných, tak se to stejně veze na vlně klišé, včetně konce, i když ne tak děsně profláknutých jako obvykle, ale kdo už nějakej ten film viděl, tak ho nemůže prakticky nic překvapit, nicméně o to tady stejně nejde, nikdo přeci nemůže od tohohle čekat nějakej nečekanej konec nebo tak něco. Zabaví to v rámci možností slušně, ale víc se z toho nevyždíme(8.8.2008)